Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Diskuze

Spinosaurus

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

mzss1: No podle mě bude o ničem, protože všechny nejasnosti a záhady jsou už vyřešeny tady, takže už nás nemá co překvapit.

Drag66

Drag66 (hodnocení, recenze)

panMartin: Jedním slovem: Kokote. "30 díl bude v roce 2020" Jo. Možná bude. A jestli jo, tak to bude stejnej masakr jako předchozích 29 dílů a ty si sedneš na ! IllIlIlIIl: Já měl Saw 4 z netu a viděl jsem ji no. killduke: Tuhle ale ne. Teda vlastně už jo.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

No jo tak se hned nezblázněte,Já doopravdy myslel,že Hoffman chcípnul-roztrhlá huba,nevim nevim no. Každopádně bych byl rád kdyby přežil,protože jinač by ta SAW7 byla o ničem.

Rocky62 (hodnocení, recenze)

Forsberg11: :D:D:D to ani nevim, ale dík za info, dobře mu tak, potřeboval to jak koza drbání, snad si nezaložil další účet :D

(hodnocení, recenze)

IllIlIlIIl ono se stava ze na dvd jsou tyto scenky pridany jen jako bonusove. ci secrets bo uplne vypreparovany z filmu takzvane (deleted scenes) jeslti mas original tak to zkus pohledat jinak se mrkni na yt..napr tadle scena je taky mimo film http://www.youtube.com/watch?v=tbuh3vH6IeY je toho na yt daleko vic staci hledat.

Forsberg11: Bingo ! ale doufám, že nesleduje tuhle diskuzi, aby tu zas neprudil

IllIlIlIIl (hodnocení, recenze)

Me by prave zajimalo, zda-li ti, co meli Saw 4 nekde na dvd ci si stahli nejakou verzi z netu, tak jestli videli tu scenu s tim zvedajicim se Hoffmannem nebo bez ni........

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Ja som na SAW 4 v kine nebol a ani som nevedel, že exisuje takáto alternatíva. Zaujímavé. Možno v DVD edition mysleli aj na Gordona :)

IllIlIlIIl (hodnocení, recenze)

Tento prispevek patri spise ke ctvrtemu dilu, ale pisu ho sem, pac tato diksuze ohledne Saw je momentalne aktualnejsi:) Kdyz jsem byl v kine na Saw 4, tak na konci pri zaverecne melodii pri odhaleni Hoffmanna jako komplice Jigsawa, si prave Hoffmann strhne pasku pres pusu, odpouta si ruce a zvedne se zidle....A prave tato scena na dvd vubec neni, je zcela vynechana.....vysvetli mi nekdo tuto zahadu?

Rocky62 (hodnocení, recenze)

tady bohužel nic takového neni, jediný co si pamatuju, že u jedné diskuze vulgárně provokoval jeden uživatel( jeho nick uvádět nebudu, protože by se tu zas objevil a ku**il by tuhle diskuzi, nebo by mi zas posílal nadávky poštou) až někdo napsal POMOvi a ten to dal do pořádku, dostal ban na pořád, takže si pak založil novej účet a provokuje dál blbeček, no ale tohle je všechno otázka času kdy se POMO rozhodne zavést tady nějaký pravidla, určitě je to dobrej nápad vymyslet něco podobnýho, ale jak řikám je to všechno otázka času

(hodnocení, recenze)

mozna by nekdo mohl udelat ten test na psani komentaru hned pri registraci :-) sice bych tu ted nepsal asi ani ja,ale mozna by to taky nekomu neuskodilo a zvedla by se vic uroven.(popr nejakyho cenzora na sprosta slova,ci nejaky clovek ktery dava bany,zpusobem jakym se clovek prohresil, dam priklad 1sproste slovo = ban na 2 dny atp..takto to funguje na vetsine normalnich forech,kde na to maji moderatory, nevim jak je to tady..)

Dines

Dines (hodnocení, recenze)

Souhlasím. Tyto trapné řeči typu "30 díl bude v roce 2020" mě už začínají nudit.

panMartin

panMartin (hodnocení, recenze)

Taky se už těším na 30 díl Saw..... který bude kolem roku 2020!!! To musí být sračka tahle kravina bych se z toho vyblil.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Jenže to může bejt myšlený tak že Gordon pomoch Kramerovi spomalit průběh rakoviny. A Kramer Gordonovi pomoh najít smysl života (jak prohlašoval) tim že ho donutil podstoupit hru.

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Nespojoval. Ja som napísal, že Kramer povedal: "Ja som bol jeho pacient a on môj" to znamená že si pomohli navzájom...

(hodnocení, recenze)

ja vim zralok..jenom tu nekdo spojoval todle moto s gordnem...

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Já sem to ještě neviděl ale zas tak zajímavý mi to nepříde protože tohle řekla Amanda Young o Johnu Kramerovi v prvnim díle když jí vyslíchaly na policejní stanici. Ale sem zvědavej jak se ten příběh bude vyvíjet dál.

(hodnocení, recenze)

ted jsem se mrknul znova trosku pozorneji na ten druhy trailer..a jedna vec je tam prinejmensim zajimava aspon pro ty co doposud nevideli 6 dil... Moto -POMOHL MI na konci rika zensky hlas :-)

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Môj sen je aby sériu ukončili tak že bude hrať ten super SAW suondtrack a dr. Gordon bude odhalený ako Jigsaw, samozrejme že ho nikto nechytí a bude pokračovať ďalej. Potom záverečné titulky. A o pár rokov možno nejaké voľné pokračovanie :DDD

IllIlIlIIl (hodnocení, recenze)

Forsberg11: Jenze veta ,,Jigsaw je dr. Gordon,, je vyznamove diametralne odlisna od vety ,,Oni spolupracovali, boli proste dvaja,, ! Rikal jsem, ze je naprosta hloupost, ze by se jednalo o jednu tu samou osobu.... Myslenka, ze mu pomaha, je zcela o necem jinem....tuto myslenku celkem pripoustim, i kdyz na druhou stranu tech komplicu by bylo uz ponekud hodne.....ale proc ne, doufam,ze by toto (Jigsaw+Gordon) mohlo byt meritum sedmeho dilu a verim,ze celou serii tim ukonci, preci jenom uz nezbyva moc otazek, ktere si zadaji odpoved....

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Veď ja viem že tam leží Kramer celý čas. Oni spolupracovali chápeš? Jigsaw pomáhal Gordonovi, boli proste dvaja. Veď v SAW 3 Kramer povie: "Ja som bol jeho pacient a on bol môj" v súvislosti s Gordonom. Veď uvidíme o pár rokov :)

IllIlIlIIl (hodnocení, recenze)

forsberg: Vzdyt po celou dobu Saw 1 lezi Jigsaw na zemi vedle upoutaneho Dr.Gordona, jak by to mohly byt dve osoby?

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

IllIlIlIIl: ja si nemyslím, že je to hlúposť. Skús si pozrieť tie vydeá, ktoré som sem ponahadzoval, je ich dosť. Veľa vecí nasvedčuje tomu, že Jigsaw je dr. Gordon, aj keď priznám, že teraz som si tým už nie až tak istý...