V SAW 5 pokračuje Hoffman v práci Jigsawa. Jeho tajemství je však skoro prozrazeno a on se musí vydat na lov, aby zabránil svému prozrazení. (oficiální text distributora)

Clark_Kent

Pětku tu jsem si dokonce koupil na dvd. Jeden z těch nejlepších dílů, hlavně díky zákeřnýmu a nekompromisnímu Hoffmanovi. Velice schopný a aktivní, učedník samotného Jigsawa. ()

Dombzila

Po lehce slabší čtyřce je tu o něco lepší pětka. Začnu chválit. Hoffman se stává solidním nástupcem Johna Kramera, který se mu v nějakých věcech může i rovnat. Strahm je skvělý protagonista, který je i díky jeho inteligenci velmi sympatický. Posledním větším pozitivem je konec, který je opět skvělý. Na druhou stranu tu jsou zápory. Příběh je občas docela nepřehledný. Tomu moc nepomáhá fakt, že Strahm a Hoffman si jsou vzhledově celkem podobní. Pasti bych v tomto díle označil za slabší. Posledním mínusem je to, že skupinka přeživších není moc sympatická a člověk jí nemá moc důvod fandit. Ve finále se jedná o další slabší díl ze série, který ale na druhou stranu není nejhorší a stále je to fajn film. 65% ()

RAFT

Po slabším čtvrtém dílu a změna režiséra .Saw 5 je lepší než předchozí díl.Vyšetřovatel dobré .Hofmann se stal nástupce Kramera,trochu slabší kousek .Pasti v tomhle díle ušly.Viděno v kině . 70% ()

lusa

Tu už fakt asi niekomu drbe a mne najviac, lebo to stále pozerám. Ak niekto natočí SAW 6, tak ja SAW 7, kde to bude celé o pomalom konci autora SAW 6 :) 1* za všetky pasce dokopy. ()

Havala

Celkem se na to dá dívat, akorát je ten příběh dost zamotaný, člověk se těší na další pokračování o čem bude, ale na jedničku a dvojku to už nemá. ()

Cortesz

Už to někdo zastavte, co je moc to je moc a zde je už je to příliš. Je sice pravda, že si na sebe film vždy dokáže vydělat a ještě zbydou další peníze, aby vznikl další díl, kterej jako vždy vypadá dobře, herci sice nijací, ale tady už je to špatné, herci, scénář, už i ty pasti, vraždy stojej za nic a navíc ten novej záporák je charismatickej asi jak plyšovej medvídek. Spíše nuda, díky bohu za pár flashbacků s Tobn Bellem, ale to film nezachrání. Já říkám změnit statut na seriál a bude to bomba, ale jako filmovou sérii to už zastavte. ()

solaco

Z tohto filmu som mal veľké obavy. Konkrétne spočívali v obave s chaosu, ktorý môže vzniknúť tým, že v každej časti došlo k nejakému prepojeniu. Nakoniec to nebolo až také strašné, režisér neodbočuje od priemeru. Áno nieje to také zaujímavé ako možno v prvých dvoch dieloch, no Saw 5 sa drží v akom takom tempe. strasidelnyblog.blogspot.com ()

monty.cl

Dobrý doplněk předchozích dílů, tak nějak to sceluje skládačku dohromady a autoři si opět nechávají pootevřeno pro další pokračování, takže už se těším...60% ()

Bigfuckman

Jigsaw je prostě machr. Zná osudy snad všech lidí ve městě a patří mu bývalé továrny a sklady snad z půlky města. Neschopná policie a federálové mu vždy krásně skočí do pasti jako moucha na med. Nevím zda se tímto tvůrci snažili upozornit na intelekt kriminalistů či si z nich dělali ouchcapki, ale mě už to proplýtání každého novějšího dílu se starým notně sejří a je vidět, že tvůrci ždímou co se dá, jenže ta pravá idea na natočení něčeho lepšího se jaksi nedostavuje. I ty smrtící úkoly mi připadají né moc inovativni a né moc nápadité. Prostě jatka bez nápadu. ()

xxlch

Kdo neviděl všechny díly,je tak trochu ztracený.Ale v zásadě je to taková chorá,masochistická telenovela,pro milovníky brutalu. ()

Black3R

Nebolo to zlé, malo to hlavu aj pätu, ale ako sa hovorí bolo to "obnosené" a "obťahané" zo všetkých strán. Už je tých dielov priveľa aby to malo čo ponúknuť. 65% ()

greymon

Vždyť se jedná o to samé co v předchozích filmech Saw. Moc se nezměnilo až na děj, který v jádru zůstává stejný a pasti. Tím dějem myslím, že někoho zavřou a on přes pasti musí dostat ven. Saw 5 se nemůže rovnat z prvním filmem Saw, ale musím říct, že Saw 5 je lepší než Saw 4. To co pochválím je konec i když je pln násilí. Nevím proč, ale konec se poved jako v ostatních filmech Saw. ()

Davis I

Tady už se musím přidat k ostatním. Byť tu třetí hvězdu přidávám jako fanoušek Jigsawa. Tento díl bych vymazal z celé série. Atmosférou se možná i vyrovná legendárnímu dílu prvnímu, ale slabý scénář to všechno zabíjí... ()

Mire

Hmmm. Nejak to začína strácať šťavu. Ale aj v päťke to bolo stále celkom dobré. Potešila Julie Benz :) ()

george82

Nic nového. Stále se opakující a bez nápadu. S každým dalším dílem se přesvědčují, že je to jen hloupější řežba bez nápadu. Přemlouvám se už hlavně jen z pocitu povinnosti to do koukat. ()

Výpravě v doubravě lidožravý grizzly ukáže se...

Výpravě v doubravě lidožravý grizzly ukáže se...

23.01.2012

Souboj civilizovaného člověka s divokou přírodou je vděčný námět. Je fajn, když se občas přehází pořadí v potravním řetězci. Byli jsme toho svědky v dnes už klasickém dobrodružství Na ostří nože, se… (více)