Finskej

Hergot, takhle má vypadat zábavná blbost! Nezábavných blbostí máme až až, blbostí, co měly být chytré, ale jsou jen blbé a nezábavné k tomu ještě navrch, taky až až, ale John Carter je, jaká úleva, blbost zábavná. "Hm, vyšší obratnost a síla, to jsme očekávali..." "Ale... bla bla bla." "Ovšem inteligence zůstala na svém." Jo, přesně: inteligence zůstala na svém (kde nic není, nikdo se nesnažil nic navíc nacpat) a bohu díky za to, jaká úleva. A odpočinek. Skvělé při chřipce :-) ()

iXtr3m3

Priznajte sa všetci. Že ani neviete, že niekdajší pôvodný Superman pred sto rokmi čerpal svoj námet a schopnosti zo schopností Johna Cartera na Marse? Nevadí. Forma kruto zvíťazila nad obsahom, to je pravda, ale že tá forma bola fakt skvelá a dokonca aj v tom 3D, ktoré nebolo len na okrasu a drahšie vstupenky. ()

Han22

John Carter je zlomený voják z války Jih proti Severu, po smrti ženy odmítá bojovat a do čehokoliv se plést a díky podivnému talismanu se ocitá na Marsu. A je to fantastický zážitek. Proti sobě zde stojí dvě mocná města, bojuje se na meče, ale i na bleskové zbraně, létá se zde v podivných lodích. Do toho jsou tu relativně přátelští zelení divoši s primitivními puškami (něco jako goblini) a ne zas tak přátelští šedí divoši (něco jako orkové). A také jedna princezna, souboje v aréně s monstry, ultra roztomilý "pes" a neskutečný mocní "mágové" v pozadí. Jo a zmínil jsem se, že hrdina umí díky vyšší hustotě podobné kousky jako Superman? Zkrátka suprově vymyšlený svět plný fantazie, nápadů a dobrodružství. Žánrově něco mezi sci-fi a fantasy. Úplně jsem si vzpoměl na původní Star Warsy, Flashe Gordona a podobný věci, co jsem sledoval když mi bylo náct a každou chvíli jsem křičel wow. Moc bezvadný film, který musel zákonitě propadnout, protože tyhle světy plné fantazie už v dnešní době moc nefrčí. ()

Loki_Six

"My dear Edgar, I remember how I used to take you on my knee and tell you wild tales, which you always did me the great courtesy of believing. Now you are grown, time and space have parted us, but I reach out across that distance, to that same wide eyed boy and ask him to believe me once more. This wild tale begins thirteen years ago, in the Arizona Territory, between the Pinaleño Mountains and the backside of hell." ()

cold

Co to proboha bylo!!! Dle mě naprosto zmatené a... Okopírované hvězdné války. Ještě, že se hrdina nejmenoval NICK CARTER i když to už by přesně vystihovalo naprostou impotenci celého filmu. Úplně zbytečný film za nehorázné peníze. ()

lukasch

Stanton je frajer, ale tohle jaksi nevyšlo. Mohl z toho být 2,5hodinový epos rozměrů Avatara, nakonec je z toho průměrná slátanina. Dobrý kuchař vařil ze špatných potravin. Asi se hodně prostříhávalo, protože jinak si nedovedu vysvětlit, proč jsou ty počáteční vysvětlovačky a motivace postav tak odbyté. Prostě se brzy začnete ztrácet ve jménem postav, názvech měst, předmětů apod. Celý film se mi to nedostalo pod kůži. Oba hlavní hrdinové mladí a pěkní, ale hraní jim opravdu nejde, což je cítit hlavně v polovině filmu. Nuda. Když ale došlo na animované části, tak nechyběl ani humor a dobře se na to koukalo. Prostě výplach. Samotný filmy vypadal, jako by někdo smíchal Avatar, Star Wars EP1, Prince of Persia a Lovce pokladů. Což ale není pochvala, protože mi tam chyběly nové nápady. Kopíroval se pouze vizuál a celková výprava. Ale motory filmu – herci a scénář – nefungovaly. A Mark Strong už zase hraje tu svou divnou postavu. ()

Fary

Když od toho čekáte srágoru, tak vás to nezklame, ale jinak to vypadá jako něco v duchu: "Avatar stál za houby, natočíme si to po svém..." Blbina od začátku až do konce a hlavní hrdina vypadá prostě jako trotl... ()

ruhebitte2010

Podle zdejšího hodnocení jsem byl připraven na nějakou hrůzu, ale naopak jsem byl mile překvapen. Ano, není to zrovna veledílo a první půle je občas trochu zmatená, ovšem ta druhá to plně vynahradí. 70%. ()

Holina

Carterovi jsem od začátku vůbec nedůvěřoval, ale nakonec z toho vylezlo celkem zajímavé sci-fíčko-fantasy komedie. ()

Michalechal

Z počátku jsem měl problém, že mě film ne a ne zaujmout ... ale po přenesení se na Mars a prvním kontaktu s Tarky už jsem byl jednou nohou ponořen v příběhu! "Virginia" a jeho věrný "pes", bitva kdy sami dva odolávají útoku, komické vzetí rukojmího z "hradní stráže" či skvělá akční bitva v závěru jsou jen některé z hlavních momentů co mě nejvíce zaujaly :-) Povedlo se! ()

Ilhan

Pokud přistoupíte Johnu Carterovi na jeho hru, budete se bavit. Pokud ne, bude to pro vás jen ztráta. Já po prvotním despektu přistoupil a bavil jsem se. 70 % ()

Hanys_

Utopené peníze v jednom z nejvíc WTF snímku posledních měsíců. Neúspěch tomuhle snímku dost přeju, protože nenabízí nic než utlradrahou nudu. ()

dopita

Ukrutná nuda. Člověk by čekal, že při tak ohromným rozpočtu se bude aspoň na co dívat. Není. Realizační zručnost režiséra je na nule. Děj jsem vůbec nepochopil. Ňákej člověk se nějak objevil na Marsu, tam se pouští potácej ňáký lidi, ňáký obludy se čtyřma pazourama jak z Lucasových Star Wars a s tím člověkem pořád něco řešej, ale co to teda nevim. Je fakt, že to byla taková nuda, že jsem u toho dvakrát usnul. Ale už než jsem usnul poprvé, jsem byl mimo děj a zoufale znuděnej. Když jsem se probudil tak jsem nad filmem zlomil hůl uplně a spokojeně usnul znova. Titulní John Carter je vážným aspirantem na nejnesympatičtějšího hrdinu všech dob. Andrew Stanton by se měl fofrem vrátit k animovaným filmům, protože všechny tři co doposud natočil byly pecky jak hrom. Tohle je sračka. ()

Teg

Asi jak napsal J*A*S*M ... titulní představitel nesympatický, scénář šílený, dialogy jakbysmet. Celé to trochu zachraňuje režie, na které je ale znát těžká ruka producentů. ()

danielosbourne

Neskutečná nuda. Nějakej týpek si to skáče světem, pak zjistí, že si to skáče po Marsu a aby toho nebylo málo, má kolem sebe zelený šeredky. Neskutečně nesympatické postavy a jejich nepochopitelné chování mě opravdu pomalu ukousávalo. Po třičtvrtě hodince jsem to vzdal a jen tak sem naslouchal nesrozumitelným frázím co se mi dostaly do ucha. Nerozeznal jsem jestli to na mě mluví česky nebo Marsovsky. Dvě hvězdy za techniku. ()

POciSEM

Co o tom napsat co uz tady nepadlo? Asi nic. John Carter si pujcuje ze spousty spektaklu jako je treba Avatar nebo Star Wars a snazi se pobavit spoustou trapnych i zajimavych situaci a svete div se,ono to vubec neni spatny. Film si pekne jede a neprislo mi ze by tam nejak prevazovaly hluchy mista. Taky musim pochvalit ty Carterovi hratky s gravitaci coz neni nic originalniho ale zase porad lepsi hrdina skokan nez hrdina co se snazi chovat jako ten debentni Jack Sparow a dalsi tyhle teplousove. Nemohl sem se rozhodnout jestli dat za 3 nebo za 4 ale nakonec dam ty 4 protoze sem se prijemne pobavil a zajimalo by me jestli bude dvojka (jestli vznikne) skok zpatky nebo kuredu ()

t.mon

Není divu, že po tomhle musel šéf Disney odstoupit. Film jsem viděl na dovolené a zkazil mi náladu (trapnost Batman: Gothamský rytíř, co jsem viděl hned potom, mi den zkazila totálně, ale to odbočuju). Chlap bloumá po Marsu, sem tam nějaký boj, snaha dostat se zpět na zem, smrt SPOILER! jeho ženy a dítěte na Zemi, SPOILER! nucená svatba jeho přítelkyně na Marsu atd. Ani souboj v aréně to nezachránil, jedině Marsský "pes" docela pobavil, jinak blbost, kterou nekupovat, protože se nevyplatí. Čtvrt miliardy v záchodě, která se měla narvat do něčeho pořádnýho, třeba The Cabin in the Woods. ()

bloodline

Neskutočne tupé obsadenie s infantilným scenárom sa nevidí každý deň. Moje oči sa stali svedkom interplanetárneho blúznenia v chaotickej spleti osôb a charakterov v bezduchých okovách všednosti. Rozmýšľam, čo mi tak asi utkvelo v pamäti... Aháááá, tí zelení kríženci alzapanáčikov so Shrekom. ()

Krabak

(Nečetl jsem knihu) Kdybych to měl stručně popsat, tak se mi to jeví jako kombinace Star Wars, Avatara a Vinnetoua. Ale co, ono to i přes to funguje, spousta výborných vtipných scén, vtipných hlášek, i opravdu parádních efektů. Jediný, co mi na tomto filmu vadilo, tak byly někdy až přespříliš dlouhé hlášky plných klišé, které nejednou zbrzdili svižný děj. Celkově film hodnotím jako hodně povedený a co se týče scénáře, tak i originální. Jen si myslím, že by se z toho, na úkor těch nudnějších scén (keci při kterých má nejspíš ukápnout slza) dalo vymáčknout i víc.---> 80% ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

20 největších propadáků poslední dekády