A-Team sleduje odvážnou skupinku bývalých členů speciální vojenské jednotky. Hannibal Smith je protřelý plánovač vynalézavých misí, na jejichž realizaci je minimum času, vyžadují mimořádné schopnosti a velmi zdatné vojáky. Templeton 'Hezoun' Peck dokáže sehnat kdykoliv cokoliv. B.A. Baracus je řidič a největší svalovec v týmu. A H.M. 'Šílenec' Murdock je zdatný pilot a kvalifikovaný potápěč. Společně sloužili své vlasti celých osm let, načež byli posláni do vojenského vězení za zločin, který nespáchali. Poté, co se jim relativně snadno podaří z vězení utéct, se pouští do nebezpečného pátrání, aby dokázali svou nevinu a očistili svá jména. Během toho je napříč zeměkoulí pronásleduje vysoce postavená vojenská důstojnice Charisa Sosová (jedna z bývalých Hezounových milenek). A právě když už se zdá, že mají všechny potřebné důkazy k prokázání neviny, zjišťují, že jejich nejnovější mise právě začíná. (HBO GO)

thedien

Nečekal jsem nějaké zázraky, ale tenhle film mě velmi mile překvapil. Sympatické obsazení - Bradley Cooper si mě získal ve filmu Všemocný, Liam Neeson v 96 hodinách - a spousta minut plných akce. Má to nějakou zápletku, spoustu výbuchů, spoustu vystřílené munice, občas dobré hlášky, blázna, co dělá marinádu z fridexu... co víc chtít na odreagování, když ani nějakou hlubokou myšlenku nečekáte. Celkový dojem kazí konec filmu, který je na můj vkus příliš překombinovaný a není dle mě důstojnou tečkou za jinak celkem povedeným dějem. Je to snímek, na který se rád znovu podívám až se budu chtít odreagovat. ()

Bobik99

Obrovský překvapení pro mě, skvělý fóry u kterých jsem se válel smíchy, akční scény zvládnutí s bravurou a překvapením. Skvěle všechno zamotané a postupně pěkně odhalované tak jak to má divák rád. Opravdu nemám co vytknout. Už dlouho jsem si žádný film neužil jako tenhle. ()

ELDoctorow

Je síce fajn, že to očividne všetkých zúčastnených bavilo a svoje role si užívali, no akosi sa pozabudlo, že by sa mal baviť aj divák, čo na placi pri nakrúcaní nebol. Zabudnutiahodné. ()

Pompeius

Okouzlující překvápko pro člověka, který nemá rád akční filmy. Švih, spád, humor. Až mi bylo líto, že jsem na to nešel do kina a viděl to jen na HBO. "Pánové, je někdo z vás celostátně hledaný a ozbrojený?" "Ne." "My ano. A to znamená..." "Berete si naše letadlo?" "Právě proto jsem se dal k armádě! Ti nejlepší a nejchytřejší!" ()

Cr3sh

Každý v tom hledá něco. Já si svoje našel. Akce je tam dost, obsazení luxusní, hlášky taky a tým herců spolu výborně funguje. Tak trochu jsem doufal ve větší úspěch aby třeba zase začali natáčet i seriál, ale toho se bohužel asi nedočkám. ()

Nocturnum

Povedená oddechovka, která si bohužel hraje na něco víc. Dal bych dvě hvězdy, ale tenhle film je prostě neskutečně zábavný a tak je vám jedno, jak moc o ničem to celé je a že ani nevíte, o jakém ničem to je. Navíc Copley je prostě skvělej. ()

wivercz

Pokud jste připraveni na klasický Bčkový film, kde hlavní roli hrají hory svalů, nekonečné zásobníky a gorily proskakující smrští kulek, račte vstoupit! ()

Vořežprut

Oddechovka dobrá, ale poslední dobou je jich nějak moc. nicméně jsem rád, že jim každý plán tak hezky vyjde :-) Znova se na to nepodívám, ale nebylo to špatné. Postradatelní jsou větší nářez :-) ()

vlk++

"Mission impossible" tým v hvězdném obsazení a skvělé režii. Jasně, je to kravina, ale parádně to šlape, užijete si hromadu zábavy a spoustu skvělých hlášek. Rád se na to ještě kouknu, až se to dostane do TV, takže dávám spíše 4*. ()

surprise

Hra na hrdiny a ještě větší hrdiny, to jsou ti správní hoší, co sklízí jen nespravedlivý nevděk. K tomu množství digitálních létavic a silácké hlášky, které nefungují. Ztotožnění s tímto týmem brání až přílišná snaha o sympatičnost a přílišná klipovitost, kdy se promýšlení plánu akce hned uskutečňuje. Kdepak kdepak, ve stejné době přišedší Expendables jednoznačně vyhrávají. ()

injoy

Prostě standart... pobavit se, sníst něco popkornu a v klidu zapomenout. Ještě že jsou kina, co promítaj za méně jak 100 vočí. ()

Hrobař

Dobrej film tě prostě skoro ty dvě hodinky co má nenechá kouknout na hodinky. Tenhle nenechal. Neměl jsem o bandě (o seriálu) předtím vůbec šajn, bylo to naše první seznámení a skončilo na výbornou. Akce je šílená a nepřetržitá. Kontejnery na konci sice byly do velký míry průhlednej digitál ...ale čert to vem bavil jsem se královsky, smál se a fandil tý bandě bláznů odzačátkudokonce. Chci víc ! ()

stLukaz

Na tenhle film jsem se kouknul jen proto že tam hraje Bradley Cooper a že má film tak vysoké hodnocení. I když bylo ve filmu pár absurdních scén, tak dávám lepší průměr. ()

Richard333

Super film nabitý akce a vtipu. Nejlepší byl podle mě Sharlto Copley, který zahrál scojí roli poloblázna naprosto skvělě. Bradley Cooper jako " Face" byl klasický pohodář ktrého nic nevyvede z míry. Jessica Biel se mi taky hodně líbila, protože patří mezi moje oblíbenkyně. ()

Pavlo

Tvorcovia filmu veľmi veľa nasľubovali. Vo filme je kopec akčných scén a výbuchov a efektov. Avšak slabučký neoriginálny dej spôsobí, že film vyznie nemastno-naslano. A nepomôžu mu ani kvalitní herci, pretože ich postavy sú veľmi zle napísané. Absolútny priemer. ()

bergeron

Nikdy som nemal rád seriál A.,team, ale tento film vyšpekulované akčné podanie, s efektami ,a kvaitným hereckým obsadením ma dostalo. Damn. So good. ()

ledofredo

Tak nikdy jsem netíhnul k seriálu A-team, ale můžu říct že film mě naprosto překvapil až nad očekávání. Akce od začátku filmu až po poslední titulky prostě něco co dokáže zaujmout žádný zbytečný kecy, sice jak se tam objeví ženská může člověk čekat že ji zase bude někdo zachraňovat ale tohle dopadlo ještě dobře, na efekty bezvadný sice tam je několik no vlastně víc kiksů ale na to se u takovýdleho filmu nemůže koukat. Dávám tomu tak 82% pro mě dobrý. ()

Me.Plus.You.

S odstupem jsem se na tento film podíval ještě jednou a zjistil jsem: že Liam vypadá v mnoha záběrech jako Hoki Pírs a taky že mě to bavilo mnohem víc než napoprvé. Zvedám hodnocení a jdu zkouknout nějaký díl seriálu ;) ()

flouny8

Tak tenhle seriál jsem měl za mlada hodně rád, tak sem byl zvědavý, jak to Carnahan zvládne. No a povedlo se to parádně. Všechno klape, od výběru herců až po tempo, akci a bombovýho Liama. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (více)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (více)