Kapitán Robert Daly své posádce velí s moudrostí a odvahou. Nováček na palubě ale brzy odhalí, že na této vesmírné lodi není nic tak, jak se zdá. (Netflix)

Gelaos

Fajnová Star-Trek forma. Víceméně se recyklují dřívější náměty (digitální replikace vědomí z White Christmas, virtuální videohry z Playtest), přičemž hlavním motivem je odlišnost chování ve virtuálním prostředí (viz také Hated in the Nation), resp. zneužití videoher k filtraci frustrace. Děj má sice logické díry, ale na zábavnost a celkově vysokou kvalitu epizody to nemá velký vliv. ()

rengers

Chápu tenhle díl asi trochu jinak než ostatní. Přišlo mi to jako poukázat na otázku vlivu virtuální reality se skutečností, jak každý z nás ve svém nitru skutečně přemýšlíme a v reálném životě jsou z nás jen herci. Příběh má skvělou logiku, ale zpracování slabé. ()

dweller

Plot holes everywhere. Z DNA vygenerujeme digitálnu kópiu osobnosti aj so spomienkami. Seriously? Toto má byť inteligentné sci-fi? Veľké sklamanie. ()

diax3

Robert Daly je fakt dobrej programátor, ale už ne tak dobrej člověk. V reálnym životě má pocit méněcennosti, kterej neumí filtrovat, a svojí frustraci si tak vybíjí ve virtuální realitě, do který si pomocí ukradený DNA naklonuje všechny, co ho štvou, aby jejich StarTrekovsky oháknutý verze mohl ovládat a dát jim "co proto". Je to vlastně dost úchylný... a je to fakt skvělý. ()