Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(40)

Scooby-Doo je mluvící a inteligentní pes, který se svými přáteli řeší každý díl jinou záhadu. Bezhlavý rytíř, bestie z močálu či oživlá mumie a mnoho dalších nadpřirozených a nereálných bytostí straší různě po světě a je jenom na Scooby-Doo, aby vše toto vyřešil a zachránil ostatní před smrtí strachem. (StrYke)

Recenze (41)

Gustik5 

všechny recenze uživatele

Scooby byl kdysi mou častou ranní podívanou, před tím, než jsem musel jít do školy, a to i přes dosti podobný děj většiny dílů; jízda někam (např. na dovolenou, výlet, apod.), děvědění se o nějakém strašidle či monstru, pátrání, finále, past (která i přes svou neprohlédnutelnost skoro nikdy nevyjde :), rozuzlení, zatčení, tradiční hláška: "Bylo by se mi to podařilo, nebýt vás, prašivých děcek!", vděční obyvatelé postiženého místa, šťastný Scooby s Shaggym (obvykle díky jídlu), konečná hláška: "Skúby důby důů!", KONEC). Seriálu dávám čtyřy *, protože i přesto, že se mi líbil, jsou podle mě i větší pohádkové legendy mého dětství. ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Scooby-Doo je další z těch kultovních animáků, které mi jako malému nevadily, nijak mě ale rozhodně neuchvacovaly, a tak se s každým přibývajícím rokem stávaly míň a míň oblíbenými. Staré díly a hlavně některé z delších animovaných filmů mám dodnes rád, k novějším už ale tíhnu odporem a po prvním traileru k nové "3D" verzi mám chuť tvůrce proplesknout. ()

Reklama

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Chápu, že Scooby-Doo je legendou ve svém oboru, ale musím být upřímný, stejně jako u Scooby-Doo na stopě jsem se ukrutně nudil. A není to jen tím, že je to animovaný seriál pro děti. Jsou seriály, na které se mohou dívat i dospělí i proto, že jsou vtipné či sem tam zazní nějaká dospělácká narážka. Jenže Scooby-Doo jede každý díl podle stejného schématu. Mění se jen místo a typ strašidla. Jinak je vše stále stejné, nic nového, epizody jedna jako druhá. A to velmi rychle nudí. Nebýt pejska, asi by to nebavilo ani mou dceru. Oproti Scooby-Doo na stopě se alespoň pár epizod odehrává také ve dne a nejen v noci. Naopak hudba si mírně pohoršila. Na kresbách je vidět tehdejší doba a animovaný schematismus hlavně při úprcích a hromadném běhu někam pryč. Je to spíš ani jen nostalgické pokoukání, co nás, respektive americké děti tehdy bavilo a kam animované seriály od té doby pokročily - Spongebob v kalhotách, Tučňáci z Madagaskaru apod. ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Stejně jako hromada lidí tady jsem na Scooby-Doo vyrostl a trochu je paradoxem, že se mi to ani nikdy nijak zvlášť nelíbilo, ale prostě na Cartoon Network nic jiného nešlo, tak jsem se prostě koukal. Když pominu stále stejnou dějovou linku v každém dílu trochu obměněnou, mohou být se sebou tvůrci poměrně spokojeni. Jen upozorňuji, že mluvím jen o animované verzi.... ta filmová... no, chci být slušný. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Toto je asi najznámejšia a najkultovejšia séria o Scooby-Doo a jeho partii, ktorú som vždy v nedeľu pozerával na STV a nespustil som z toho oči. Spomienky a nostalgia ako vyšité. V tomto prípade sa jedná o prvú sériu a podľa mňa aj tú najkvalitnejšiu. Z tej dvojice Shaggy a Scooby jednoducho nemôžem, ostatní sú tam skôr do počtu. Každopádne ako dieťa som to hĺtal, takže cieľovku to určite zasiahne aj po rokoch a pri oldschool animáciách. 80 % ()

Galerie (4)

Zajímavosti (15)

  • Během úvodního intra poté, co se objevuje Merlin, je možné zahlédnout Shaggyho po dobu 1 až 2 vteřin bez rukou. (helloween93)

Reklama

Reklama