Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Diskuze

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Diskuze = výměna a obhajoba názorů. Toto je diskuze k filmu Saw VI. Diskuze k filmu Saw VI = výměna a obhajoba názorů o filmu Saw VI.

(hodnocení, recenze)

nipadlem tak neco o filmu rekni.nebo tu jen poucujes co se ma a nema?

Příspěvek byl smazán administrátorem.

(hodnocení, recenze)

šukosaurus ma mensi prirozeni tak si to kompenzuje pres posty na csfd

Žralok (hodnocení, recenze)

Drag66: Von ještěr je ještě věrší omezenec a debil než sem si vůbec myslel. A neví ani co se mu líbí, neni to tak dlouho co se nazval fanouškem série a teď řekne o druhym nejlepšim díle to co řek (opakovat to nebudu) je to prostě předpotopní příšera.

Drag66 (hodnocení, recenze)

Zdarec, všichni supr lidi. Špinďosaurus mi napsal do interní pošty. Ale i když je to jenom pro mě, řekl jsem si, že o tuhle srandu vás pipravit nemůžu: od Spinosaurus Ty že mě chceš vyhodit jednou pro vždy. Když budu chtít, nechám odstranit tvůj profil a nechat tě trestně stíhat. Proti mě ¨jsi úplná nula. Pokémony jsem hodnotil pěti hvězdičkama, zatímco Saw 6 jsem dal s radostí odpad, protože jsem to viděl a protože je to sračka. Čůrácká sračka! Kdybych mohl dát ještě nižší hodnocení, udělám. Nabádáš ty co to neviděli k vysokému hodnocení, aby se to dostalo do červeného? Ale tam se to nikdy nedostane. Mám spoustu přátel, kteří tomu rádi dají také odpad. Dosáhnete leda tak velkýho hovna. Jestli se ti Saw 6 líbí, tak si stáhni trenky a jdi vošukat Jigsawa do e! Sbohem. A vzkaz pro posranou ještěrku na závěr: Ty že máš spoustu přátel ? Blbost. Kdo by se s takovým omenzencem bavil !

Žralok (hodnocení, recenze)

Já jí znam díky tomu že byla ve čtvrtym Rambovi ale tam byla blondý a já celej SAW přemejšlel od kuď jí znam. Titulky mi to prozradily ale stejně sem se musel ujistit tady na biografii že je to ona :-)

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Len tak. Dexter je môj naj seriál a bol som potešený keď som tam uvidel Ritu, aj keď ja som ju kvôli tej zmene vlasov ani nespoznal, až v záverečných titulkách...

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Ale aj tak je to také otázne že hriešnici. Veď Jigsaw trestá za každú blbosť. Z tohot vychádza najlepšie Dexter. Ten trestá len vrahov. Inak všimli ste si Julie Benz v SAW 5??

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Nič viac v tom nevidím. Koniec koncov Se7en a SAW sú námetovo veľmi podobné filmy. Vrah čo trestá hriešnikov...

Forsberg11 (hodnocení, recenze)

Normálny reklamný ťah Se7en je veľmi úspešný a obľúbený film všade na svete a tvorcovia na neho v ďalších thrilleroch/horroroch radi odkazujú....

Žralok (hodnocení, recenze)

pro ty normální (takže nic pro spina :-D) : Lidi chápe někdo z vás tu hlášku u prvního SAW Po Sedm není osm ale Saw? je mi jasný že je to odkaz na film Sedm ale proč ho tam cpou mi už jasný neni dík za odpověď

Drag66 (hodnocení, recenze)

Žralok: Si piš, že v tom nejste sami ! Pesim4: Moc se ti omlouvám. Vím, že jsi holka. Menší chybka a překlep Matrixu :-)

Žralok (hodnocení, recenze)

Drag66: Sem rád že v tom nejsme sami :-) P.S. Pesim4 neni chlap ale holka, takovej menčí detail :-D

Drag66 (hodnocení, recenze)

Spinosaurus: Ty ještě žiješ ? Tys ještě nechcípnul ani neodtáhnul ?! Forsberga nech už na pokoji ! Má něco, co ty nemáš- mozek ! Navážíš se do něj pořád a bezdůvodně. Vsadím se, že jsi ten film ani neviděl, Špíno ! Jdi radši hodnotit Pokémony ! Žralok, mzss1, Pesim4, Rocky62, Forsberg11: Jsem s váma, chlapi ! Společně ho tady odsud vyženeme jednou pro vždy ! PS: Tímto prosím všechny, kdo nevědí, jak hodnotit a mají sérii saw rádi: Dejte 5 hvězd. Tenhle díl si je opravdu zaslouží. Spinosaurus: Mimochodem, haluzní fotka. To je tvoje mladá nebo tvoje máma ?

Žralok (hodnocení, recenze)

kilduke: Protože je blbej a hodnotí podle toho jak si rozumí s lidma v diskuzi. To vim protože to tu sám jednou prohlásil

by me zajimalo proc tomu jesterka dala napred 1 star.a ted odpad