Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(40)

Scooby-Doo je mluvící a inteligentní pes, který se svými přáteli řeší každý díl jinou záhadu. Bezhlavý rytíř, bestie z močálu či oživlá mumie a mnoho dalších nadpřirozených a nereálných bytostí straší různě po světě a je jenom na Scooby-Doo, aby vše toto vyřešil a zachránil ostatní před smrtí strachem. (StrYke)

Recenze (41)

Brinkley 

všechny recenze uživatele

Osobně jsem za mlada neměla tu čest, nicméně za spoustu minut oddechu v rámci hlídání dětí dávám čtyři hvězdy. Pokud se mrňousové opakovaně baví nad Scooby-Dooem v náručí Shaggyho a naopak, honičkám, převlíkačkám a následném odhalení padoucha těmi "všetečnými dětmi" a navíc jsou ochotny vidět jednotlivé epizody znovu, a znovu, a znovu, přičemž já u toho nelezu zoufalstvím po zdi, pak je to asi povedený seriál pro danou cílovou skupinu. ()

BLADER 

všechny recenze uživatele

Za tie staré časy, keď som sa na tento seriál každú sobotu tešil, jednoducho musím dať plný počet, pretože si skutočne vážim, že pred tými tridsiatimi rokmi robili ľudia rozprávky ( hlavne tie televízne ) úprimne, a nie na úkor toho, aby to všetko malo nefalšovanú auru braku, ktorý tlačia súčasným deťom ( ale aj dospelým ľuďom ) do pozornosti. A to hovorím, prosím pekne, ako človek, ktorý si bez televízie nedokáže predstaviť deň. Možno som trochu odbočil, ale nedalo mi to, chýbajú mi takéto veci v telke. ()

Reklama

Gustik5 

všechny recenze uživatele

Scooby byl kdysi mou častou ranní podívanou, před tím, než jsem musel jít do školy, a to i přes dosti podobný děj většiny dílů; jízda někam (např. na dovolenou, výlet, apod.), děvědění se o nějakém strašidle či monstru, pátrání, finále, past (která i přes svou neprohlédnutelnost skoro nikdy nevyjde :), rozuzlení, zatčení, tradiční hláška: "Bylo by se mi to podařilo, nebýt vás, prašivých děcek!", vděční obyvatelé postiženého místa, šťastný Scooby s Shaggym (obvykle díky jídlu), konečná hláška: "Skúby důby důů!", KONEC). Seriálu dávám čtyřy *, protože i přesto, že se mi líbil, jsou podle mě i větší pohádkové legendy mého dětství. ()

MFloyd odpad!

všechny recenze uživatele

Strašně rád jsem tenhle seriál sledoval. Nepamatuji si podobný seriál, který by řešil různé záhady a přitom tam byli i docela dobré hlášky. Jenže jak jsem tenhle seriál sledoval skoro furt, zjistil jsem, jak strašně se ten děj opakuje. Vlastně v něm nebyl skoro žádný rozdíl. Pokaždé, když se objevila nějaká záhada, předem jste věděli, že půjde o někoho, kdo se jen přestrojil za někoho jiného. Beru to, že jako pohádka pro děti to vystačí, ale mně to prostě připadalo, že je to všechno na jedno brdo. ()

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Scooby Doo nikdy nepatril medzi moje srdcovky a ani tento seriál, ku ktorému som sa po rokoch vrátil, mi nepriniesol sľubovanú zábavu. Nevýrazné prípady často úplne bez atmosféry, strašidlá a monštrá, ktoré nevystrašia ani batoľatá, zato naivné a hlúpe hlavné postavy, ktoré akoby vypadli z lacného hororu (rozdeľme sa, utekajte, rýchlo sa sem skryte, tu nás nenájde...) áno. Ale Scooby-keksy mám rád. Pre mňa nevtipný, podpriemerný animák, ktorý mi nič nedá. 30% ()

Galerie (4)

Zajímavosti (15)

  • Během úvodního intra poté, co se objevuje Merlin, je možné zahlédnout Shaggyho po dobu 1 až 2 vteřin bez rukou. (helloween93)

Reklama

Reklama