Reklama

Reklama

Největší hity

  • USA The Greatest Hits
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Každý z nás někdy slyšel píseň z dětství a měl pocit, jako by objevil cestování časem. Harriet (Lucy Boynton), hlavní hrdinka filmu, to ale prožívá o něco intenzivněji než my ostatní. Poté, co jí při autonehodě zemřel přítel Max (David Corenswet), se psychicky zhroutila. Záhy ale zjistila, že ji některé písně umí vracet do minulosti, kde může být s Maxem zase šťastná. Život v přítomnosti ale neúprosně běží dál a staví Harriet do cesty nového muže, který všechno změní… (Lenka.Vilka)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (25)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

filmů o tom jak je těžké se posunout dál ve chvíli kdy ztratíte někoho blízkého je dost a natočit něco co by bylo originální a nepřetékalo patosem je celkem kumšt. The Greatest Hits uvízly někde na půli cesty. Nosná idea o tom jak nás hudba vrací do určitého času/místa je totiž velmi dobrá a originální (minimálně sem nic takového jinde neviděl), ale celé je to obalené sice sympatickou, ale v jádru tuctovou romancí, která ten nápad nedovede úplně prodat. Takže ano...je to milý film na který se hezky dívá, Lucy Boynton je fajn stejně jako zbytek obsazení a tím že si ho někdo pustí chybu neudělá. Je nicméně potřeba počítat s tím že se z hlavy vykouří do druhého dne...60% ()

hroubek 

všechny recenze uživatele

Povedený feel good film s krásnou hudbou. Film má zajímavou zápletku, kterou dokáže velmi civilně a lidsky prodat. Samotný nápad se mi líbil a oceňuji, že tvůrci neměli potřebu to nějak vysvětlovat a kotvit v realitě. Prostě to tak je, a vy to buďte přijmete a užijete si film, nebo to budete řešit a zkazíte si hezký romantický příběh. Režisér Ned Benson odvedl dobrou práci. Jeho film je hezky natočený, sestříhaný a krásně používá hudbu k posouvání příběhu a vytváření nějakých emocí. Filmu získává další plusové body, že po příběhové stránce netlačí na pilu a vše se děje, tak nějak přirozeně. Dalším velkým plusem je sympatické obsazení. Lucy Boynton umí hrát a tady si to s přehledem odehraje a zanechá pozitivní dojem. David Corenswet je fajn a je škoda, že nemá více prostoru. Justin H. Min je od prvního záběru za velkého sympaťáka a přináší do filmu pozitivní energii. Film má moc povedený soundtrack, příjemnou atmosféru a hezky se na něj kouká. Největší hity jsou příjemný oddechový feel good film, který umí vykouzlit úsměv na tváři. ()

Reklama

maddy 

všechny recenze uživatele

Psychologická dráma o vyrovnávaní sa s tragickou udalosťou zaobalená do hudobnej romanci, ešte aj so štipkou cestovania v čase. Ned Benson jednoducho nemohol natočiť klasickú romanťárnu, tak ako svojhočasu nebola ani Eleanor Rigby klasickým romantickým filmom. Akurát že tentoraz vyčerpal všetku originalitu pri námete a prevedenie je pomerne obyčajné, kde všetky nápady uviazli pri The Greatest Hits niekde na pol ceste. Nakoniec tak ani romanca, ktorá by úplne chytila za srdce, ani nijako podnentý film s jemným sci-fi prvkom. Ako milovníka vinylov ma síce potešil, ale ako filmového fanúšika veľmi nenadchol. Pätnásť rokov stará The Time Traveler's Wife spracováva podobný námet omnoho pútavejšie. Vo výsledku tak absolútne neškodá jednohubka s príjemne triezvou stopážou, ale očakávania od Bensona tu boli rozhodne vyššie. CELKOVO: 6/10 ()

MajkHany 

všechny recenze uživatele

Přesně ten typ filmu, který jsem oddíval, jakože dobrý, hodil tomu za tři a... teď po pár dnech mi pořád běhá hlavou, musel jsem to zvednout na čtyři hvězdy, protože film, který se mi zabydlí kdesi v čakrách, kam se mi občas dostane jenom námel, má v sobě prostě něco meziplanetárního, co nedokážu vysvětlit, ale některé scény mi živě hrají v hlavě každý den a nejde se toho zbavit. Obzvláště u člověka jako jsem já, který si již čtrnáctý rok poctivě ukládá na last.fm každou písničku, kterou si ten den poslechl a veškeré datum mám tak spojeno s nějakou hudbou, je tenhle film prostě něčím navíc... wrauumm... ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele

Milá romance o posunutí se po ztrátě někoho, koho jste milovali. Tady je to s prvkem cestování v čase pomocí hudby. Protože hudbu neslyšíte jenom ušima, ale vnímáte celým svým srdcem, tak se to prostě děje. Přičemž je to jenom prostředek, ne důležitý bod, takže tady nenastane desetiminutová sekvence vysvětlující princip cestování v čase. Tady si vystačí s málem a potom s tím hlavním: jak mám jít dál, když vím, že existuje možnost zůstat na určité okamžiky v minulosti? Vracet se je totiž strašně lákavé. Ale co když minulost ubližuje přitomnosti? Přestože to je vlastně snímek, který nepřináší nic nového. Závěrečné rozhodnutí Harriet předvídatelné. A poslední záběr a to usmátí je další odškrtnuté políčko ze seznamu....no...i tak jsou Největší hity strašně milý film a fajn romantika. Navíc se na to strašně moc dobře kouká. Ať už mám na mysli vizuál snímku, tak i obsazení. Tohle se moc povedlo ♡ ()

Zajímavosti (1)

  • Hlavné natáčanie prebiehalo v Los Angeles v Kalifornii od konca augusta do októbra 2022, najmä v lokalitách: Downtown, Echo Park, Silver Lake, Chinatown, Boyle Heights, Highland Park, Venice Beach a Agua Dulce. (Arsenal83)

Reklama

Reklama