S nekonečným elánem, stále kručícím žaludkem a slibem sobě samotnému, že tenhle rajón ochrání, se představuje Paul Blart – Policajt ze sámošky. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James - Dva z Queensu) vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadšením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí. Blart - bez výcviku, beze zbraně a svou velikostí ideální terč - usuzuje, že nastal pravý čas ukázat ostatním, že je tím největším policajtem v celém nákupním centru. (oficiální text distributora)

c.tucker

Pruměr, ale celkem jsem se bavil. Oddychovka, nenáročná na čas a mysl. U několika (sice máleho množství) scén jsem velmi pobavil. Taková parodie na Die Hard. Paulovi protivníci ovládali parkur, který je v současné době velmi IN, tak proč si tím ještě nepřisadit k oblibě mládeže. ()

tom88

Miestami sa dalo naozaj pobaviť, ale pre mňa zase iba priemerná komédia s obyčajnou zápletkou a klasickou Amerikou. Našťastie je to druh filmu, ktorý sa dá pozrieť viac krát ak sa chce človek troška odviazať a pobaviť. 60% ()

Deyw

dobrej film...nenudil sem se ani chvilku...a to je hlavní..nějaká ta srandovní scénka se tam najde...lovestory jako vyšitá a hlavně to OST je božíí :-)) ()

URBAN

Není to neco při čem bych si břicho popadal, ale je to mllé a vtipné a svůj účel to splnilo a to je u tohoto filmu to hlavní. ( 30.7.15/PC ) ()

Prometheus69

Nevim proč tu všichni tvrdí že to vykrádá zrovna smrtonosnou past... (no trochu k závěru, tedy hlavně na tom letišti) Mě to spíš přišlo jako variace na "Náhlá smrt která ano vykrádá Smrtonosná past. No upřímně řekněte si to na rovinu co dneska něco nevykrádá? :) Jinak já se bavil, nic jiného jsem od toho ani nečekal jen tupou zábavu a pár humorných situací a gegů. Akční pasáže už jsou jen takový drobný bonus. 8) Sakra, je to Americká vylízaná komedie o jednoduchém scénáři a ještě jednodušším hrdinovy který má tu smůlu že trpí menší formou narkolepsie. O naprosto zneváženém hlavním záporákovy ani nemluvě. Ale no tak... Je to komedie. Né nějaké Shakeperovské dílo! A na to kolik to stálo, to dost slušně vydělalo... Jsem rád že vyšlo i pokračování a budu rád když vyjde i další. Třeba i jen na váš vztek... aby jste se svými odpady a jednohvězdičkovými třeba zalkli. :3 ()

Triple H

Nie som veľmi preberavý človek. Sandlerovky mám rád, Deuce Bigalow ma tiež pobavil. Ale toto ma absolútne nebavilo. Zasmial som sa asi tri krát a zvyšok deja bol len absolútne nudná hlušina. Skôr som rozmýšľal nad tým či tie absurdné vozíky "mall cops" v Amerike naozaj majú. Kevin James je veľmi schopný, má aj talent, ale tu skrátka nemal žiadny materiál. Nevtipná nuda, čakal som o dosť viac. Ako to mohlo zarobiť 150 miliónov v USA? Možno to obézna časť populácie vnímala ako ich akčný film alebo čo...Idem si zas pustiť Zohana... ()

Doudis19

Ve srovnání s komedií stejného ražení Zevlovat a prudit, sice Kevin James není tolik nekompromisní, nadruhou stranu looser v jeho podání je daleko sympatičtější a působí upřímněji, než-li úchyl Setha Rogena. Jistě, ani jeden z filmů si nezaslouží doporučení, pokud by však někdo přeci jen trval na blbosti z prostředí obchoďáku, pak o pupek vítězí právě komik, humorem výrazně ovlivněný přátelstvím s Adamem Sandlerem. ()

danco123

Miestami vtipné ,ale väčšinou nuda.Všetko sa to odohrávalo na jednom mieste a možno aj preto to bol taký stereotyp. Od začiaktu bolo jasné že Paul všetko vyrieši a zlodejov nakoniec chytí. Hodnotím ako podpriemerný film na jedno popoludnie.Dávam 40%. ()

kinghome

Nemůžu si pomoct, ale já mám tuhle tupou komedii hrozně rád. Vždycky se na to kouknu, když mám na hovno náladu a ono to pomůže.. Joo je to trapnej humor a příběh, jestli tam je, tak je pořádně schovanej, ale stejně je to taková srdcovka s Kevinem Jamesem. ()

Mrkvič

Sakra, tohle hodnocení nechápu. Příšerná sračka. Uznávám, že jsem se pár věcem lehce zasmál, ale po naprostou většinu času je to trapné a navíc až odpudivé. Stupidnosti se hromadí ke konci víc a víc a Kevin James snad nikdy nebyl nikde vtipný, ne? ()

viperDavid

Nádherná, místy vtipná průměrná komedie s tlouštíkem. Asi to vystihuje úplně všechno. Děj je takový nemastný, neslaný a předem víte jak to dopadne. Ale pobaví a to asi stačí 3* ()

neoBlast

Je nefér chtít od Paula Blarta více než jednoduchou řachandu, jednohubku co druhý den zapomenete. Kevin James sympaťák je a s klidem hlavní roli zvládá. Je to trochu i návrat ke starým poctivým sandlerovkám (přece jenom Blarta produkují lidé z Happy Madison, kterou založil Adam Sandler), proto se Blart nekorektně popere s velkou tlusťoškou či "roztomile" přejede psa. Celkem příjemně strávené odpoledne s tímhle tlouštíkem. 50 % ()

Brain-D

Zasloužených 55%. Celé mi to přišlo jako parodie na Smrtonostnou past 1. Chápu lidi, co to setřely, protože je tu hodně trapných chvilek, ale byla to průměrná příjemná zábava. ()

T-pack

Rozhodně to není komedie s velkým K. Přesto je ten tlustý blázen na segwayi celkem sympaťák, alespoň byl tedy dobře napsaný - kdyby mu dali do ruky inhalátor, vraždil bych. Celkem promyšlená zápletka, zasmál jsem se a kdyby nic, je to americký a tak to aspoň hezky vypadá. ()

ivan bohatyr odpad!

Neuvěřitelně hloupé scény, u kterých sem se ani nezasmál, levná zápletka společensky vyděděného muže, který se hraje na bonda, a naopak okouzlující ženy. Jejich hloupé dialogy a trapné pokusy o seznámení nemůžou vyústit v nic lepšího než odpad. Taky od americké komedie založené na problémech lidí s nadváhou se nedá čekat nic jiného. ()

Lekce páření od zvířat v zoo

Lekce páření od zvířat v zoo

25.05.2009

Možná to zní bulvárně, ale přesně tohle bude námětem romantické komedie The Zookeeper, kterou se Kevin James pokusí navázat na svůj nečekaný úspěch s Policajtem ze sámošky (ten si nakonec nenašel… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)