Liga spravedlnosti

• USA Justice League (více)
USA, 2017, 120 min

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

Diskuze

Appoloyd (hodnocení, recenze)

NinadeL: Môže byť..... myslel som si že ramienka sú to čo WW potrebuje aby to bol lepší kostým

FloTin

FloTin (hodnocení, recenze)

Když je řeč o New 52, tak stačí na Filestube napsat The New 52 week 1 až .......... a můžete začít stahovat ;) některé ale už pomalu mažou.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Doporučuji určitě začít číst New 52 verzi Justice League.. Je to vlastně restartována verze, kostýmy tam jsou takové neurážející moderní lidi :)) a je to prostě super. Ale jenom v angličtině, no.

NinadeL (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Jo a na základě nich se aspoň čtenáři procvičí v těch comicsech :) Všechno je pro něco dobrý. Očekávání filmů je někdy možná lepší než samotný film, ale doufejme, že tohle nebude ten případ ;)

NinadeL (hodnocení, recenze)

Freeman.B: Všechny tři jsou v pohodě, ale osobně mám nejradši Superman/Batman: Apokalypsa, tam mají taky WW a ještě Supergirl.

A asi tak, přehledně ty dosavadní spekulace vysvětlují články, co sem hází Anarvin.

Appoloyd (hodnocení, recenze)

Rieux: viem Ti povedať iba o tom Batmanovi .... áno ak si dáš do kopi roky tak zistíš že JL ktoré má premieru 2015 je skôr ako nový reboot batmana ktorý bude mať premieru v roku 2016 a vraj to bude film ktorý bude o Batmanovi ktorý už 2 roky batmanuje čili nebude to o batmanových začiatkoch

inač... čo očakávate od nového batmana

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Rieux: sice jenom jakožto nevědomý blboun hádám, ale asi je to stejné, takže základ zůstává sem tam se to prolne (v menší míře než u Avengers)

Jinak co se filmů týče, tak zatím sou všechno jenom spekulace

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Rieux: Takže nejsem úplný odborník na DC, ale ano Justice league je něco jako Avengers, ale nutno říct, že tu byli dřív a že jsou Avengers jen reakce na JL. Kolik má členů nevim, taky se to hodně měnilo a ještě navíc DC je ještě víc chaotičtější než Marvel. Do filmu se počítá s Batmanem, Supermanem, Flashem, Wonder-woman a Green Lanternem. Origin supermana, co přijde příští rok by se tam měl promítnout. U Green Lanterna je to prý 50 na 50, jelikož byl film komerční propadák a ani kvalitativně nezazářil,  ikdyž mě se líbil. Takže s comebackem Ryana Reynoldse moc nepočítám a po JL nejspíše přijde další origin...

Rieux

Rieux (hodnocení, recenze)

viem, ze sa to da najst rychlo na nete ale popravde by som sa rad opytal niekoho z vas odbornikov ze ako to vlastne je s tou JL... kolko ma clenov? je to nieco podobne ako avengers kde sa clenovia menia kazdu chvilu a ostava iba zaklad? bude mat tento film nejaku spojitost s green lanternom spred par rokov, ci natocia novy origin? a co sa tyka batmana, niekde som zachytil info ze JL bude "prvy" film kde sa objavi a az potom zacnu tocit samostatne snimky - reboot....

Freeman.B

Freeman.B (hodnocení, recenze)

NinadeL: Které díly jsou ještě zajímavé? Nebo je lepší koukat postupně?

NinadeL: já to chápu (0=

díky za odkaz s fotkama, třeba Aquaman se mi líbí čím dál tím víc

NinadeL (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Však jo, ale vymýšlet si novinky a znát jen náznaky, to není úplně ono :) Tak Cyborg sám o sobě nic moc není, ale je prostě součástí JL tady a teď a tady a teď se přemýšlí i o hrané verzi. Osobně mi třeba moc nevyhovovala WW v kombinaci kalhoty + sako, nic moc nebyl kostým v posledním pokusu o seriál, ale současná podoba právě v LJ mi vyhovuje hodně. Trochu jinak zase vypadá ve vlastní sérii, ale tam je to teď taková podivná temná zápletka, tomu jsem ještě na chuť nepřišla...

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

NinadeL: i když tedy ta verze Wonder Woman  v kalhotách se mi asi líbila nejvíc

Stejně nevíme, které verze odění se budou používat a většina stejně projde pro film, takže netřeba se tolik vzrušovat (0;

To samé u Cyborga, pro člověka který se o DC zas tolik nezajímá je nepříliš známá postava

NinadeL (hodnocení, recenze)

Aby nebylo tolik zmatků kolem toho, jak je to s kostýmy aktuálně, projeďte si poslední díly tady: http://www.dccomics.com/comics/justice-league-2011/justice-league-12 Protože už i ty kalhoty u Wonder Woman jsou pasé. Ty kritizované prvky je lepší nejprve prozkoumat, než navrhovat jejich úpravu. Přeci jenom za těch 70+ let historie se prošlo nějakým vývojem a pořád se pokračuje. Ten napravo je samozřejmě Cyborg, postava původně vymyšlená v roce 1980. A výrazně doporučuju před všemi debatami o hrané verzi JL vidět alespoň jeden z nových animáků - např. Zánik.

Appoloyd (hodnocení, recenze)

tiež si myslím fil je ďaleko tri roky niekto povie že ho zvažovali a už je tu kliknutý

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Ben Affleck režie, fuj

Teda nic proti němu, ale nikdy se to nepotvrdilo, to je strašná unáhlenost. Napište sem něco, až to potvrdí Anarvin na Fandimefilmu...:D

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Appoloyd: to je jasné, a navíc by se mi to ani nelíbilo, ale přišlo mi to vtipné [o=

Appoloyd (hodnocení, recenze)

myslím že keby aj v rozkroku boli obtiahnuté všetky detaili tak film by musel zmeniť ranting či ako sa to volá

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Appoloyd: jinak na té fotce supermana cos sem dával je hrozně vtipný jeho rozkrok, všude jinde obtažen každý sval, jen tam má jakousi bramboru co vypadá jako středověký poklopec (0=

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera