Reklama

Reklama

Muž z oceli

  • USA Man of Steel (více)
Trailer 11
USA / Kanada / Velká Británie, 2013, 143 min

Ve vzdálené galaxii se nachází planeta Krypton, která se kvůli vyčerpání přírodních zdrojů ocitá na pokraji záhuby. Jor-El věří, že jedinou nadějí pro jeho lid je najít jinou vhodnou planetu k životu. Vysílá svého novorozeného syna Kal-Ela na planetu Zemi. Generál Zod se domnívá, že za zkázu planety je zodpovědná vláda, a rozhodne se převzít kontrolu. Poté zabije Jor-Ela a je i se spolupachateli uvězněn ve vesmírném žaláři. Zod přísahá, že Jor-Elova syna jednoho dne najde a pomstí se. Na Zemi se Kala ujmou manželé Kentovi, kteří mu dají jméno Clark. Už jako malý chlapec si Clark připadal jiný. Jeho zvláštní schopnosti ho děsily, nerozuměl jim a snažil se je před svým okolím skrývat. Když se od svých rodičů dozví, že pochází z jiné planety, jeho život mu konečně začne dávat smysl. Planeta Země mu poskytla domov, nyní je tedy na něm, aby Zemi a její obyvatele ochránil. Clark pozmění svůj vzhled a vydává se do Metropolisu, kde jako Clark Kent nastupuje do redakce Daily Planet a mění se v anonymního zachránce lidských životů. Jediný, kdo pozná Clarkovo tajemství, je jeho láska Lois. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

to je nápad (Batmana), postaviť sa proti Supermanovi lol, má šťastie že sa zrejme skamarátia skôr ako vôbec začnú vážne (zo Supermanovej strany) bojovať, heheh. Myslel som že Batmana zobrazujú ako bystrého chlapca... xD (jedine že by mal kryptonit no)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Man of Steel je opravdu povedené myslím, Hery Cavill jako Superman je fajn ovšem Michael Shannon jako zaporák generál Zord mi příjde o chlup lepší, do toho Russel Crowe jako (pravý otec) Supermana je super, Kevin Costner jako pozemský otec Supermana je taktéž super stejně tak Diane Lane coby pozemská matka je super a nakonec Laurence Fishbourne abych nezapoměl taky skvělej prostě jsem chtěl tímhle říct že to mělo super obsazení, mimo to akce je velkolepá společně s vizuální stránku příběh je OK. Mě se to prostě líbilo a dávám 4*.

Lucasion

Lucasion (hodnocení, recenze)

wenca

US teasery jsou Asi 112x68 +-. A zbytek jsou klasický velký kinový plakáty takže o asi 10 cm mín.

Lucasion

Lucasion (hodnocení, recenze)

Erik7595

Tak já bych rád prodal všechny plakáty co mám vypsané :-) Takže dle libosti - jen jsem to nechtěl dávát do každé diskuze zvlášt

The Dark Knight Rises (US teaser)
Man of Steel 2x (US teaser)
Země Bez Zákona
Hanebný pancharti
Star Trek: Do Temnoty
Django Unchained
Star Wars Epizoda I
Expendables 2

Skyfall 2X
Prometheus 2x
Země bez zákona
Kovbojové a vetřelci
Star Trek Do temnoty
Smrtonosná past 5
Muž z oceli
-
Dredd
Atlas mraků

A herní:

Mafie 2
Gta V

Starcraf 2

Erik7595

Erik7595 (hodnocení, recenze)

Lucasion

No mám celkom seriózny záujem o ten druhý plagát, vedel by si mi do pošty hodiť, ako vyzerajú odfotené? Ohľadom tých ďalších cz plakátov, predávaš ešte nejaké okrem MoS? dakujem za odpoveď.

na příspěvěk reagoval Lucasion

Lucasion

Lucasion (hodnocení, recenze)

Zdravíčko, chtěl by někdo dva originální plakáty z USA? Jsou z parádního papíru, dva motivy, velké kinové plakáty. Předání Praha a cena dohodou :-)

na příspěvěk reagoval Erik7595

Odurko

Odurko (hodnocení, recenze)

Tomuto filmu som chcel zo začiatku dať hodnotenie 80%. Samozrejme ma zaslepila detská radosť vidieť Supermana, ktorý by bol dôstojný a konečne ukázal čo je v jeho silách. Pretaviť v skutočnosť to, že je to najmocnejší človek na planéte. To sa podarilo a na striebornom plátne som dostal všetko po čom som túžil. Ale v rámci hodnotenia ostatných komixových filmov by to bol silný subjektivizmus. Po zhliadnutí nových x-men: DoFP som nadobudol pocit, že MoS by sa mohol dať aj lepšie natočiť. Chýba tam výraznejší herecký um a silnejšie emócie. Michael Shannon bol skutočne jediný, ktorý prerážal nad ostatných hercov. Crowea netreba spomínať, každá jeho replika nesie bremeno obrovského charizma a bohužial tu zohráva len tie druhé husle. Osudovosť hlavného protagonistu tu bola celý čas zobrazovaná v retrospektíve no i tak sa točila iba o tom istom. Rozhodnúť sa tak či onak. Výrazný posun chýba a stereotypnosť nastával. Origin nemohol byť vynechaný ale existuje toľko spôsobov aj zábavnejších aj viac emocionálne precítených. Nielen predniesť jednu a tú istú repliku nad západom slnka a k tomu letmé pohľady. Plus mi chýbal strach o hlavného hrdinu a jeho zraniteľnosť, to sa však vynahradzovalo strachom o mesto a o vedľajšie postavy. Na druhú stranu sú tu perfektné efekty a neskutočné megalomanské súboje je to predsa Superman :D. Odohráva sa v oveľa komornejšej atmosfére než Avengery. Dialógy sa snažia byť dospelejšie a aj príbeh sa nesie v tom istom duchu. Postavy ako Lois, konečne nepôsobi dojmom trápnej reportérky, sa nesprávajú komicky a od toho sa odvíja aj ich konanie. Hudba je slušná, nie však vynikajúca. Čo dodať Snyder natočil skutočnú poctu supermanovi ako mocnému mužovi, plnej zaujímavých súbojov s radov úžasných efektov. Na budúce to bude chcieť aj duševné a emočné rozpoloženie supermana a väčší dôraz na osudovosť a nie na pár replík. Nevedel som sa rozhodnúť medzi 65/70 nakoniec je to 70%.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Důležitý je, že byl vidět IHop, Budweiser, Nikon, U-Haul, Nokia, 7-eleven a Sears.

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama