Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Diskuze

Campbell (hodnocení, recenze)

to my je celkem jedno je to 11 letej kluk kterej stejně chodí na pc jednou za tejden. A pochybuju že nějakej koment napíše.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Žralok: Normálně mu to pošli na email nebo na profil a on ti odpoví co máš udělat a on ti řeknu ať okomentuješ asi 3 filmy a pošleš to na jeho profil a až to uděláš tak ti to otevře pokud nebudeš psát kraviny..

Forsberg11

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

ako si mohol dokončiť test známemu, keď ten test je na časový limit a to dosť krátky.

UN

UN (hodnocení, recenze)

kto to uz videl tak napiste zhruba dej filmu, naozaj sa nato nechystam ale zaujima ma ci tam bola nejaka origos vrazda alebo sa schopili pribehovo

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Drag66: hele ty testy jsem taky neudělal a komentovat můžu. Stačí napsat Adminovi, že by si nějak chtěl komentovat filmy a on ti napíše, ať mu napíšeš něco o 2-3 filmů a pošleš mu to.. A on podle toho ti dá souhlas nebo ne.. Aspoň tak jsem to udělal já..:)

Baxt

Baxt (hodnocení, recenze)

Nemám pochyby v tom, kdo je z dvojce Spinosaurus a Drag66 hloupější.

Drag66 (hodnocení, recenze)

Campbell: Ne, nevidíš jen ty. Hel dobrý jo ? Už hodíme brzdu a kašleme na to. Ber to jako ostřejší výměnu názorů. Ale já osobně nevidím jedinej důvod v tom pokračovat. Co jsem chtěl, jsem řekl. Co ty na to ? Spinosaurus: Základní znalosti ? Jsou ty otázky pořád stejný ? Nebo má každej jiný ? Hele nic ve zlým, ale kdo napsal scénář k Titaniku nevím a nepříjde mi nutný to vědět. Ty otázky byly naopak dost na houby. Ty nahoře jsem neznal a ty dole nestihl. Jestli ti ale příjde rozumný se do mně kvůli tomu strefovat, tak klidně pokračuj. Já to přežiju. Zase nejsem takovej křivák (neříkám že ty jo), abych si udělal další profil a ty zkoušky opakoval. Ale chci se zeptat, když už ta diskuze došla sem: Je možný si ty testy nějak zopáknout nebo tak ? Ty otázky byly směšný.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Cambell: Jj vidíš..:D Drag66 je fanoušek Sawu tak že jeho sprostý slova nevidím..:D

Campbell (hodnocení, recenze)

ne tady se stím skončilo protože se vše vyřešilo. Jen ty tady furt něco remcáš. Ne nejsme jedna osoba. A myslím že tady nikdo nemá problém s tím že někdo hodnotí odpad! kromě tebe. A když tady mluvíš o tom jak spinosaur mluví sprostě... Proč nekoukneš na svoje slova? Ty snad píšeš a nevíš co? Nebo ty slova jako kokot, atd... Vidím jen já?

Drag66 (hodnocení, recenze)

Spinosaurus, Campbell: Ještě zajímavější lidi jsou ty, který se tady do všech pustěj, pak s tím zničehonic skončej a tvářej se jako svatouškové. To nesnáším ! Já že jsem nula ? Podívej se do zrcadla, jestli chceš vidět nulu. No a co, kurva ! Tak nemůžu komentovat. Ty můžeš a je to průser ! Jaký základní znalosti ? Ty mi tu budeš vykládat o základních znalostech filmu, když jsi dal Sawu 6 odpad ? Zhebni zrůdo (píšu v jednotným čase, protože je mi jasný, že se jedná jenom o jednoho člověka)

4everMan

4everMan (hodnocení, recenze)

Na IMDb po 3603 hodnoceních je 6.6/10, na rajčatech poskok na 44%, celkové (pouze) americké tržby zatím $15,011,000.

Spinosaurus

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

Tak já už si myslel, že se tahle diskuze někam posune a v tom přijde Drbák666 a místo toho aby mluvil k filmu, začne vyhrožovat. Takže to řeknu krátce a budu doufat, že už se tu žádnej debil neozve. Drag66: Jsi NULA!!! Nemáš ani profil, ani nemůžeš komentovat, protože nemáš základní znalosti a tvoje komenty stojej za uplný hovno. Jediný co ti jde dobře je nadávat. Tak nadávej dál, ale ne v této diskuzi.

Campbell (hodnocení, recenze)

je zajímavé že se tady začnem normálně bavit a pak se tu objeví někdo jako Drag66 a dělá tady machry. No ono se to přes net machruje docela dobře.

Drag66 (hodnocení, recenze)

Spinosaurus: Máš právo nevypovídat a zhebnout, zrůdo ! Tak Spinosaurus neumí bejt ostrej. Umí bejt jenom sprostej. Je to jenom dinosaur. Campbell: A ty nejseš o nic lepší. Sakra, není to jeden a ten samej kokot ? Z vás dvou ještěrek, si udělám guláš vy lamy ! Potom sem alespon budete moct napsat, jestli víc bolí uřízlá noha nebo odřízlý špeky ! Spinosaurus: Jo. My omezujeme tvoji svobodu slova. A to jenom proto, že myšlením už jsi omezenej dost. Forsberg11: Neber ho vážně. Je to debil. Kvůli němu měli dát na začátek registrace test ve stylu: Kolik máte nosů nebo kolik židlí má noha. killduke: Ježiš, tak ses splet. To nevadí. To se stane každýmu. Campbell: Ted už si nehrej na svatýho. Nejseš svatej, jseš na facku a na bombu.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Zdá se mi to nebo už prvopočáteční myšlenka vyprchala. Osvobodit sebe nebo zemřít drastickou smrtí. To jakým způsobem je do pastí zatahováno několik lidí mi přijde pitomé, už ve dvojce to nefungovalo a v 5 to byla hrůza. Neviděl jsem 6, ale každý rozumný člověk snad pochopí, že tenhle běh na dlouhou trať pomalu ztrácí dech a kouzlo primární myšlenky.

IllIlIlIIl

IllIlIlIIl (hodnocení, recenze)

cikynko55:SPOILER: nene, pro to, aby nebyla sedmicka, tak by nestacilo, kdyby jen zemrel Hoffmann.....jeste by se muselo vyresit, co je v obalce, kterou Jill nekomu v nemocnici hodila do schranky.....to je podle me hnaci prvek do sedmicky, ne preziti Hoffmanna...

cikynko55

cikynko55 (hodnocení, recenze)

SPOILER: Práve som dopozeral SAW 6 v tej RIP verzii, či ktorý Kristus to je. Vám poviem... Zatiaľ pre mňa bezkonkurenčne najlepší film z celej série. To je niečo neuveriteľné. Myslel som si, že ma nič neprekvapí, ale toto? Ty vole. Ja si myslím, že toto by mohla byť dôstojná bodka za celou sériou. Len keby Hoffman neprežil tú poslednú skúšku. Parádna vec sa podarila Greutertovi. Klobúk dolu. Teraz začínam mať pocit, že je už toho dosť. Teraz to mali skončiť. Všetci dôležitý pomreli, neostali žiadne stopy. Len...Hoffman by musel umrieť na konci. Čiže tešme sa spolu na SAW 7...O rok... :-)

4everMan

4everMan (hodnocení, recenze)

Prijdu tu po ne dlouhe chvili a 99 novych prispevku o nicem. Toz ste blbi? Ty vecne narazky apod. si reste v poste a ne tady, dekuji