Na Oscara nominovaný Will Smith se představuje v akcí nabité komedii jako Hancock - sarkastický, nedoceněný a životem zkoušený superhrdina, který upadl v nemilost veřejnosti. Když neochotně přistoupí na návrh idealistického publicisty Raye Embreyho (Jason Bateman), aby změnil svou image, jeho život i pověst povstanou z popela a svět se zdá být zase v pořádku. Dokud nepotká ženu (držitelka Oscara Charlize Theron) s podobnými schopnostmi a klíčem k jeho temné minulosti... (HBO Europe)

jondoe

Zo zaciatku to vyzeralo fajn a bolo to aj clkom vtipne. Bohuzial dalej to na posobilo dost nudne a miestami som pozeral na hodinky ze kolko to este asi bude trvat. Willa Smithsa mam celkom rad al tento film sa mu podla mna moc nepodaril. Charlize Theron to mu tiez moc nepomohla. Priemrny film od ktoreho som cakal viac. ()

Herráček

Procházíme věčností bez jediného šrámu a jediné, co nám dokáže zavařit, je láska. Není to už trošku otřepaný klišé? Na druhou stranu hodnotím poslední dobou spíš kladně, že jsem nemusel vůbec přemýšlet a mohl jen vygumovaně čumět. ()

Testament

Tak musím se přiznat, že už dlouho mě žádný film nedostal tak jako Hancock, ovšem myslím to v negativním slova smyslu. Prvních pár minut je OK, Hancock je zkrátka mizera a film má švih do doby než...než scénáristům evidentně jeblo, jinak se to ani popsat nedá a milého Hancocka začnou napravovat k lepšímu. Postupně jej vedou cestou až k dramatickému finále, kdy vám dojde, že film je slepenina počáteční komedie, akce a drama tického příběhu, která je ale pospojovaná bez citu. Ne, tohle nezachrání ani Will Smith. ()

Rudinsky

Dostrihaná zlátanina bez... So zmyslom? Bergovsky suverénne čistá akcia, sexy Charlize a Will, ktorý to celé ťahá v každej z polôh - a že ich je vo filme až nevstrebateľne veľa. Ku podivu ale fungujú všetky, čo je škoda - chcelo by to korektnejší a priamejší ťah na diváka... Vo finálnom vyznení to pôsobí ako 20 - dielny kvalitný seriál zostrihaný do 92 minút, a to sa plnohodnotne nedá vstrebať. ()

Cracker

Will Smith je pre mňa veľký človek a nevadí mi že niektoré jeho filmy občas miestami škrípu pre to toto hodnotenie. Teším sa na dvojku:) ()

BlackTom

"Na co čumíte, kokoti?!" Klobúk dolu, námet je teda viac než originálny, Will Smith viac než sympatický a dej viac než akčný, no predsa ma tu niečo zarazilo - tá trápne krátka stopáž. Iné voloviny sa utápajú v 120tich minútach a konečne poriadne hustý film má trvanie animovanej komédie pre batoľatá?! To už kde sme... Iní tvorcovia len spotvorujú perfektné komiksy a inkasujú zato balíky, ľudia sa nudia, film je o k*kote, stopáž dobre že nie ako pri Titanicu, prístupnosť od 12tich rokov ale keď niekto príde s dobrým nápadom, neohrabaným alkoholickým (anti)hrdinom, pár vulgárnymi hláškami, j*bnú mu tam pár minút a nech sa potom vyhrá! Ach, doboha... A mohol to byť tak skvelý film! " - ... taky z vás pěkně táhne alkohol!" " - Protože chlastám, krávo!" ()

Kuny27

pro filmaře koment: "DOBRÁ PRÁCE!" akční komedie s velmi originálním námětem. Hridina Hancock je vemi dobře udělaný a Will Smith se na něj úplně hodí. ()

Nassau

Když člověk vynechá ten konec, tak to byla celkem fajná oddechovka. Hm...no...whatever. Smith to zachránil:) ()

hefoo

toto je presne ten typ filmu, ktorí niektorí miluju a nektori nie..tu nemožme hladat logiku ani realitu proste, osobne sa mi to páčilo, bol som rozhodnutý dať max.4 hviezdy ale za posledných 20 min. musím pridať hviezdičku jednu, mám síce výhrady a tie, že film mohol byť kľudne o 10-15 min. dlhší a viac do podrobna rozobrať tých dvoch napr. poukázať na ich minulosť a tak. ale inač sa mi to páčilo, Willovi Smithovi rola sadla. ()

Ragdoll

Amerika... novodobé výtvory naších zaoceánských přátel jsou čím dál tím chabější. Nepobaví, nepotěší, nerozesmějí. Tím samozřejmě neodsuzuji celý Hollywood, nebýt jeho, současný filmový svět by byl v plenkách ale tohle?! Ne... tohle se nepovedlo. Willa Smitha mám za normálních okolností rád, ale teď si významně pošpinil svou vizitku a zbytek hereckých výkonů vůbec nestojí za zmínku. Jednoduchý a přímý příběh se dal zrealizovat lépe a s tímto tématem se také mohlo naložit zdařileji. Ani ne hodina a půl a mě to připadalo jako věčnost. No jo, když vás něco nebaví, čas pak ubíhá pomalu. 30%. ()

HiddenDragon

Naprosty prumer superhrdinskeho tematu. Samotny napad je fajn a po vsemoznych "marvelech" a "dcckach" dat jako ustredni postavu buranskeho antihrdinu je vlastne logicke. Dalo se to cekat. Vecne opily John Hancock zachrani PR-manazera Raye, ktery se rozhodne, ze mu naoplatku zlepsi spatnou reputaci. Ale chtelo to rozhodne vic promyslet. Nejenze nejak toho ozralu Willovi moc nezeru, ale cele je to takove spis jak delsi videoklip. Do opravdu profesionalniho sci-fi bijaku to ma daleko. Jsou tu sice vtipne momenty, ale jinak je to takovy "nactilety" humor, aneb rekni "asshole a skoncis hlavou v neci riti". Triky jsou velmi znat, takovy digitalni (pod)prumer, proste opet nic extra. Cele je to ale svizne a i diky kratke stopazi jsem se nenudil. Ale nejvic mi vadil cely koncept supersil, kdyz je divakovi vysvetlen. Proste mi to prislo nejak nesmyslne. No uvidite sami. Ale jako nenarocna oddechovka se to konzumovat da. ()

Zagros

Výborný nápad a slibný začátek. Bohužel časem film sklouzne ke klasickému schématu a běžným klišé. Nebýt sympatických představitelů hlavních hrdinů, dám hodnocení ještě nižší. Opět nevyužitý potenciál a málo kreativity. Kdy už tvůrcům dojde, že z jedné jediné dobré myšlenky celý film neudělají, tedy alespoň ne dobrý. ()

iXtr3m3

Do žánrov by som pridal ešte aj drámu, pretože ku koncu to fakt bolo dosť dramatické. Na prvý raz sa mi Hancock moc nepáčil, videl som ho ako nepodarenú zmes viacerých žánrov. Zmes žánrov to naozaj je, ale po opakovaných projekciách sa mi zapáčila osudovosť príbehu a postáv a skvelý záver, ktorý pri prvom raze vôbec nezapadal do kontextu superhrdinskej komédie, nakoniec zrazu začal dávať poriadny zmysel. Je pravda, že by sa film zaobišiel aj bez neho v čisto komediálnej rovine, ale toto mu dalo viac šťavy a ja by som si rád niekedy pozrel pokračovanie, ktoré však žiaľ asi nikdy nevznikne. ()

Petr.Kocfeld

Vynikajici fantasy film.Vyborny Will Smith.Davam 4/5 hvezd.Mne se to libilo a Smith jako netradicni hrdina nezklamal.Uz se tesim na dvojku...Will Smith zde pije vino a kleje.Takovy akcni/fantasy snimek. ()

xmozek

Hancock svůj úděl "hollywoodskéího trháku" splnil. To, že film je jednoduchý, předvídatelný kompenzuje fakt, že uběhne rychle a člověk může vypnout a nemusí si moc lámat hlavu. ()

baXter

Přišlo mi to jako chaoticky poslepovaný puzzle plný ničeho. Už po 10 minutách jsem byl v šoku, protože jsem naprosto neměl tušení co se chystám sledovat. Super hrdiny typu Spiderman, Batman atd. ještě nějak dávám, ale tohle individum už naprosto nedávám. Průběh filmu jakž takž udžoval mou pozornost a musím přiznat, že i některé vtipy mi vykouzlily úsměv na tváři, ale konec, ten mě fakt uzemnil, stupidnější už to být snad ani nemohlo. ()

Orthank

Veľmi potencionálna snímka od ktorej asi každý očakával omnoho viacej ..ale nech sa Will Smith snaží ako chce trochu hláškujúci scénar mu neuveriteľne podráža nohy a tak po dopozeraní takmer ani neviete o čo tvorcom doparoma vlastne išlo....Zápletka nulová a dĺžka filmu maximálne nedostačujúca čo sa síce vzhľadom na chudý dej nehodno čudovať....Zahodený potenciál so zaujímavým Willom v hlavnej úlohe si odomňa zaslúži maximálne 3 hviezdičky:-) ()

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

13.02.2011

Plešatý britský řízek jde z akce do akce a je to tak dobře. Momentálně je nájemným zabijákem v remaku The Mechanic a brzy se stane agentem Nickem Stonem v akčním thrilleru Echelon. Ten vzniká podle… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

Chlastající superhrdina se vrátí

Chlastající superhrdina se vrátí

27.08.2009

Faraón Will?

Faraón Will?

09.09.2008

Zkuste si představit Willa Smithe v historickém eposu. Že to nejde? Že je fajn, když trousí hlášky v současných kulisách? Asi je nejvyšší čas začít si zvykat na změnu. Willův vysněný projekt The Last… (více)