Lucinka591

Proste milujem TOMA HARDYHO. Je to neskutočný herec,ktorý ma v sebe niečo čomu nemožem odolať a myslím že niesom sama :) Má úžasnú charizmu a film WARIOR je podľa mňa jeho najlepší film a jeden z najlepších filmov vobec (myslím bojových, športových). ()

Choci

Tento film mi doporučovalo hodně lidí, slyšel jsem na něj samou chválu, takže jsem od něj i hodně očekával a musím říct, že nezklamal. Velmi silný příběh s dojemným koncem. Dlouho jsem u televize nebyl takhle "naměkko". Mám rád filmy se sportovní tématikou a na tenhle se rád podívám znovu. Brendan dostával nakládačky, že by to jakoukoliv vedlejší postavu zničilo, ale u filmů tohoto typu se vývoj vždy zvrátí a náš hrdina vyhraje, patří to k tomu, možná se to od toho i očekává. Stejně tak jako postava borce, který suverénně likviduje jednoho chlapa za druhým a ve finále narazí právě na chlápka, co je na nakládačku zvyklej a "překvapivě" prohraje. Za mě 95%. ()

JoKeR1

Tento film patrí medzi moje najobľúbenejšie,neviem čím to je možno tým že hneď ako som ho začal pozerať tak až do konca som z neho nespustil oči.Síce filmy takého tipu až tak nesledujem ale pri tomto som sa ani chvíľu nenudil,naopak som sa doňho tak vžil ako by som tam bol.To čo bolo predvedené v tomto filme si zaslúži potlesk.Výkony ktoré herci predvádzali v súbojoch boli neuveriteľné.Tom Hardy tam predviedol skvelý herecky výkon,rola mu upne sadla.Ale tak isto treba pochváliť aj Joela Edgertona ktorý v tomto filme tak isto vynikal. ()

zmirix

Zajímavý kousek,bojové scény jsou natočeny tak,že má člověk pocit jako by byl s nimi v oktagonu. Na druhé straně ale musím říct, že všichni vydrží takové údery jako by byli terminátoři což nepůsobí realisticky ale k filmům tohoto typu to zkrátka patří. ()

Xawerius

Film jsem skouknul na základě zdejšího hodnocení, ovšem nečetl jsem komentáře k filmu. A musím říct, že to bylo dobře. Očekával jsem kvalitní film, ale jinak jsem vůbec nevěděl co mám čekat - nejsem totiž nějakým příznivcem MMA. Hlavní hrdinové jsou excelentně zahraní a prostě jsem jim to sežral i s navijákem, což mě dokonce přivedlo k slzám při velkém finále. Když si to přeberu zpětně, je děj v podstatě klišé a jedna velká podivná náhoda, ale ... při sledování filmu mi to vůbec nepřišlo na mysl. Prostě super film, který můžu jen doporučit. ()

chlumecky

Ano, bavilo mne to od samého začátku až do konce, i když každý dopředu ví, jak to celé dopadne. Typicky americké rozuzlení zápletky s velkým happy endem, ale co. Když se do toho položí herecké výkony, scénář i režisér, tak vždy půjde o dobrý ne li skvělý film, jako je tento. Já zařazuji výše než 5* - dávám do oblíbených, kde mám jen ty nejkvalitnější filmy. ()

Nikolak

Dechberoucí film, při kterém příslušník střední třídy bojuje o americkou hodnotu nejvyšší - splátku hypotéky na rodinný dům. Díky tomu si může vyřešit pár traumat z minulosti a narovnat poškozené vztahy. Moc nemyslet, prožívat... ;) ()

Valentino4

Klobouk dolu, skvele, uzasne. Nez jsem shledl tento film mi trochu trvalo - vzdy jsem si pustil radeji neco jineho. Mel jsem se obavy, ze se bude jednat ciste o klasickou rezbu v kleci, bez nějakého děje či scénáře. Film mě však mile překvapil. Dokonce tak, ze jsem musel v tomto zanru odsunout na druhou příčku klasiku mezi sportovními filmy "Rocky" ( fanoušci Rockyho snad odpustí - ale tento film je fakt třída ). Výkony Hardyho,Edgertona a Nolteho si zaslouží velké hodnoceni a oceněni. To co dokazal Hardy vložit do své filmové role je az neskutečné ( troufám si říct umění ). Na tento film jen chvala, neni co vytknout. ()

Legonard1

Tak ako som sa vžil do filmu pri sledovaní Warriora som sa už nevžil strašne dlho. Film nabitý emóciami, láskou a odhodlanosťou. Jedna z najlepších drám aké som kedy videl. ()

Volos

Je mi záhadou jak tento film může mít tolik procent. Děj, který se dá číst na míle dopředu ( každý z vás přece věděl , že spolu na konci budou bojovat a kdo vyhraje)....jednoduchoučký scénář a průměrní herci. Vše naprosto nerealistické a naivní....sem rád za filmy s tématikou bojových sportů (sám je dělám), ale z tohoto jsem byl hodně zklamaný. Přijde mi to jako film, který si hraje na velký kus (jakési sportovní drama), ale každý přece musí vidět, že je to jen další béčkový akčnák.... ()

bonscott

další pohádka nereálná o 2 chlapcích, kteří téměř bez kvalitního tréninku v rekordním čase porazí všechny top hráče v MMA. Jako náborovka pro kladné kluky z ulice co chtějí spravedlivější svět asi dobrý. po scéně, kdy skeptická manželka přeci jenom zapne tv a skáče doma na posteli, jsem to vypnul ()

PORTER44

Průměrné akční drama o bojových zápasech a nakonec i zápas mezi sourozenci.Jen co se objevili oba bráchové na obrazovce bylo jasné kdo bude zápasit na konci filmu ve finále,vlastně celá polovina filmu byla předpovídatelná nejdřív nenávist mezi bratry a pak slzy a objetí.T.Hardyho si z moc filmů nepamatuju ale tady podal dobrej výkon a je dobře namakanej. ()

hypnos11

zajimavy film. bohuzel trpi jistymi neduhy. jendim z nich je fakt, ze, jak uz to ve filmech byva, zvitezi ten nejvetsi outsider. ale prosim vas... to jakoze vazne? dalsi problem nastal na samotnem konci. hardy s vykloubenym ramenem vypada, ze radeji zemre, nez by se spokojil s porazkou, aby se nasledne rozbrecel jako male dite. ten konec je celkove takovy zvlastni, az divny. na druhou stranu, postavy jsou skvele napsane i zahrane. vztahy mezi tremi prislusniky rodiny rozhodne jsou krasne napjate. kolem a kolem, 3.5*. obycejne zaokrouhji nahoru, ale zde mi prijde hodnoceni mirne nadsazene, takze hazu 3*. dojemna pohadka z prostredi tvrdych chlapu, kteri (ne)placou ()

cergina

K filmu Warrior (2011) sa toho dá naozaj veľa povedať. Nebudem tu nič rozpitvávať o deji, len chcem povedať, že ten kto sa nikdy emočne nevcítil do filmu, to pri tomto naozaj ani nepotreboval. Tento film je sám o sebe tak pútavý, že aj keď jeho téma MMA mi nejako blízka nebola zaradil sa do rebríčku filmov, pri ktorých som prežil záver spolu s hlavnými hrdinami, medzi ktorými už je: Rocky IV a Karate Kid. Nie, hoci Piráti z Karibiku sú nádherným filmom nedokázal som pri nich vyroniť slzu. ()

Seiby1

Skvělý O'Connorův počin, který toho za svojí kariéru ještě příliš nenatočil.. Režisér to nejspíš, tak zamýšlel, když mě chtěl psychicky vydírat stále větším zoufalstvím obou hlavních aktérů.. A když spustí The National se svým songem About Today jakoby se... hmm... hmmmm.. Nemám slov!!! Stačí: Today..... You were far away..... And I..... Didn't ask you why.......... ()

onevoice

Absolútne top v rámci žánru a jeden z najemotívnejších filmových zážitkov aké som kedy zažil. Určite najlepší film roku 2011. Herecký koncert Hardyho Edgertona a Nolteho. Ešte aj teraz keď píšem z odstupom času čo som film videl mi behá mráz po chrbte keď si spomeniem hlavne na záver filmu. Súboje v klietke veľmi dobre zvládnuté. ()

MAX33

Kvalitní příběh z MMA prostředí určitě potěší každého fanouška bojových sportů. Ovšem také se nemohu ubránit patosu, který zde vládne v podobě Briana a jeho rodiny. Pokud mi někdo řekne, že člověk, který pravidelně netrénuje a snaží se to nahnat poslední dobu, porazí šampiona, který trénuje několik hodin denně x let, tak se mu vysměju. Myslím, že většina fandí Tommymu a taky jeho záda jasně indikují, kdo je tu pánem. Nevím nevím, jestli kdyby bratrovi jednu natáhl, že by to jen tak rozchodil, ale bylo potřeba patos dotáhnout do konce ala american hero. Když pominu tohle, tak je to kvalitní oddychovka a musím ocenit Toma Hardyho již v druhém filmu předvedl, že dokáže za půl roku ze sebe udělat skutečného bijce. ()

speedy002

Neviem ani čo k tomu napísať. Proste výborné. Bavilo ma to od začiatku až do parádneho konca. Ani nemám čo filmu vytknúť :D. Určite odporúčam. ()

Destroyer06

Tenhle film se mi moc líbíl, ale dávám pouze 4 hvězdy a to za fight mezi Tommym a Brendanem. Ten bl*ej učitel se tam dostal tak,tak ale za Tommymu to bylo osudem. Myslím že měl pak aj cosi se žebrem už si to moc nepamatuju ale aby tak nesmyslně vykloubil rameno mi přijde jako nesmysl měl to vyhrát Tom. Za tohle 1 hvězda dolů. ()

TOMASINI

Trochu mě překvapuje tak skvělé hodnocení filmu. Váhal jsem mezi 3* a 4*. Ne, že by film nebyl dobrý, ale pořád mi něco v tomto filmu chybělo. Možná trochu toho překvapení, místo toho jsem po 30 minutách tušil, jak to všechno dopadne. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot