Detektiv Axel Foley (Eddie Murphy) je zpátky v ulicích Beverly Hills. Život jeho dcery (Taylour Paige) je totiž v ohrožení, a tak oba dva spojí síly s novým parťákem (Joseph Gordon-Levitt) a starými kámoši Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) a Johnem Taggartem (John Ashton), aby společně zatopili zločincům a odhalili velké spiknutí. (Netflix)

Shitonit

Svatá krávo, tak za a jsem netušil, že někoho napadne oživit Poldu v 90210. No stalo se, a řekl jsem si, tak snad to nebude takovej provar, jak by se mohlo zdát...  Od prvopočátku jaxi polehoučku se mi vtírá ta neskutečně suprácká a suprácky...zde domrdaná melodie... za b se jedná o festival kreatur, totálně dojebanej dok-ó-nalým... dabingem hlavního pičuse Axela, páč slyšet z úst jedný z nejsuprovější postavy filmovejch vosumdesátek ..Bárta Simpsna, no to mě fak poser. NO a tak si dám do uch špunty a začnu merčit, takovej ten merčendejzr... hovno za hovnem, reklama za reklamou, Zara Háem, různý Coooofíčka, a podobný zkurveniny se předháněj jakože jak se nenápadně nám divákům vetřít do kůže jak lubrikant vod Indulony. Nasrat !: nekoukaje napravo nalevo, snažím se sledovat hlavní linku, která je tak prvoplánovitě postaru, leč bohužel postrádá byť jen Íkvé houpacího koně, kterýžto by nás (diváky) přelstil alespoň natolik, že by sme vodpustili tu hromadu namletejch sraček, a povypnutím asi tak devadesáti procent mozkomíšního moku přitékajícího do mozkové šedokůry... hovno ! No lidi, snažím se do toho zamilovat jak v 8tým4tým roce, jenže...Dejdar je fakt kokot, scénáristů bylo jak psů, Beverly je již jen sadomasochistická hromada přiblblejch bezkulníků, BHPD je zde vykreslený opět jek banda tepluch, a v hlavní roli koks a pudr?? Taky hovno, ani ty drogy už nemaj ty grády jak by měly mít, lidi, já se fakt snažím... Ale ...ale Axel F 2024 ..ač sem se faaaakt moc snažil to držet na pjeti hvězdách... ode mne dostává pouze Two Stars, a to pouze z lítosti.  Chybí: humor, napětí, zábava, akce, Axel F. Ne, toto už není ikona. Toto je povedeně shozenej potenciál, kterej zůstalliby v šuplíku tak by snad zůstal ikonou,.Takto se z fakt povedený vosumdesátkový synthetizátorový multijebačky, která se dala protelimit od začátku až do poslední titulky, stala pouze plytkou Netflusofskou dojebaností. Fakt dík za dočtení mého výplodu až do konce, prosím dejte mi bod, a já se za odměnu pokusím vystřelit z týdle planety, páč se Molojovi právě povedlo mi zbourat poslední modlu. ()

oldy

Docela fajn pomrkávání na starší díly. Bavilo mě to. Dabing Axela od Dejdara mi trochu vadil. Za mě lepší návrat než Cesta do Ameriky 2. A možná bych u toho zůstal a další díl nedělal. Celkově slabší 4* 7/10 ()

Ex_Machina

Polodôstojné pokračovanie značky Foley. I keď Eddie je o poznanie starší, pomalší a nehláškuje tak ako v minulosti, tak nudiť sa nebudete. Funguje tu hlavne nostalgia k predošlej trilógii a syntetické variácie známych zneliek z predošlých dielov. Dosť mi vadil dabing „Bárta Simpsona“ Dejdara. Mahdal bol Mahdal. I keď Eddieho mám rád, tentoraz sa žiadna sláva nekonala. ()

RAFT

Skvělé pokračování.I když,mám první film radši .Tady z nostalgie se film povedl.Zábavný letní film.70% ()

Kebabkony

Nejslabší díl to bezpochyby. Murphy je pořád skvělej, ale netflix produkce tento film akorát podkopala. Navíc málo akce a děj je taky jedna velká nuda. Není to tak strašný, ale ani žádná sláva. 6,5/10 ()

knihovna

Slušná záležitost, pravda akce je pomalejší vzhledem k věku zůčastněných, ale to vůbec nevadí. Samozřejmě že čtvrtá hvězda je z nostalgie. ()

derive

Ikdyž defacto produkované Hollywoodem, tak akční scény postrádají jakoukoliv nápaditost - přestřelky a jednoduché bouračky. I přesto to baví, protože Beverly Hills Cop šablona prostě funguje. Rozhodně lepší než Die Hard V. Props to Rosewood and Taggart. ()

whysoserious

Pro mě určitě nejslabší díl celé série. Je sice super, že se tu s Axelem znovu sešli i Taggart a Rosewood, díky čemuž nostalgie funguje, ale to je tak všechno. To, že všechny díly jedou podle stejné šablony mi nevadí – i tak si ta série zachovávala nějakou svojí úroveň, ale největší problém u tohohle dílu je hodně znatelný úbytek humoru. To filmu podráží nohy nejvíc. Po většinu stopáže je to nuda. ()

RafaKrakal

Naprostá bomba. Takto má vypadat pokračování po 30 letech. Axel, Billy, Taggert, Serge, všichni opět na place, svižná akce, brilantní humor a Eddie jakoby nezestárnul ani o den. Nemám co vytknout a doufám, že film zaznamená úspěch ústící v další pokračování. ()

liquuid

Pohodová nenáročná nostalgická komedie. Tak bych to nazval. Ano, děj jednoduchý, akce béčkového, možná céčkového filmu, ale Eddie ve skvělé formě na 63 let, některé vtípky byly trefné a vykouzlily úsměv na tváři a v neposlední řadě jeho výraz s úsměvem jsou k nezaplacení. Jsem ochotný v tomto případě lecco odpustit, neboť po éře kvalitních amerických komedií nastala doba trapných stupidních blbostí bez nápadu a charismatických herců, což mne donutilo tento žánr opustit. Komedii si tedy běžně nepustím, ale zde jsem udělal záměrně výjimku a nelituji. Když už to byl velký comeback, tak jsme mohli dostat trošku víc, ale na těch 63% to vidím bez problémů. ()

Stifmeister

//   Navzdory všem recenzím a hodnocením, které můžete pod tímto filmem vidět, musím už hned na začátku své recenze konstatovat, že mně se nový Axel prostě líbil. Návrat mých oblíbených postav jsem si za jeden večer opravdu užil. Humor mi připadal vtipný, příběh byl sice víc obyčejný než originální, ale na druhou stranu to mohlo být horší, když vezmu v potaz, že se jedná o Netflix počin. Hudba byla skvělá – mix oldschool hudby z původních filmů s novou aktuální muzikou. Akční sekvence byly dobré, i když, jak někteří zmiňují, nebylo jich mnoho. Eddie Murphy má pořád tu zvláštní auru okolo sebe, která ve mně vzbuzuje smích a zároveň pocit, že se opět cítím jako malé dítě, které ulítalo na jeho filmech. Ano, pro mnohé tento film bude spíše odpad než příjemný celovečerák. Já budu nejspíš výjimka nebo cílový divák, na kterého tento film zapůsobil a užil si ho. I když musím konstatovat, že před zhlédnutím filmu jsem za večer vypil láhev vína, takže je možné, že moje hodnocení je lehce ovlivněné alkoholem. Co z toho plyne? Děti, nepijte. A nebo pijte a pak si třeba užijete tento filmeček stejně dobře jako strejda Stifmeister. |7/10| ()

george82

Překvapivě mě to docela bavilo a ani mě neodradila změna váhových kategorií některých herců. Bacon umí hrát tyhle sráče přesvědčivě a i tady secmu to daří. ()

Mamlas

Retro přehlídka známých tváří z před 40 let. To je cool. Film samotný uspokojí, ale nenadchne. Obsahem je tak 60% zbytečných keců, trocha bláznivé akce a špetka recyklovaného humoru, který ale už moc nepobaví. Pochválil bych zvukaře, který ten výtvor jemně a nenásilně podbarvil, což bylo fajn. ➡️ 40% ()

PlayEasy

Diváci, kteří nemají k této sérii žádný vztah, asi budou chtít zvracet. My však na jedničce i dvojce doslova odrostli a dodnes si je rádi znovu dáme. Jasně, taky jsme se místy neubránili dojmu, že všichni na place jsou tak trochu přestárlí... no a že tento "comeback" mohl přijít alespoň o dekádu dříve. Zaplaťpánbůh za snaživého Josepha a Taylour, kteří tomu svým mládím dodávají určitou svěžest, naši důchodci se pak postarali o dojemný závan nostalgie. Zápletka taky kupodivu ujde, takže těch několik trapných vtipů s úsměvem skousneme a rádi si zavzpomínáme na staré časy :) 75% ()

Pete

Viděl jsem původní trilogii kdysi v době vzniku, ale k srdci mi nepřirostla. Murphy dosáhl vrcholu na začátku kariéry (Záměna, Cesta do Ameriky), a pak to šlo hodně, hodně dolů. Zde se pokouší o comeback k té lepší formě před 40 (!) lety, a daří se mu to tak napůl. Vypadá na svůj věk fakt skvěle, huba mu pořád slušně jede, bohužel vtipné to není ani trochu. Film je celkovým pojetím a atmosférou slušná retro nostalgie, jenže co fungovalo v osmdesátkách, mělo dost problém již v následující dekádě, natož pak nyní. Otázka je, proč na to v současnosti vůbec koukat? Je to něco jako by si člověk v novém bytě v dnešní době nechal udělat umakartové jádro. Fanoušci Axela F (nemyslím tu otravnou žábu) si nicméně připočtou hvězdu či dvě, jak je tu vidět. Nevstoupíš dvakrát do téže řeky? Tenhle magor je tam počtvrté, a zřejmě ještě nekončí. ()

sniperjozef

Není to tak hrozné, jak některá hodnocení tvrdí. Ale také to není vrchol filmového umění. Za mě se film veze na vlně starších dílů, jen tomu samozřejmě chybí tempo jako v předchozích dílech. Gordon-Levitt do filmu sedí. Co mě trochu trhá uši, je použití klasické Axel F muziky na pozadí, která mě divným způsobem rušila. Čekal jsem to malinko vtipnější, ale znovu, nic katastrofálního se nekoná. Je to takový ten klasický film, který neurazí, ani nenadchne. ()

Pitryx

Jojo, moderní doba, moderní film. Spousta vykecávaček, řešení rodinných vztahů, to je dnes moderní. Musíme přece nakouknout do duše hlavního hrdiny ne? Jenže mne to nezajímá a nebaví. Na to jsou psychologická dramata a ne to, co má být komediální krimi. Takže místokoukání na nějakou akci, posloucháme blbé kydy. Prý za to vděčíme Netfixu, který trval na stopáži dvou hodin. Zklamání? Ne, věděl jsem, že to nebude mít nic z předchozích filmů. Čas nezastavíme. Nikdo. ()

cerdax2

Zapomente na to jakej je rok, pohodlne se usadte a vratte se mysli o ctyricet let zpet, uzijte si primocary, misty lehce dychavicny, pribeh Axela F, jeho dcery, letitych pratel Rosewooda a Taggarta vs zkorumpovany policista. 75% ()

Pátý Shrek dostal datum premiéry

Pátý Shrek dostal datum premiéry

13.07.2024

Shrek má mezi všeobecně oblíbenými animáky poměrně výsadní postavení. Přestože od premiéry prvního dílu pohádkové série uplynulo již více než 23 let, její hrdina je stále živý a mezi fandy… (více)

Eddie Murphy hvězdou nového Růžového pantera?

Eddie Murphy hvězdou nového Růžového pantera?

18.05.2023

Před časem jsme zde psali zprávu o tom, že studio MGM nyní spadající pod Amazon pracuje na rebootu několika svých slavných značek. Patří mezi ně i Růžový panter, a právě tento projekt se nyní začíná… (více)

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka