Reklama

Reklama

VOD (1)

Ted se opije a ráno se probudí s ananasem na nočním stolku, dívkou v posteli a bez nejmenšího tušení, co se dělo... (TV Prima)

Recenze (9)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Desátá epizoda mě velice bavila, protože mám rád tyto záležitosti s totálním oknem, kdy se ztracené vzpomínky dávají postupně dohromady. Tvůrcům se to v tomto případě opravdu podařilo a já to musím náležitě ocenit. Jen mě mrzí, že jsem se nedozvěděl, odkud se vzal ten ananas. Bavil jsem se výborně a jen tak dál. / Poučení: Pokud si vezmeš drink od upíra, počítej se vším. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Desiata epizóda z prvej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Pineapple Incident" (Ananásový incident). Robin Scherbatská má rande s bohatým, úspešným mužom. Ted Mosby je z toho celý nesvoj. Robí si z toho ťažkú hlavu. A tak ho Barney Stinson poriadne opije, aby prišiel na iné myšlienky. Ted sa totálne ožere a zažije divokú noc s neznámou sexi brunetkou. Lenže na nič z toho si nepamätá. ***** ()

Galerie (4)

Zajímavosti (8)

  • V epizodě je zmíněn televizní pořad 60 Minutes (od r. 1968). (SONY_)
  • Když Lily (Alyson Hannigan) otevírá dveře od koupelny, tak koule je na pravé straně. V dalším záběru je na levé straně. (SONY_)
  • V 8. minutě zazní písnička „Voices“ od The Solids. (SONY_)

Reklama

Reklama