Skupina maskovaných zločinců obsadí banku a drží v ní rukojmí. Jejich velitel Lorenz je ochoten jednat pouze s detektivem Quentinem Connersem. Ten však byl nedávno suspendován po nevydařené akci. Je však vrácen do služby a spolu s mladým kolegou, detektivem Dekkerem se vrhá do akce! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Miloško

Thriller s televíznym prevedením,zo zamotanou zápletkou a zbytočne šokujúcim záverom,obratom ma nepresvedčil.Takisto aj W.Snipes a J.Statham tu boli neaký mŕtvi.Nie,fakt,tento film je určený do televízie,či dejom,hudbou,kamerou...atd..do kina absolútne nie,problém má aj na dvd :-) (DVD,11.10.2008) ()

honzic

Tento film mne zaujal zajímavými nápady ve scénáři zejména na začátku, pak se to ale začínalo stále více nelogicky vrtlat a znepřehledňovat a zkazil se. Akce a výbuchy jsou fajn, ale to na kvalitní film nestačí, výkony herců jsou spíše průměrné, režie mohla být lepší. Koukat se na to dá, občas to i zaujme do děje a nenudí, ale že bych z toho byl odvázaný, to rozhodně ne. Přepadovky už jsem viděl lepší. Navíc se ve filmu vyskytuje docela dost chyb. Takže dávám 52 procent, což je ještě na 3 hvězdy. ()

redalert21

Klasika co se vás snaží "ohromit" závěrem, nic moc převratného ale rád jsem zase videl Wesleyho...SPOILÍk "Přepadení banky bylo pohodové, ze začátku jsem se i bavil, ale pak to začalo ztrácet a taky šlo poznat že nám Jason neumřel, bo zbyvalo do konce jeste hodne minut a jako hlavní roli by to prece nemohli udelat :) závěr taky ohrátý...s úletem do neznáma a životem s "lehkýma děvama" Jo a taky to že to vyřešil naprostý, i když inteligentní, nováček ve zboru je až k údivu co si dokázal domyslet za první den služby" ()

FandaF

Vzhledem k místnímu hodnocení jsem od toho moc nečekal, ale byl jsem příjemně překvapen. Ano, akce není nic moc a zdá se tak nějak "levně" udělaná, od Snipese a Stathema jsem čekal víc... Je to tak na3,5 *, zaokrouhluju na 4 za dobře promyšlený příběh. ()

MFZB

Jeden z tých lepších akčných filmov, nemám tento žáner rád, ale tak pozrel som si to a nedudilo ma to veľmi, akurát sa mi to zdalo dosť dlhé. Takéto akčňáky sú celkom pozerateľné, ktoré majú aj nejaký ten dej a nielen samé efekty... ()

veverysiak

Niežeby to nemalo žiadny náboj, začalo to veľmi sľubne, niekto to tu prirovnal k Inside Man, dákych pätnásť minút by som aj súhlasil, ale potom to nabralo iné smery, zastrieľalo sa, popasovalo a hlavne dej sa začal hrčkať, a to tak krkolomne, že som miestami nevedel chytiť niť, a ešte k tomu sa to tvárilo strašne vážne, aj keď humorné vložky by to zrejme utopili ešte hlbšie, takže 60%. ()

Callie

Nelogický průměrný předvídatelný akčňák. Se spoustou chyb a nesmyslné kombinatoriky. Za charisma Stathama 1* navíc . ()

rytir1

Stathama mám rád a se Snipesem v kombinaci super, ale bohužel by to tady chtělo značně přidat, téma mělo na víc. Phillipe by se měl vrátit ke svým známostem. ()

Sympy

Kvalitní kriminálka s kvalitně obsazenými herci.Děj není ošizen o spousty akce ale ani o skvělou zápletku která se pomalu rozplétá,nakonec úplně rozuzlí. Film se mi líbil určitě stojí za zhlédnutí,pobaví. ()

enoemis13

Chaos v hlave mal akurát tak Giglio, začína to katastrofálne, skoro až komediálne ( alebo skôr paródia), ďalej to je tupé, aby divák s IQ 80 mohol spokojne tlieskať, po tom prichádza Snipesov zvrat, čo tam nejak nepasuje, ale načo sa trápiť s logikou, keď normálny si to druhý krát nepozrie a debil to aj tak nepochopí, po scéne s chatkou + Snipes už je úplne jasné, že ideme niečo na štýl Swordfish a koniec teda očakávaný, inak od piatej minúty som si myslel, že tam asi bude nejak zapojený, pretože to je jediné logické vysvetlenie, po tom Callo reči ala Curtis brother ... a potom swing... je to proste dosť zlé, celé, bez logiky, ešte Philippe do toho sa tam snaží nebyť trápny a ... možno som to až prehnal, ale... 10% ()

Luke55

Oddechová akční záležitost.Nic víc,nic mín.Škoda jenom že Jason Statham neukázal nic ze svého ''kurýrského'' umění.Mohlo by to pak být ještě o kapinku lepší. ()