Útěk z vězení

• USA Prison Break (více)
USA, (2005–2017), 63 h 43 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvůrci:

Paul Scheuring

Hudba:

Ramin Djawadi

Diskuze

Rofodog (hodnocení, recenze)

Našel sem to !! www.youtube.com/watch --> 3:24 Je to tam přeložený. Semper Paratus=Vždy připraven

pistik

pistik (hodnocení, recenze)

znie to ako brothers, ale tiez sa skor priklanam k tomu, ze povedal nieco po latinsky

Makky

Makky (hodnocení, recenze)

4Rofodog: Nezdá sa mi, že to druhé slovo je určite brothers. Podla mňa povedal tomu kňazovi niečo po latinsky

Rofodog (hodnocení, recenze)

Ve 4. sérii 22 díl jak je generál na elektrickém křesle příjde kněz a říka "Jsi připraven synu?" a generál něco zamumlá a já to nedokážu přeložit je to ....... brothers . Neví někdo co to je za slovo před tím ?

Hrabka

Hrabka (hodnocení, recenze)

Něco vám řeknu.. Dávám si opáčko 1. a 2. série a je to boží!! a hrozně mě sere kam se ten seriál 3. a 4. sérii dostal. Proč to nemohlo skončit druhou sérií do háje.. :(:(

Rofodog (hodnocení, recenze)

No poslední díl nemusí být úplně poslední, přeci jen už jsme několikrát viděli vztát lidi z mrtvích viz. Kellerman, takže můžou natočit pokračování, jak Michaela zachránil zbytek Společnosti a je v podzemním tajném komplexu a bude se snažit uprchnout.Při útěku skontaktuje Lincolna a Sucreho a rozjíždí se 5. řada nebo film Prison Break: Michael Escape.

Toka

Toka (hodnocení, recenze)

lesumir (odpad!): dabing je uplne prisernej xDD tohle mě ale neskutečně zničilo :D

pistik

pistik (hodnocení, recenze)

4. séria bola síce hlúpa s príliš mnoho WTF mometmi, ale na druhej strane práve v poslednej scéne s generálom na elektrickom kresle bolo snáď najviac emócií a ľudskosti zahranej v jednej postave za všetky posledné tri série dokopy (prvú, ktorá bola geniálna nerátam)

Marzper

Marzper (hodnocení, recenze)

Hodnocení: první série 100%, druhá série 90%, třetí série 80%, čtvrtá série 70%

qwerty47

qwerty47 (hodnocení, recenze)

roning85 : Na tu Demi Lovato jsem náhodou narazil, když jsem četl nějaký mamčin časopis a tam bylo "...mladá vycházející hvězda Demi Lovato, která nyní září v seriálu Útěk z vězení..." Jelikož znám tento seriál až moc včetně většiny herců, tak mi to nedalo a musel jsem si ji proklepnout na imdb. No a zjistil jsem, že hraje v jednom díle miniroli - dceru toho veterána jak po ni jede T-Bag. :-D

tom.cube

tom.cube (hodnocení, recenze)

Fantasmagorie byla už druhá sezóna, ale pořád to byla celkem sranda. V půli třetí jsem s tím sekl... Na první sérii ale nezapomenu, to byla genialitka.

byfo

byfo (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: Jo, přesně jak to zkazila i mně. Třetí byla fajn, to je fakt. A dokud Scylla byla černá skřínka společnosti, tak vypadala ičtvrtá nadějně. Ale pak už začala fantasmagorie.

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

Jako mě se 3 série líbila víc než druhá bylo to sice přehnané, ale více zajímavé než ta druhá série.

Braveheart

Braveheart (hodnocení, recenze)

No viděl jsem jen první tři, z toho druhou ne všechny díly. První byla vážně pecka, druhá taky dobrá, ale třetí mi už připadala tak trochu jako scifi.

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

1. Série je naprosto dokonalá ty další už nebyli tak kvalitní, ale i tak se jedná o povedený seriál.

Collin

Collin (hodnocení, recenze)

Výborný seriál,ovšem pouze I sezona.. tím to pro mě skončilo,další výmysli co by se za ně nestyděli ani ve VKVčkách vypusťte ...

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Třetí je slušná řada. A první polovina čtvrté vlastně taky. Gretchen je fajn. Self je kkt a druhá polovina čtvrté řady zaručeně pohřbí celý seriál i tomu nejzarytějšímu fandovi.

Falwic

Falwic (hodnocení, recenze)

viděl jsem první dvě série a ty byly zajímavé, zbytek nemohu hodnotit.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

A skončilo to jako všechno vyřešeno nebo to prostě z nezájmu ukončili a tím je seriál nedořešen?

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Už ten seriál opravdu definitivně skončil? Že bych to alespoň dokoukal.

guarrangaa

guarrangaa (hodnocení, recenze)

Prvních 5 dílů jsem se nedokázal odtrhnout, postupně nadšení klesalo, až definitivně narazilo na podlahu. Před koncem první série jsem na Micheala zanevřel. Neuvěřitelně natahované scény, 3krát měnili plán útěku, nereálně geniální Michael.. Nevím, jak hodnotit. Asi takto.. ***** -> *** -> * = ***

Daddy_mfX

Daddy_mfX (hodnocení, recenze)

Od (skoro) dokonalej prvej seria to slou kazdou dalsou seriou dole kopcom. Ta nasledujucu, cize druha, bola uz o triedu slabsia, vela bodov, ktore boli prezentovane ako zlomove, autory vyriesili priliz jednoducho, prip. sa preskocila cela scena...no stale to bolo este na velmi vysokej urovni. To co prislo s tretou seriou a neskor to dovrsili aj tou stvrtou, som si uz nedokazal zlucil s Prison Breakom. Scenar ako zo zlej telenovely a napodobne aj herecke vykony sa zacali priblizovat k nule. Hlavne  Wentworth Miller (a Sarah Wayme Callies) v 4. serii bol otrasny...na kazdu emociu pouzival jednu z DVOCH vyrazov tvari....clovek mu pomaly neveril ani vetu: "Hi, I am Micheal Scofield." Velmi velka skoda...vzdy tvrdim, ze co sa raz zacne, musi niekedy aj skoncit...tento serial dokonale ukazal, ze sa nic nevyplaca umelo natahovat. Davam 3hviezdicky len vdaka prvej sezone!

Další tajemný thriller od režiséra Oldboye

Další tajemný thriller od režiséra Oldboye