Jezero smrti

ostroz

Více než skvělé. Tak musím hodnotit tento film. Zpočátku tento film nevypadá tak drsně, tak jak skončí. Počátek příběhu začíná idylicky ženou a mužem, kteří by se měli brát. Právě výlet k jezeru má tomuto mladému páru změnit život, tím, že se zasnoubí. Tento výlet jejich životy opravdu změní a už nikdy nebude jako dříve, pokud nějaký život ještě bude. Je skoro neuvěřitelné, že režisér ztvárnil malá pubertální děcka jako agresory, jen doufejme, že si děti budou raději hrát na počítačích, ačkoliv k tomu máme výhrady, než -li by byly jako v tomto krutém filmu. ()

reccal

Super jízda s rozmazlenými psychopatickými puberťáky v rolích vraždících maniaků. Příběh v dnešní době tak reálný, až z toho mrazí, a vynikající výkony havních aktérů. Příjemné zjištění je to, že horor nepochází a USA, a James Watkins se začíná velmi pěkně uvádět. ()

Big Daddy

Poutavý horor s uvěřitelným příbehem bez pomoci nadpřirozených bytostí či skutků. Překvapivý, leč jako třešnička na dortu působivý konec. Vůdce gangu spratek na zabití hned na první pohled, tedy obecně dobrá volba herců. Stopáž mohla být delší a příběh tak trochu lépe a detailněji vyobrazen. ()

fratros

Všechna ta krev, napětí a závěr dobrý. Taky chápu, že většina filmů je absursdní, ale co je moc, to je příliš. Aby se takhle banda usmrkanců pustila do dvou dospělých lidí? Ee. ()

NeverEver

Takhle ma vypadat poradny horor. Prekvapive sceny, zajimave zvraty a hlavne zadna urvana hlavni hrdinka, ktera chodi jen tam, kam nema. Celou dobu jsem si rikala "jak to asi pan scenarista ukonci" a pan scenarista me rozhodne nezklamal. Nezbyva mi nic jineho nez zatleskat. Povinny film pro vsechny "nastavajici rodice" z rad liberalnich humanistu ala "deti maji vlastni osobnost".:-) ()

injoy

Je to spíš thriller, než horor, takže film přináší více napětí než strachu. Hodně napínavé, bez zbytečného klišé a nesmyslů. Hodnocení 74% odpovídá. ()

Perineum

Exploitation? Cože? A poslední horor, při kterém jste utekli z kina bylo Stmívání? Velké nic to bylo. Pár minutové mučení aranžovacím nožem, upalení, které ani nejde vidět a banda fracků není to z čeho by se mi ježily chlupy na levé noze. 10% ani nevím za co, snad za to, že jsem se dodíval do konce. ()

Kletus

Napínavé to je, o tom žadná, ale já bych ty čuráky postřílel (omlouvam se za ten výraz ale když se na to podíváte tak to pochopíte) ()

karel63

Tak hnusnej film jsem už hodně dlouho neviděl. Na blití mi nebylo z drastičnosti ale z toho, kolik zla se do toho filmu vešlo. A to nejhorší: zla nepotrestaného. Optimisti: NEKOUKAT. Tři hvězdy za zpracování a herecké výkony. ()

valinka

opravdu podařený romantický výlet,občas se mi obrátil žaludek...ate odejít jsem nedokázala.Závěr mne dotal,čekala jsem,že jak bývá v thilerech zvykem slěčna přežije ()

Vlkodlak13

Nevím co mám dodat a jak toto můžou lidi hodnotit tak kladně.. Nemůžu dát víc jak jednu *, spíš skoro ani tu ne. Tři děcka, nad kterýma bych se v tu chvíli i slitoval, tam umřou a ten jeden parchant (nemluvě ke konci filmu o těch "rodičích") z toho vyváznou bez menších problémů. Ti dva, co se přišli odreagovat, umřou taky.. Takže pokud máte rádi "dobrý konec" kde šmejdi dostanou na hubu a neviní přežijí, tak s tímto filmem neztrácejte čas! Režisér tohoto zvráceného filmu by se měl nad sebou hodně zamyslet co vlastně vypustil na veřejnost.. ()

veroniccca

Ač to bylo celkem napinavé, tak mi to přišlo tak morbidně a nechutně ujetý!! Chápu,že jsou filmový zvrhlíci,kteří k tomu hnusu potřebují i dávku bezmoci,ALE tohle je moc... Kamera není špatná, herci nejsou špatní,do děje vás to taky dostane, ale z mého pohledu je tohle nechutná záležitost pro zvrhlíky.. dám jednu hodně ale hodně ubohou hvězdu ()

Poga

Taký lepší priemer, vzhľadom na stokrát prevarený námet a rutinérsku réžiu z toho viac dostať nešlo. Remeselne zvládnuté, avšak dosť schématické. Na sobotné poobedie avšak celkom oukej. 50% ()

Ramsgate

Dlouho jsem váhal mezi 4 a 5 hvězdičkami, nakonec zvítězilo nejvyšší hodnocení. Film totiž ukazuje na jednu zásadní věc, kterou si málo uvědomujeme. Každý z nás je zároveň dobrý a zlý člověk, je jen otázkou, kdo z nich dostane příležitost. Určí to rodina, ve které vyrůstají, později společenský řád. Totalitní režimy dávaly zelenou zlu v lidech. Vysvětluje to, že se našlo dostatek ochotných dozorců do koncentračních táborů, kteří tam páchali ty nejhorší zvěrstva. Posudek z místa bydliště by však měli pěkný - většinou to byli "vzorní" otcové od rodin. Kdo zažil bývalou Jugoslávii v 80. letech, tak by nikdy nečekal, co se tam bude dít za 10 let. Film tento problém ukazuje až na dřeň, dává velký prostor k přemýšlení a přitom má i spád. Kdo by čekal, že hlavní hrdinka na konci filmu zabije dítě... Zatím je jen na nás, jaké budeme mít rodiny, jestli budeme mít dostatek času na děti, aby dostávalo příležitost hlavně dobro, které v nich je. Nyní máme i možnost ovlivnit společenský systém, ale bohužel si ji nevážíme a hrozí, že tanky nebo peníze nám vnutí něco, co opět bude podporovat zlo. Potom už bude pozdě. ()

Pythonator

Pozor, pozor!!! Jezero smrti není jak název napovídá další odpadní podívaná o zmutované příšeře z jezera, která požírá lidi. Taky jsem si to myslel, když se mi dostal do rukou disk se strohým popiskem fixem. Těšil jsem se na pořádného aligátora či jinou příšerně animovanou příšeru. Jaké to bylo zklamání, když jsem si uvědomil, že ve filmu je místo pořádné lidožravé bestie jen partička hnusných puberťáků a navíc je to celé nějaké vážné a nepůsobí to dostatečně béčkově. No škoda. Film je to děsivý a ještě příšernější než by kdy mohla nějaká obluda být. Ta banda smradů je doslova ''na zabití'', protože u nich někdo zjevně zanedbal výchovu. Tam kde nepomůže ani polepšovna, je tu pořád rýč a kvalitní zemina. Po shlédnutí tohoto nechutného filmu by každý zatoužil po zavedení trestu smrti pro mladistvé. Od teď už se budu na smrady dívat s pořádným respektem a nebudu se k nim otáčet zády. Jeden nikdy neví, co se těm sviním honí hlavou. ()

valmet

No, nevím co si myslet. Zahraný to bylo dobře, protože jsem se u toho pěkně nasral, ale co je moc, to je moc. Asi je to tím,že nemám rád bastardy. Dám půlku, za tři. ()

kotrlak

Řemeslně dokonalá prasečina. Nejsem zrovna příznivcem tohodle žánru, přesto musím dát plnou palbu. Ted' trocha spojleru, páč jen tak lze polemizovat s názory místních vohnoutů, kteří tvrdí jak je film "iracionální, naivní" atd.. Jedinej nedokonalej prvek je IMO to že si ústřední dvojice do poslední chvíle nějak neuvědomila že když má proti sobě bandu ničeho se neštítících little redneck fuckers, tak zkrátka musí mít zbraň, jakkoli primitivní, když jim jde v tý prdeli of nowhere o kejhák. Ve dvou případech ji měli, jednou utahovák na kola, kterej nevyužili a stupidně zahodili a pak taky ta kikina podřízla kusem skla toho nejmíň nebezpečnýho chudáčka. Taky si klidně mohla v tý zeměměřičský boudě v lese něco slušnýho vybrat čím rozčísnout někomu z těch parchantů květák. Pokud chce člověk přežít, tak potřebuje trochu strategie. Na druhou stranu se to dá vysvětlit tím že ta dvojice byli velkoměstský decentní lidi, stejně jako my pražáci, co do poslední chvíle žijou v naději že vidláci jsou přece taky jen decentní lidi, co to nemyslej vážně... ()