Reklama

Reklama

Muž z oceli

  • USA Man of Steel (více)
Trailer 11
USA / Kanada / Velká Británie, 2013, 143 min

Ve vzdálené galaxii se nachází planeta Krypton, která se kvůli vyčerpání přírodních zdrojů ocitá na pokraji záhuby. Jor-El věří, že jedinou nadějí pro jeho lid je najít jinou vhodnou planetu k životu. Vysílá svého novorozeného syna Kal-Ela na planetu Zemi. Generál Zod se domnívá, že za zkázu planety je zodpovědná vláda, a rozhodne se převzít kontrolu. Poté zabije Jor-Ela a je i se spolupachateli uvězněn ve vesmírném žaláři. Zod přísahá, že Jor-Elova syna jednoho dne najde a pomstí se. Na Zemi se Kala ujmou manželé Kentovi, kteří mu dají jméno Clark. Už jako malý chlapec si Clark připadal jiný. Jeho zvláštní schopnosti ho děsily, nerozuměl jim a snažil se je před svým okolím skrývat. Když se od svých rodičů dozví, že pochází z jiné planety, jeho život mu konečně začne dávat smysl. Planeta Země mu poskytla domov, nyní je tedy na něm, aby Zemi a její obyvatele ochránil. Clark pozmění svůj vzhled a vydává se do Metropolisu, kde jako Clark Kent nastupuje do redakce Daily Planet a mění se v anonymního zachránce lidských životů. Jediný, kdo pozná Clarkovo tajemství, je jeho láska Lois. (TV Nova)

(více)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Skywalkers

to není srovnávání jablek s hruškami, oba jsou komiksové postavy, oba jsou velmi zásadní komiksové postavy, oba jsou od DC comics, u obou se objevil Nolan i Goyer, oba filmy se snažily o jakési temnější pojetí (i když MoS samozřejmě ne až tolik)

na příspěvěk reagoval dragon94

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

dragon94

asi tak no, Zod mu byl skoro rovnocenným soupeřem, takže ho sotva mohl přinutit, aby vypadl z města, pokud to sám nepovolil. A on chtěl ublížit co nejvíce lidem, takže je jasný, že nedovolil

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

SpoilerJo jen tak mimochodem ... to jak se tu řešilo že superman neodletěl někam do vesmíru a tam si to se zodem nerozdal .. tak při tom závěrečným souboji .. jako ho zod roztočí a zahodí a on proletí těma 4ma mrakodrapama ... tak se ho Superman pokusí dostat do vesmíru .. ale zod jen doletí na ten satelit (ve vesmíru)a toho se zachytí .. a od něj se odrazí naletí do supermana a táhne ho zpátky na zem ... a pak ho superman hodí do toho muzea nebo soudní síně kde mu zlomí ten vaz ;) .. Prostě snažil se ho dostat do vesmíru ale zod se sním hned vrátil na zem .. Takže to není o tom že se na ty lidi vykašlal ... navíc logicky v budovách moc lidí nebude všichni budou ve spodních patrech nebo podzemních garážích a nebo evakuováni armádou ... přece jen tam probíhá válka proto vesmírné lodi ;) ... ikdyž to nejde v ruku v ruce s faktem že maj vy vyších patrech rozvíceno (ovšem je jasný že pokud zdrhali tak nekontrolovali věci jako vyplej sporák :D tudíž prostě nezhasli..).. ale jde vidět že když superman proletí tím barákem že v těch vrchních patrech fakt žádný lidi nejsou ..

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Seejey8

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Pro mě je to sice jako bys říkal že Superman je lepší než nolanův Batman (oba sou skvělí ale Batman je pro mě přece jen o trochu lepší ).. ale budiž.. pro mě je lepší Bane než Zod a dvě Basty :DD

na příspěvěk reagoval Skywalkers

 (hodnocení, recenze)

dragon94

těmi marvelovskými schopnostmi jsem myslel, že Bane není nějakej Thor nebo přiblblej Captain America :D:D:D a prostě mi to nerozmluvíš, Zod je pro mě lepší než Bane a basta :D:D:D 

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Litsarch

Jo jasně ... nevím proč vždy když to píšu tak tam napíšu "you" ...  ikdyž vím že tam má bejt "him"  :-)

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Já ti rozumim ... jen tak mimochodem bane nemá marvelovský schopnosti ale DC schopnosti :D ...

A Bane by rozvinutej jako postava minimálně stejně jako Zod .. Měl tam svůj origin i jak přišel k té mazce ( ta jáma -Vězení ) měl tam i pohnutky proč dělá to co dělá (kvůli Talii atd.. ) a celkově působil velmi mocně a zle .. Joker .. zase neměl žádnej origin .. a jeho síla je jen v tom že to byl úplnej magor :D ... a o Jokerovy jsme se nedozvěděli ani odkud má ty jizvy :D (3 různý alternativy xDD) ... a ani proč dělá to ce dělá ... vlastně o něm nevíme nic :D jen že je to šílenec ..
a teď spoiler: Zod je Generál co přišel o svůj lid a snaží se obnovit skrze to že zničí jinej lid... konec Spoileru ... Když nad tím tak přemýšlím tak Bane byl nejspíš nejrozvinutější charakter z těch 3 :D ... a Hlavně u Bana se mi líbilo jak ho Catwoman složila .. bylo to zaprví pro puberťáky vynikajicí .. a za druhý to dokazovalo že i ten největší frajer může zemřít když ho do ksichtu trefíš granátometem :D (tím myslím že i toho největšího borce může zabít kdokoliv kdo má zbran a příležitost zmáčknout spoušť ... Jak to bylo řečený ve hře o trůny ... Jsou 3 králové a všichni si najmou stejného vraha aby zabil ostatní 2 ... najednou ani jeden král nerozhoduje o tom co se stane a kdo bude vládnout, ale všechnu moc má najmutý vrah..ikdyby to byl třeba jen sedlák)

 (hodnocení, recenze)

dragon94

ne nemyslel jsem debilní marvelovský superschopnosti, myslel jsem tím nějak víc rozvinout jeho postavu :D:D:D nevím, mě prostě přišlo že nebyl tak naplno rozvinutej jako třeba Joker :D:D:D ale je to moje věc 

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Schopností jako rozběhnout se a hlavou prorazit zeď ?? :D .. Mimochodem  Mandarin z IM 3 :D to je záporák :D ..

Jinak to mám asi stejně jako FanKalEl 1.Joker 2. Bane 3. Zod..... Bane prostě je lepší než Zod .. už právě skrz to jeho vystupování v tom jeho kabátě a tu scénu v tom letadle ... Ta Loalita a víra těch jeho mužů ...  prostě Wau  ...Nutí tě to mít k němu jako k záporákovy respekt a cítit jeho ohromnou moc ...to u Zoda sem něco podobnýho cítil jen u jeho "I will find him"  jinak neměl žádnou scénu kdy by nějak moc ukazovaly jak moc je mocnej a lepší než ostatní ... spíš mi chvilkama přišel jen jako takovej šašek co se chvástal celou dobu jak je lepší ale nakonec dostal přes držku v prvním soboji... Zod je sice dobrej ...ale Bane je prostě lepší :D ..  "When gotham is ashes.. then you have my permission to die" ...

 (hodnocení, recenze)

FanKalEl

já dávám Banea až na třetí místo a to z toho důvodu, že se mi zdálo, že ve filmu neměl tolik místa na plné předvedení svých schopností atd. :D:D:D

na příspěvěk reagoval dragon94

 (hodnocení, recenze)

Deryll , dragon94

Před Zoda bych z komiksových adaptací dal jedině Jokera z TDK, jinak je to jeden z nejlepších záporáků :D:D:D

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Deryll

Mě se na něm hrozně líbilo to že v podstatě nebyl záporák .. Jen prostě se snažil o vědu a pokrok lidstva ..  jinak jako "děsivější nebo temnější "nebyl .. prostě jen měl lepší  a lidstější pojetí a motivaci .. prostě nebyl zlej :-) ... a to jak se prali na tom vlaku .. to byla bomba :-) (Doc.Oc) .. a co se týče Bane ... tak prostě říkám že byl lepší než Zod .. to že z něho na konci udělali jen nějakýho bodyguarda je detail.. ale pocelý film to byl děsnej frajer ... ten jeho kabát ta maska .. ty svaly .. ty hlášky ..  to jak mávl rukou a všechno vybuchlo .. a nejvíc to jak mu byli ti jeho druhové věrní natolik že když řekl tomu jednomu nazačátku v tom letadle .. ať tam zůstane .. že budou čekat že tam jeden znich umře .. tak na něj pohlédl z vírou a nadějí a ani neprotestoval ... dokonce byl rád že tam může zůstat zrovna on ...
To je Baneva MOC.

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

dragon94

jojo myslel sem z komiksových adaptací! Tak samo že třeba Bane byl frajer ale lepší než Zod ale notáák:) no nevim nevim:D ale jako nákej Doc. Ota určitě néééééééééééé!:)  prej princ Krason :D:D:D That is Joke!! :)

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Deryll

Lepší záporák než Zod určitě Doc. Octopus ze spidermana 2 ... Také se mi víc než zod líbil i Bane v TDKR..a Magneto z X-manů je taky docela frajer ale ten na Zoda nemá .. a samozdřejmě Joker... Jinak Zod je velmi kvalitní záporák a jeho "I will find you !" .. is briliant :-)))
PS: počítám stím že si myslel jen záporáky z komiksových filmů .. a né třeba od Jamese Bonda nebo jiných akčních filmů.. nebo tak .. v tom případě bych vypichol prince Krasoně ze Shreka :D .(Jak by řekla Edi z mass effectu... "That is Joke" )

na příspěvěk reagoval Deryll, Litsarch

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

higuain

řikám no,takhle z hlavy mě ani moc záporáku nenapadá:( ale na tohoho si vzpomenu vždycky a těd i na ZODA!!:)

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

higuain

Jo no tenhle Zod je fakt záporák s velkým Z-jeho úmysli měli smysl a navíc byl bravůrně zahranej! Jako lidi dejte si ruku na srdce a řekněte že tohle neni jeden z nejlepších 5 záporáku co sem měl možnost vidět:) A co pro vás?? kdo vám přišel jako nej záporák?? pro mě asi Joker z TDK ale nevim nevim těd mě nikdo lepší nenepadá!!

na příspěvěk reagoval higuain, dragon94

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Deryll

Počínání tohodle Zoda hlavně dávalo smysl, zatímco Zod z Donnerova filmu si přišel podmanit Zemi, aby se mohl válet v Bílym domě.

na příspěvěk reagoval Deryll

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

já klidně 3:D jako sem opravu zvědavý s čím na nás Zack vyběhne tentokrát už aby byl TRAILER:) estě se to ani nenatáčí ale já už ci TRAILER!:D

vladi3

vladi3 (hodnocení, recenze)

Qantas

dvojnasobnu akciu? to co tam rozbiju? aj to platno, co to na nom bdeme kukat? nech to neprehana, lebo uz tento prvy presiel s odretymi usami... chcelo by to viac spoznavat postavy, ako rozbijat mesto...

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama