maseer2

. . . I come and stand at every door. I always leave with less than I had before. Bet I can make you smile when the blood it hits the floor. Tell me, friend, can you ask for anything more? . . . ()

bouncer

Wrestling není zrovna můj šálek kávy a doslova mě od tohoto projektu odrazoval. Ale nakonec musím uznat, že Aronofsky je skvělý vypravěč a i z takového tématu udělal pro mě skvělý film. Obsazení Mickeyho Rourka byl geniální tah a vyplatil se. Povedené, ale nikoliv zázračné. ()

BoPo

Veľa ľudí sa bojí staroby a hlavne samoty. Každý je strojcom svojho šťastia. Randy mal slávu, mal svoj svet. Rokmi sa však menili kulisy, v ktorých sa snažil svoj sen udržať. Pritom akosi nestíhal vnímať všetko "nepodstatné" okolo seba. Keď sa prebral zo snenia, bolo už dosť neskoro. Skúsil to však, a ... Pozrieť a Zhodnotiť je už na každom z Vás. ()

JohnCZ

Wrestling jde jakožto sport naprosto mimo mě a nerozumím, jak to může lidi tak bavit. Na mě to působí jako zábava toho nejprimitivnějšího kalibru. Nu, ale proti gustu... Film nicméně funguje výborně jako výpověď nejen o celé branži, ale i o lidech, kteří v ní figurují. Postava Mickeyho Rourka mi připomínala tragické příběhy válečných veteránu. Ti také bojují tak dlouho a urputně, že za chvíli neumí normálně žít. ()

Johny_fork

Arofonsky tentokrát upustil od psychadelie a natočil drama sirové, drsné a bezprostřední, ruční kamera a polodokumetární styl k filmu naprosto sedí, povedlo se dokonale převést veškerou bolest a pocity stárnoucího wrestlera na diváka, jako bych tam byl, procházel s ním po zákulisí a stál v první řadě v ringu, při závěrečné scéně jsem si zřejmě ukousal všechny nehty, Mickey Rourke se pro tu roli snad narodil, ale nepřijde mi fér říkat, že se teď vrátil, jeho návratem u mě vždy bude Sin City. Samozřejmě, že to v podstatě není vůbec o wrestlingu, ten jen poskytuje prostor, abysme mohli projít příběhem o osamělosti, o tom, že ze vzpomínek se žije jen těžko, o tom, že za chyby se platí, ale zároveň o tom, že život musí mít smysl, i kdyby ste si pro něj měli roztrhnout srdce. ()

Mononoke.

Wrestling rozhodně není sport dle mého gusta, proto jsem i delší dobu otálela s tímhle filmem, ale opravdu jsem nemusela. Víc než o wrestlingu jde o trochu melancholický a určitým způsobem smutný příběh stárnoucího wrestlera, který si časem musí uvědomit, že svý nejlepší léta má za sebou. Mimochodem skvělá oldschool rocková hudbička. ()

Hismael

A já jsem si vždycky myslel že zápas wrestlerů je dopředu promyšlený boj. Ne že si 3 minuty před zápasem řeknou kdo koho kam kopne. Legenda The Ram musel za svojí 20 letou profesionální kariéru asi hodně utrácet, když musí spát v autě a prodávat v lahůdkách. Režie Aronofského je jako vždy skvělá, jen se nesnaží o nějaké super střihy, které stejně nejsou potřeba a dost často kamera jen pronásleduje Mickeyho Rourka za zády, který je zde naprosto ideální na hlavní roli. Poctivý a kvalitně normální film, který by si ty 4 hvězdy asi zasloužil, kdyby pár věcí ve scénáři bylo trochu jinak. ()

Gazy

Aronofsky umí, každý jeho film má punc výjimečnosti a Wrestler rozhodně nevybočuje ze zaběhnuté řady. Rourke se stylově vrací do byznysu a zřejmě si na konto připíše nějaké to pěkné ocenění. Příběh Randyho "Rama" Robinsona je výborné, ale ne čistě pětihvězdičkové drama, pak ale příjde úplně poslední scéna, na kterou ani místní stupnice hodnocení nestačí. Bravo. ()

Chermy

Že já tomu Aronofskému vždy nakonec dám šanci.!?!....A zase jsem tvrdě dopadl na zem. Bohudík se tentokrát nenechal unášet obrazovými orgiemi a dal tak prostor vynikajícímu Rourkeovi! Také se mi líbil nápad "pronásledující kamery". Snadno se tak vcítíte do atmosféry, kolem "Randyho". Tady ale má chvála končí. Pan režisér má své fanoušky a skvělé hodnocení stále na své straně, mně ale jeho režie nic neříká. Aronofsky je tentokrát střízlivější, ale pořád Aronofsky. To myslím říká vše..... ()

Hwaelos

Takhle nějak by to vypadalo, kdyby Čapek psal o amerických zápasnících. Obyčejný život jednoho Wrestlera. Kdo říká, že Aronofsky už není ve formě, je vůl. Jen vyměnil klaustrofobní atmosféru a časoprostorové hrátky za dokumentární kameru. ()

moviesfan

Wrestler je především dobře natočený film s kvalitním příběhem, který má co říct. Líbila se mi kamera, kterou hodnotím velmi kladně. To nejlepší, co je na Wrestlerovi, je děj. Ač vypadá obyčejně, tak tomu tak není, protože mě zaujal svou civilností. Jsem rád, že nic v tomto filmu nebylo přehnané. ()

tibenskym

Marisa Tomei - perfect body :-)) Evan Rachel Wood je podľa mojho názoru jednou z najlepších herečiek z novej generácie, aj keď teda práve tu veľa priestoru nedostala a samozrejme Mickey Rourke kvalitný výkon. ()

corpsy

Som dosť sklamaný, nebyť Mickey Rourkeho, tak sa nemám na čo pozerať, no možno ešte tak na Marisu Tomei, v stave minimálneho oblečenia. Príbeh...skoro žiadny, herecké výkony...´´ vďaka´´ Rourkovi si tu vlastne nikto ani nevrzol. Celkovo pre mňa taký malý umelecký prepadák. ()

MrCreosote

Mám za to, že pokud by nešlo o Rourkeův herecký comeback a režíroval ho někdo jiný než všemi obdivovaný Aronofsky, snímek by rychle zapadl. A kdo vůbec psal ten scénář? Nějaký penzionovaný wrestler, co má nakoukaného Rockyho a Million Dollar Baby? Ta šablonovitost je ke konci opravdu otravná. ()

M.Macho

Tak takhle sešrotovaného týpka není obvyklé vidět... Všechno se mu pěkně, neodvratně řine do háje. Jakmile na to přistoupí a je mu všechno jedno... Kompletně. Aronofsky opět prokázal, jak si rád hraje a že je sám velkým hráčem. Opět vyzkoušel něco jiného - tentokrát bografii ačkoliv obrněného, tak bezmocného "válečníka", jemuž dal skrze Rourkoho osobní "nekouzlo" tavící se duši... ()

Nick Tow

Dalo by sa začať rôznymi novinárskymi klišé typu: "Rourke sa narodil pre tento film", prípadne "Drsná a autentická sonda do hlbín citlivej duše, ktorá klame 'telom' ". Aj "klišé" niekedy hovoria pravdu, takže predchádzajúce dve vety v zásade neklamú. Ale zároveň usvedčujú celý film z toho, čím sú samé o sebe: teda z klišé. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis