Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

Diskuze

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

darkshine: Zkus přijít s něčím novým. Argument "lidem se to nelíbí, protože to nepochopili" už je docela obehraný.

Honza95

Honza95 (hodnocení, recenze)

Tak Warner Bros. zrušila distribuci na digitálních kopiích. U nás v kině to tedy nebude... :( Musím do nějakého podělaného Cinema City a platit za lístek a bus o 120 korun víc. Svině jsou to. :D

hirnlego

hirnlego (hodnocení, recenze)

Může mi někdo přeložit, o čem darkshine točí 31.3.2011  03:57? Taky bych chtěla zasmajlíkovat.

Veronss

Veronss (hodnocení, recenze)

Nevysel nahodou od Asylumu nejaky Fucker Punch?? Ja si jen rikam, co tu lidi hodnoti... ten film preci neni tak spatny??..

LojZza

LojZza (hodnocení, recenze)

TheDarKnig: Ja vicemene nevedel jak se do toho blazince dostane, takze pro mne tam maly spoilery jsou. :)
Jinak fakt nechapu proc sem nekteri lidi lezou a maji potrebu ostatni presvedcovat o jejich pravde.Kdyz se mi film nelibil, tak hotovo, dam mu jednu hvezdicku a uz se o nej nezajimam. Ja prece taky nechodim do diskuze o Avataru a nerikam tam, ze to byl nejprehypovanejsi film vsech dob. To ze je to film pro pubertaky? No a co? To, ze nema Oskarove ambice, neznamena ze by film mel byt spatny.  Kdyby tam hral Stallone a jmenovalo by se to Expendables 2, tak si chrochtaji blahem. (byt v Expendables slo taky hlavne o akci a na nejakej pribeh sral pes - ackoliv se ten film tvaril sakra dulezite)

Aluminium

Aluminium (hodnocení, recenze)

A čo s tým má manga a anime? Sailor outfity? Či tej trošku mecha, čo tam je? Ešte som to nevidela a zrejme som nemala pozerať ani to 6 - minutové video. Nejak ma to totiž nenadchlo :).

Vesman

Vesman (hodnocení, recenze)

ano, nepochopil jsem to... přesto si ale myslím, že je to sračka

(hodnocení, recenze)

Vite vetsine lidi to prijde jako Blbost.Litali tu nazory ,, porno herecky..nany s tunem makeupu´´..Jenze tyhle lidi vubec nepochopili tento film...Proto se jim nelibi a nudi je to..Porno herecky..Tyto lide neznaji mangu,anime.A proc?protoze to jsou starci :-).Smal jsem se prispevku Marigold a nejvice jsem se smal prispevku ,,morky sen´´ ..To je mozna pro vas,protoze to proste a jednoduse nechapete...Hirniego film si nevidel ale soudis ho :-D.Tak nebud tak zabedneny ,,sezen ho´´ (pokud umis aspon trochu anglicky) a pak neco pis..Tenhle film je proste pro Urcitou skupinu lidi a ostatni ho budou jen hanit a psat blbosti :-). A posledni vec,i will fight!

hirnlego

hirnlego (hodnocení, recenze)

Nejvtipnější je, že ten začátek je asi nejlepší část filmu. Ne, ještě vtipnější jsou vlastně všechny ty kecy typu "sice jsem to ještě neviděl, ale už teď vim, co tím chtěl básník říct a je to megamoc blablabla".

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

LojZza: tak, I believe in Zack Snyder.
A co se týče spoilerů, vidím, že mně xxmartinxx předběhl, ale má víceméně pravdu, je to úvod, ne prostředek, ne nějaká opravdu klíčová scéna či závěr, takže v pohodě se na to můžeš kouknout. Stejně to je známo z trailerů

xxmartinxx (hodnocení, recenze)

Klidně na to koukni - je to úplný úvod, takže to není spoiler, jen uvidíš o den dřív začátek :-D

LojZza

LojZza (hodnocení, recenze)

Tech 6 minut jsem jen proklikal - nechci si to vyspoilerovat. Ale ke konci je tam vic nez par novych zaberu. Kdyz si k tomu pripoctu ten soundtrack, tak proste odmitam verit ze je ten film spatnej.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

xxmartinxx: no to ještě nemůžu posoudit. Těch šest minut na mně nicméně zapůsobilo hodně. A co se týče té geniality, máš pravdu. Já mám prostě pro Snyderovu úchylku slabost a to ovlivňuje můj pohled na něho i na jeho filmy.

xxmartinxx (hodnocení, recenze)

Asi máme každý laťku "geniality" trochu jinde. A rozhodně si stojím za tím, že Sucker Punch není vizuálně nabušený, protože přestože každá jedna scéna vypadá dobře, je to natolik monotónní, že to nudíuž po půl hodině. Možná dřív..

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

ani jedno ani druhé, sám ve svém komentu chválíš Snydera za to stejné, zaco ho vyzdvihuju já. Jen s tím rozdílem, že já už ted tuším, co ten film bude chtít říct a myslím si, že to Snyder měl perfektně promyšlené. Jen to většina nepochopila (ale o tom se tu už dlouze bavili ti dva). A v tom případě (i kvůli tomu, jak skvělé byly všechny jeho filmy až do teď - až na ty sovy) je génius. Svým divným způsobem, ale to, co vymyslel a jak kvalitně dokáže podávat vizuál (300) i atmosféru (Watchmen) z něho plynoucí (+ soundtracky, v čem má jestli se nemýlím, taky prsty), to potvrzuje. Ale nemusí se to líbit každému. Já ho mám v topce.

xxmartinxx (hodnocení, recenze)

Buď je dnes každý druhý režisér génius, nebo lidi to slovo neumí používat...

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ekylien: Snyder je šílenec, ale geniální šílenec. V jiných filmech by takové scény byly pouze depresivní, tady jsou ale nejen depresivní obsahově, ale i vizuálně (skvělé filtry, střih, a samozřejmě samotná stylizace) a hudebně. Sweet Dreams jsem si přál do akční scény, no tady dokonale vyzdvihuje tu temnou atmosféru děje. A monolog? Prostě krása, ted už plně věřím Trafficovi

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Takže viděno a ta novinářská averze proti tomuhle filmu je fakt trochu mimo. U mě za pět hvězd. Fakt zajímavý : Novináři 20% Obyčejní diváci 60%. Že by páni novináři nedostali na promítání zdarma popcorn?

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)