Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Max Smart vypadá jako neškodný úředníček, ale jeho snem je stát se tajným agentem. Zatím pracuje jako analytik v hlavním štábu supertajné špionážní organizace Kontrola, která se specializuje na boj proti mocnému zločineckému syndikátu Chaos, vedenému bezohledným Siegfriedem. Podle Maxovy analýzy se nepřátelé začínají zajímat o atomové zbraně, ale dřív než stačí Kontrola něco podniknout, je štáb přepaden a vzápětí začnou nepřátelé z Chaosu likvidovat tajné agenty, jejichž seznam uloupili. Náčelník proti nim musí vyslat někoho, koho neznají, a tím je právě Max Smart. Je jmenován agentem 86 a jeho parťákem se stane krásná agentka 99. Mají vypátrat dodavatele zbraní Krštice a zabránit zneužití jaderného materiálu. Stopy je zavedou do ruského Smolenska. Cestou se neustále dohadují, Max je považován za teroristu, a poté dokonce vypadne z letadla. Kolegyně ho sice zachrání, ale musí se zbavit tlustého Araba, který je napadne. Dostanou se do Kršticova domu, proniknou do jeho počítače a Max s ním svede vítězný taneční souboj. V Moskvě sice padnou do Siegfriedovy pasti, Maxovi se však podaří uniknout a odhalit továrnu na zpracování uranu, maskovanou jako pekárna. Agent 23, který měl Maxovo hlášení ověřit, však v pekárně žádné stopy po uranu nenašel. Zatímco Max se ocitá v podezření, že je dvojitý agent, Siegfried připravuje zbraně, kterými chce zničit Los Angeles. Max pochopí, že je mezi agenty zrádce, a také kdy a kde má bomba vybuchnout. (TV Nova)

(více)

Videa (5)

Trailer 4

Recenze (513)

predators 

všechny recenze uživatele

Tak tohle jsem opravdu nečekal. Ačkoliv se této věty vyvaruji, tak v tomto případě to jinak nejde. Bohužel, zde myšleno v tom horším slova smyslu, protože jsem nečekal takový brak. Absolutně nudný děj, vyumělkované postavy i jejich chování a snaha napodobovat a vykrádat podobné snímky, jsou jako pěst na oko:-) Byl bych rád přihmouřil oči, ale nemůžu hnout ani s jedním :-( Pro mě dost špatné a nudné... 20% ()

HAL 

všechny recenze uživatele

Wierd, this shit is actualy really funny. Příjemné překvapení s ne až tak looserovským agentem Carellem, který sice má spoustu smůly a občas i velmi praštěné nápady, ale jinak to překvapivě JE velmi schopný agent... a jeho tažení proti KAOSU stojí za to vidět. Už kvůli geniálnímu Rockovi, který opět dokazuje že se do polokomediálních rolí prostě narodil. 7/10 ()

Reklama

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Slušný komediální počin. Úvodní část filmu, jež se odehrávala po scény v letadle, mi dopřála několik silných záchvatů smíchu, jejímž vrcholem byla právě cesta letadlem. Představila jsem, jak bych byla nesmírně vyčerpána, pokud by tímto zničujícím tempem probíhal děj i nadále. Naštěstí se poté neúnosně komické gagy a dialogy začaly postupně rozmělňovat ve stále stejně účinné, avšak již ne tolik odrovnávací pasáže. Bylo by snadné, agenta Smarta "dostat" a udělat z něj průměrnou komedii. Jenže díky nadmíru fungující dvojici Anne Hathaway a Steveu Carellovi, spoustě ostatních zábavných postav a úměrně adrenalinově zábavnému zpracování, se tato "akce" vydařila více než průměrně. Potěšila mě Lucie Vondráčková coby hlas Anne, která se mi zalíbila, už když ji mluvila v Deníku princezny. ()

Sobis87 

všechny recenze uživatele

Je to už dlouhá doba, kdy jsem viděl původního Smarta, ale přesto si stále pamatuji, jak moc mě zaujala a bavila jeho retro atmosféra a nadsázka, která si v ničem nezadala s klasickými bondovkami, ve kterých řádil elegán Sean Connery. A právě absence té atmosféry a zasazení do současnosti je tím největším problémem, který mám s agentem Smartem jednadvacátého století. Ať se Steve Carell snaží sebevíc, ať je Dwayne "The Rock" Johnson sebevětší božan, tomu filmu prostě chybí koule...a hlavně styl. I přes celkem slušnou várku podařených vtipů a nečekaně nadstandardně zvládnuté akční sekvence je film takový nijaký a věřte mi, že druhý den po projekci si z filmu těžko vybavíte něco konkrétního, mně v hlavě uvízlo maximálně tak skvělé cameo Billa Murraye, James Caan jako prezident, tradičně démonický záporák Terence Stampa a jako vždy skvělý Alan Arkin. Film dokáže pobavit, rozhodně se u něho nudit nebudete, ale na mě osobně neudělal takový dojem, že bych si ho někdy chtěl pustit ještě jednou, na to je až moc obyčejný. 60% ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Odpočinková komedie, která je mírně nad průměrem. Je zde velké množství všelijakých vychytávek. Např. Bill Murray jako agent ve stromě nemá chybu. Steve Carell jako herec toho nemá moc co říct. Trošku nerozumím jeho současné popularitě, ale budiž. Peter Segal jako režisér nezklamal. Přestože jeho poslední 3 komedie s Adamem Sandlerem se mi líbili o dost více. S blížícím se závěrem film ztrácí na vtipu. 55% ()

Galerie (53)

Zajímavosti (17)

  • Maxwell Smart bavil své diváky v seriálovém pojetí celkem pět sezón natočených mezi lety 1965 až 1970. (Rodriguez)
  • Film, který sledují dva lidé v televizi v bytě, do kterého agent Smart a agentka 99 proletí oknem a pochvalují si výborný zvuk na domácí kino sestavě, je Batman začíná. (ing.Frosty)

Související novinky

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Téměř neuvěřitelné se stává skutkem. Nejen že dostaneme celovečerní Pobřežní hlídku, ale vážně si v ní zahrají dva populární fešáci, kteří si úspěšně budují komediální kariéry. Jeden konec pláže bude… (více)

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

02.06.2012

I tak by se dal popsat projekt studia Warner Bros. a režiséra Petera Segala, který se naposledy předvedl s ucházející špiónskou komedií Dostaňte agenta Smarta. Komedie Grudge Match bude o dvou… (více)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (více)

Napoleonské války podle Carella

Napoleonské války podle Carella

19.10.2008

A podle Arthura Conana Doylea. Ten nepsal jen detektivky s Sherlockem Holmesem, ale i sci-fi (třeba slavný Ztracený svět) a historické romány. Příběhy o brigadýrovi Gerardovi míchají válečné… (více)

Reklama

Reklama