Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Diskuze

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Presne. Toto je úplne iný druh hororovej série. Niečo úplne iné ako Piatok trinásteho, Helloween, Hellraiser, Elm Street, Exorcita...... atď,, ktoré na seba nenadväzovali. V tejto sérii všetko súvisí so všetkým, aj keď sa to od začiatku vôbec tak nejavilo.

Rocky62

Rocky62 (hodnocení, recenze)

Forsberg má pravdu Dines, tohle je serie na kterou je třeba se soustředit, a takhle z toho budeš mít h****o

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Ja by som si to na tvojom mieste radšej pozrel pekne po porade, takto v tom budeš mať miš maš :-)

Dines (hodnocení, recenze)

Já se podíval na Saw 1, 4 a 5. Na zbylé dva se chci kouknout ještě než bude Saw 6.

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Asi si budem musieť pozrieť všetkých 5 častí SAW pekne po poriadku a pozorne. Lebo som to videl už dosť dávno a všetky s dosť veľkým časovým odstupom...

pugs

pugs (hodnocení, recenze)

Všetko s tým hlasom posral český dabing Sawu... takže tí, ktorí poznajú len českí dabing budú naďalej hovoriť, že z toho výjde debilina - ak to bude Gordon.

Žralok (hodnocení, recenze)

Forsberg11: Jo to mně taky napadlo že jigsaw rád sleduje svoje zvrácený hry z první řady a John Kramer byl přece omráčenej když ležel v tý koupelně takž si to asi moc neužil. Zatimco Gordon byl plně při smyslech. Ale to že nikdy neukázaly jak sleduje svoje hry to mně ani nikdy nedošlo ale je to fakt. Myslim si že na nás tvůrci chystaj hodně zajímavej závěr série.

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Dines: ale prečo dvere od kúpeľne? Viem že to asi bude tá kúpeľňa z 1, ale aj tak. Čo robí na tomto zázname? Bolo toto vôbec počuť v nejakej časti SAW? Ja som to totiž zaregistroval až teraz. Žeby Gordon nahrával tú pásku a Kramer by zatiaľ chystal pôdu v kúpeľni? A navyše ak si spomeniete, v prvej časti je povedané, že Jigsaw najradšej sleduje svoje zvrátene hry z prvej rady, z prvej línie. To by bolo dokonalé keby to bol Gordon. A ešte jedna vec. Ak si dobre spomínam, Kramer nebol nikdy ukázaný ako pozoruje svoje obete trápiť sa. Vždy ukázali len dieru v stene a žiadny flashback ako je za tou stenou Kramer, takže tam mohol byť hocikto...

Pesim4

Pesim4 (hodnocení, recenze)

No jo, zítra je vlastně premiéra:-) takže kdo se jde mrknout, ať si to užije i za mě, já to vidět prostě nemůžu:-(

palace cinemas ctvrtek 19:50 s titulkama. A jde se do kina

Dines (hodnocení, recenze)

A co se samotného hladu týče, už pár týdnů jsem měl jisté podežrení, že hlas se neshoduje s hlasem Tobina Bella. Takže je docela možný, že Jigsaw je Dr. Gordon.

Pesim4

Pesim4 (hodnocení, recenze)

Forsberg: to bouchání je dost divné, netuším, co by to mohlo být. Nebo jak ještě před tím něco (zřejmě kovového) spadlo

Žralok (hodnocení, recenze)

Tak sem to taky zkusil porovnat a já tomu snad začnu vopravdu na stoprocent věřit že ty kazety nahrává Gordon a tim pádem Jigasw je Gordon. No nebejt týhle diskuze tak mně to ani nenapadne ale plno věcí tomu nasvědčuje.

Žralok (hodnocení, recenze)

konai a myslíš že se od tebe někdy dočkáme nějakýho duchaplnýho příspěvku ? Ty tvý příspěvku sou opravdu hrooooozně inteligentní.

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

No to je škoda, že anglicky nehovoríš, pretože práve na tom to celé stojí a padá. Skús niekoho poprostiť nech ti to preloží, lebo je tam fakt veľa zaujímavých vecí, ktoré z obrázkov nevyčítaš...

(hodnocení, recenze)

kdyz uz jsem u toho Gordna videl jsem video ve kterem je ukazany na yt ze v te truhle je prej prava noha gordna ..hm..

Tygy

Tygy (hodnocení, recenze)

Forsberg11: no vzhledem k tomu, že anglicky nehovořím, zatím mě to nepřesvědčilo. Ale záběry na tričko, nohu atd. mě zaujali, ale přece jenom si to skouknu v pořádný kvalitě než udělám úsudek. Pokud Gordon opravdu žije a opravdu je Jigsaw, bude to jedno velké překvapení ;-)

Campbell

Campbell (hodnocení, recenze)

llllllllllll: zajímavé jak srážíš někoho kdo Saw nesnáší a o někom jako killduke a jeho písmu nebo něčem jiném nenapíšeš ani čárku. O tobě už máme taky obrázek neboj.

(hodnocení, recenze)

Ted me tak napadlo je vubec ten hlas co hraje v tech kazetach totoznej s Jigsawem (tobin bell) ? ted nevim jen se ptam..pokud ano tak nikdo jinej to uz bejt asi nemuze,,ikdyz je mozny ze ten dotycny jigsaw schvalne kazety nahral s jinym hlasem...tak co vsiml si toho nekdo? mozna je to blbost nvm

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

ja zas napsal pet biografii k hercum a na profilu mam uz asi ctvrt roku jen dve .. a POMO mi napsal jen : "Trpělivost prosím." .. takze vsem co na neco cekaji nezbyva nez cekat .. :-)

Dines (hodnocení, recenze)

Rocky62: Trvá mu to strašně dlouho, nevím co se děje. Ale něpřekvapuje mě to, požádal jsem o možnost pravomoce přidávat tvůrce a čekal jsem okolo půl roka :)

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: cítím s tebou, také jsem se jednu dobu snažil proti tomu bojovat, leč snaha marná. Jenom bych tě malinko opravil: "Naneštěstí se zřejmě diskuze u Saw už nikdy nezdvihne ze dna žumpy". Tohle bych aplikoval už téměř na každou druhou diskuzi na csfd.