Režie:
Sebastian NiemannKamera:
Gerhard SchirloHudba:
Egon RiedelHrají:
Michael Herbig, Christoph Maria Herbst, Heike Makatsch, Nick Brimble, Rick Kavanian, Martin Kurz, Karel Dobrý, Karel Vávrovec, Mojmír Maděrič (více)Obsahy(1)
Před pěti sty lety podváděl Hui Buh v kartách, a proto byl úderem blesku proměněn v ducha. Celou tu dobu žil na hradě sám a neměl koho strašit. Až když na hrad přijel král Julius, aby zde uspořádal vlastní svatbu, duch pochopil, že bude muset použít každý svůj trik, aby si dlouho marněnou licenci na strašení udržel. (Filmbox)
Hrají
Michael Herbig
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Wickie und die starken Männer (2009)
Jak napálit banku (2016)
Manituova bota (2001)
Christoph Maria Herbst
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Rivalové navždy - bitva o tenisky (2015) (TV film)
A co třeba Adolf? (2018)
Wickie und die starken Männer (2009)
Heike Makatsch
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Láska nebeská (2003)
Camino de Santiago (1999) (seriál)
Aimee a Jaguár (1999)
Nick Brimble
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Vojna a mír (2016) (seriál)
Znamení květiny (1982) (TV film)
Robin Hood: Král zbojníků (1991)
Rick Kavanian
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Zajíček bez oušek (2007)
Manituova bota (2001)
(T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004)
Martin Kurz
Německo
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Žáby k zulíbání 3 (2009)
Žáby k zulíbání 2 (2007)
Karel Dobrý
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Česká soda (1998)
Deník Anne Frankové (2001) (TV film)
Karel Vávrovec
Nejlepší filmy:
Anděl Páně 2 (2016)
Pražská 5 (1988)
Dravci (1999)
Mojmír Maděrič
Československo
Nejlepší filmy:
Dívčí válka (1991) (divadelní záznam)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Zločin v Polné (2016) (TV film)
Miroslav Táborský
Československo
Nejlepší filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (divadelní záznam)
Soudné sestry (2007) (divadelní záznam)
Kolja (1996)
Oliver Pocher
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Impyho zázračný ostrov (2006)
Hui Buh - Zámecké strašidlo (2006)
Dokonalé Vánoce (2013) (TV film)
Michael Kessler
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Závody lásky (1991)
Už je tady zas (2015)
Neues vom Wixxer (2007)
Michal Rovňák
Československo
Nejlepší filmy:
Nesmrtelní (2010) (seriál)
Vlakári (1988)
Spoveď (1994) (TV film)
Franziska Schlattner
Rumunsko
Nejlepší filmy:
Elementární částice (2006)
Crazy (2000)
Bella Germania (2019) (seriál)
Ellenie Salvo González
Nejlepší filmy:
Bolest bez příčiny (2009)
Továrna na sny (2019)
Šest týdnů strachu (2006) (TV film)
Kaspar Eichel
Německá říše
Nejlepší filmy:
Balón (2018)
Betonrauš (2020)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hans Clarin
Německá říše
Nejlepší filmy:
Ohňostroj (1954)
Indický šátek (1963)
Ahoj Pipi! (1969)
Wolfgang Völz
Nejlepší filmy:
Dieter - Der Film (2006) (TV film)
25. hodina (1967)
Pohřeb v Berlíně (1966)
Jan Loukota
Československo
Nejlepší filmy:
Casino Royale (2006)
Blade 2 (2002)
V utajení (2017)
Zdeněk Stadtherr
Československo
Nejlepší filmy:
Devadesátky (2022) (seriál)
Gympl (2007)
Praha - Železná opona (2007) (TV film)