Maminčin mazánek

Jeffrey Manus žije ve svých 29 letech stále se svou matkou a toto soužití mu naprosto vyhovuje. Jednoho dne však jeho pohodlnou existenci nabourá nový maminčin nápadník, který si začíná přisvojovat více, než by se Jeffreymu líbilo. Jejich spor se vyostřuje a u Jeffreyho se začínají nečekaně objevovat známky dospělosti... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Prostředí 7/10/// +Anna Faris, Jon Heder, příjemný scénář, zdařilí český dabing -v komediálním směru slabší tah na branku/// Na první pohled tak trochu nenápadný film, který prošuměl i vodami DVD půjčoven. Pokud jste ho minuli tam, tak v televizi si ho určitě ujít nenechejte. Je sice znát, že se snaží hodně bavit a ne vždy mu to stoprocentně vychází. Ale jako příběh, ve kterém postavy z filmu můžeme denně potkávat mezi námi, je snímek velmi zdařili, v závěru dojemný a uvěřitelný. Postavy se chovají příjemně, přirozeně a civilně. Anna Faris si u mě opět hodně získala. Poslední dobou si vybírá podprůměrné filmy, ale zde se mi velice líbila. Snad jí to vydrží./// Celkem 77%/// ()

Master19

Nedotažená komedie s ultraprotivným Jonem Hederem a naopak dobrým Jeffem Danielsem. Zdálo se mi, že když se začalo zabředávat do moralizování, scénář hned couvl. To je dobře, ale výsledkem je málo vtipné nic moc. Potěšil a pobavil Howard (Simon Helberg) v malé roli bojovníka s jednou opravdu vtipnou hláškou. ()

ladko odpad!

No občas som mal pocit, že sledujem remake Mr. Woodcocka, ktorý už sám o sebe bol zúfalo nevtipný, ale Mama's Boy ho dokázal "prekonať". Taká neoriginalita a klišovitosť (milenka/dcéra...), až mi bolo na zvracanie. A k tomu žiadny(!) vtipný moment. Ešte aj scény, ktoré boli vtipné v traileri, tak v kontexte filmu boli absolútne nevtipné. Zaslúžený odpad. Gratulujem. ()

Pepinec

Zajímalo by mě, co je tak špatného na tom, když děcka bydlí u rodičů i v tomhle věku? Proč se netočí břichorvoucí komedie o puberťácích s čerstvě zaschlou maturitou, co zdrhaj z domu, aby byli cool a chudáci rodiče za ně půl roku na to platí dluhy, protože si mistři nevydělaj ani na nájem? Dneska se spěchá do práce, do chomoutu, do porodnice, pro půjčky, z baráku co nejdál od rodičů, a všichni přitom máme pocit, že je to naprosto normální. Bohužel, naprosto normální jsou taky průměrné jednohouby typu Maminčina mazánka, u kterého se sice párkrát pobavíte, ale pod kterým si zároveň klidně můžete udělat poznámku, že vidět ho někdy v budoucnu znova by byla ztrátou času, tolik potřebného k nějakému tomu spěchání. ()

Rosaviva

Upřímně mě to docela překvapilo, protože jsem se u toho dost slušně pobavila. Jon Heder byl pro tu roli dost dobrá volba, ty jeho výrazy byly naprosto dokonalý. Co mi teda celý ten film zkazilo byl ten příšernej (a předvídatelnej) konec, to bylo fakt strašný. Nevim proč mají Američani úchylky na happyendy. 3* btw. Simon Helberg snad nemůže mít ani jednu jedinou negeekovskou roli :D ()

• Anna Faris (Nora) vlastní Hondu Civic z roku 1980. Jon Heder (Jeffrey) jazdí na konci filmu v požičanom veteránovi Buick Roadmaster Convertible [76-C] z roku 1948. (Raccoon.city)
  • Kníhkupectvo, kde pracuje Jon Heder (Jeffrey) je v Long Beach v Kalifornii a kaviareň, kde pracuje  Anna Faris (Nora) je v Apple Valley v Kalifornii. (Raccoon.city)