shioo

Jeden z ústupků, které jsem podnikla vůči mému příteli. „Jo. Podívám se na to s tebou.“, zamrmlala jsem, jelikož jsem film objevila vlastně pro něj, to abych měla na chvíli klid. Jakmile mi došla zápletka seděla jsem před obrazovkou jako přikovaná a na jakýkoli rušivý element reagovala hlasitým Š. Možná by se dal označit jako „chlapský film“, ale mě při Edgertonových slovech „Tommy, to bude dobré“ ukápla slza (a to jsem raději nesáhla do přítelova oka, aby neztratil tvář). Výborné ztvárnění křehké bratrské lásky na pozadí tvrdého sportu. ()

CrazymanM

Nedávám často pět hvězd,ale tady si nemůžu pomoci!Je to opravdu výborné drama ze sportovního prostředí,dobře natočeno výborné herecké výkony,spousta akce a něco k zamyšlení,ani mi nepřišlo,že je film tak dlouhý,jak jsem se do něj "zažral"! ()

Mr.Keli

Dva cíle, dvě vyprávěcí roviny, jeden velký problém. Prostřednictvím zápasů se vrcholný zápas neodehrává na konci, ale v semifinále proti Kobovi. Zde funguje tradiční on to dokáže, fandím ti! Závěrečný fight, vyvrcholení emocí a celoživotního zklamání. Na jednu stranu žánrová pecka, na tu druhou všechna vyznění v poslední půlhodince se zdají být na sílu a nejednoznačné. Víděno 2D, 75%. ()

xLOBOx

No upřímně, scénář asi nebyl moc dlouhý a ani napsání netrvalo moc dlouho, ale herecké výkony to vynahrazují. Ze začátku mi moc neseděl otec, ale ke konci filmu jsem si teprve uvědomil jak to tam sedí a proč to tak je.. Skvělej konec, skvěle zahráno. Jediný mínusy vidím v tom, že to byl už po Xtý příběh noname fightera který za pár týdnů poráží mistry. To bohužel po podobně dlouhém tréninku musím vyvrátit - unreal.. Navíc je ve filmu málo dívek, další - ()

Jirásek

Vy, co nemáte v oblibě takové ty „USA emoce“, tak tady to vzdejte. V tomto snímku jsou dávkovány tak, že Vás stejně dostanou. Vrcholné role Edgertona a Hardyho (ten celý film vypadá jako slušně nasraný rotvajler) a opravdu silné scény předvedl Nick Nolte coby život zpytující senior. Při nástupu Koby v rudých trenclích se srpem a kladivem jsem si s úsměvem vzpomněl na Rockyho IV, ale nevadilo to, naopak, bitky byly kořením filmu. A Óda na radost od Beethovena? Proč ne? :) Dlouho jsem 5* neudělil, ale tady jsem ani nemrkl. ()

Thovt

musím ocenit pěkně natočený bojový scény a přesvědčivý herecký výkony, film ale srážej schématický postavy a příběh - obojí by sedělo tak možná do scénářů wrestlingových zápasů, ale v takovým filmu bych čekal něco víc ()

Titleist

Tohle je přesně to, co mě baví! Charisma Hardyho, výborně nasnímaný bitky, i příběh to má. Čím víc takových filmů, tím bude svět krásnější! ()

Mikecat

Silný silný, veľmi silný príbeh! Sparta a šampionát bojových umení sa tu javí len ako okrajový príbeh ozajstného životného príbehu dvoch pohnevaných bratov a otca, ktorý ich opustil, potom oni jeho a teraz hľadá cestu späť. Trochu mi tu vadil dosť predvídateľný príbeh, ale keďže máme len 5* a nie10*, ťažšie sa to hodnotí. Napätie zo súbojov a ešte viac z vnútorných a osobných súbojov postáv medzi sebou a vo vnútri seba vás však nepustí až do konca! "Soul of a Lion" ()

Forum.

No teda. Asi jeden s nejemotivnějších konců filmu. Dopadlo to přesně tak jak tomu průběh nasvědčoval , nicméně v tomhle případě je to dobře , protože jiný konec by tomu vzal tvář. Průběh takový klasický středový nic nového pod sluncem. Ale za ten konec si to zaslouží 80%. ()

PamelaJJK

Tak tenhle film mě fakt dostal. Posadil mě pravým hákem na prdel (pardon) a nedovolil mi se zvednout až do závěrečných titulků!!! Ještě se mi nestalo, abych u filmu mačkal palce a fandil. Tentokrát jsem se přistihl, že jsem si palce mačkal, až mi modraly :-) Obsazení parádní. Škoda jen, že Nick Nolte tak stárne. Ale nemládnem nikdo, že jo?! Film není jen klasická řežba, jak by se podle názvu mohlo zdát. Ano milovníci mlátiček si užijí, ale myslím, že i milovníci trošku "vážnějších" žánrů si bohatě přijdou na své. Je to úžasně vyvážené. A to je moc dobře. Fakticky krásný a kvalitní film. U mě jasná 1*... ()

yangzhening

Divák je zatažen do filmu osvědčenými schématy pro daný žánr. Inovativní film to opravdu není. Není to ani film, který zůstane v dějinách. Je to ale určitě nejlepší sportovní film roku 2011 a stojí za to si ne něj jednou podívat a užít si to. ()

ejmyto

Priznám sa, že akčné filmy nie sú moc podľa môjho gusta. Myslela som, že tento film bude najmä obľúbený u mužského pokolenia. Omyl. Aj keď som síce zápasy pozerala so zatvorenými očami, uši som mala stále na klapkách, ako to všetko prebieha a dopadne. Fináloví zápasníci neboli žiadnym prekvapením, no stále som tŕpla v jednom veľkom kŕči ako to sa to všetko vykľuje. Je krásne a najmä prekvapivé (aspoň pre mňa) sledovať film o tak drastickom športe, ktorý spojí dvoch rozdielnych no zároveň tak blízkych ľudí. Koniec filmu ma pohltil, inšpiroval k tomu že aj tvrdí frajeri majú city a samozrejme -dojal.. ()

Mitch196156

Docela pěknej film.. ikdyž, pro mě by to asi nebyl ten pravý sport :D :D Musím ho srovnávat s Fighterem, který se víc týkal zákulisí "boje", ale zase to bylo takové línější.. Warrior neměl žádnou vsuvku v dramatičnosti... ale bohužel, a to je u každého "takového" filmu, jsem od první minuty věděl jak to skončí.. ale konec mě mile překvapil.. 2 hodiny utekly dost rychle. Pěkná práce s kamerou a herecké obsazení dokonalé. Je to opravdu pěkný film a na závěr ještě srovnám s Fighterem, toho si už asi nepustím, zatímco Warriora asi jo :) Což je asi ta největší chvála co film může dostat (ale do mé top10 nevleze ) ()

zuzza11

Dala bych s klidem 4 hvězdy, ale za ten nejstupidnější konec jaký jsem kdy viděla, můžou být rádi za jednu, ba ne i za odpad. Myslím, že začnu dělat bojové sporty, třeba to taky dotáhnu do takového konce a porazím všechny mistry a nadopované opice, s přehledem, a ještě si u toho budu pískat Béthovenovu symfonii.... Nechápu... z napínáku se stal rodinný film... (ale od chvíle shlédnutí, jsem se zamilovala do Hardyho trapézů...mňam) ()

gemkio_cz

Tento film mě okamžitě vtáhnul do děje a na 140 minut mě doslova přišpendlil k obrazovce. Režisérovi se povedlo dokonale skloubit srdceryvný příběh a úžasné bojové scény. Herecké výkony hlavních postav byly nadprůměrné. A to co sem prožíval ve finále turnaje, resp. ve finále celého filmu jsem snad ještě u filmu nezažil. Podle mého názoru se jedná o nejlepší bojový film od doby slavného Rockyho, kterému se může směle rovnat, ne-li ho překonat. (100%) ()

JohnCoffe

Sportovní stránka filmu skvělá.Samotný příběh je slabší a trochu mi připomíná Wrestlera který je jako celek silnější .Každopádně Tom Hardy ukazuje každým filmem že jde nahoru ..80% ()

Scero

Fantastický film. U Warriora jsem prožil více emocí než u nějakého romantického filmu. Lahodné záběry z klece, výborné herecké výkony Hardyho, Edgertona a Nolteho a posledních 20minut jsem tajil dech. Tenhle film mě moc překvapil a 5* si rozhodně zaslouží. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot