Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

Diskuze

Žralok (hodnocení, recenze)

Doufejme že přijde zase nějaká pointa která se pohne dopředu jinak to bude muset bejt hlavně z flashbacků a tim by to akorát poslali do kopru. Zatim ta série funguje skvěle doufejme že to tak bude i dál :-)

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Mhmm, každopádně prohlášení typu "stojí za tím doktor Gordon" jsou nesmyslné, protože jak víme, stojí za tím John Kramer. Všech šest dílů je o tom ukázat proč... Jestli je do toho doktor Gordon nějak zapojený, tak pouze jako pomocník nebo následovník Johna. První tři díly víceméně fungují jako samostatná trilogie. Další tři tu první v podstatě dovysvětlují do detailů. Doufám, že ta třetí přijde s něčím novým, a nebude příliš rozvrtávat to staré, co už bylo vcelku zručně a povedeně uzavřeno.

Žralok (hodnocení, recenze)

Pilda17: Taky mně hodně zajímá co vymyslí uvidíme třeba přijdou s nějakym zatraceně velkym překvapenim že nám všem spadne čelist :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Žralok: Jj podle mě by nezmizel jen tak.. Určitě v tom prsty má si myslím..:) Protože jinak nechápu o čem by bylo až 9 dílů..:)

Žralok (hodnocení, recenze)

Přesně tak a v dalších dílech když například se ten kluk s klíčem v oku kouká na zadání úkolu tak tam ten člověk v plášti kulhá a svěde div se- na pravačku tu si Larry uříznul uvidíme já sem v týhle teorii neutrální :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

jj už vím..:) Noa doplazil se pryč co? A ani se neví co se sním stalo co?

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Hele a Gordon je kdo přesně? TeĎ si to nějak nevybavuju nemám pamatováka na jména..:)

Žralok (hodnocení, recenze)

Tom Riddle: Právě no a navíc Jill neni chirurg ale psycholožka. Já newim co si mam myslet o teorii návratu dr. Gordona když sem koukal na všechny díly za sebou tak sou tam věci který by tomu možná i nasvědčovaly a jiný to zas vyvrací uvidíme co si na nás ještě vymyslí :-) Pokud opravdu bude devět dílů tak se v sedmičce asi dočkáme zajímavýho zlomu :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Žralok: To já tomu taky nemohl věřit, že v tom taky jede. No zajímá mě 7, protože opravdu nevím co tam chtějí dát. A pokud má být 9 dílů tak to dostane ještě úplně jiný náboj věř tomu, že v tom bude namočenej třeba ještě někdo nebo tak...

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Mhmm... Já osobně jsem odpůrcem teorie návratu Gordona (už jen pro odmítavý postoj jeho hereckého představitele Caryho Elwese), ale nějaký ten doktor ve hře být musí... Konec konců někdo voperoval klíč do oka Michaelovi na začátku dvojky či Williamovi do boku v šestce, někdo uzdravil nohu Erikovi... Ovšemže se nabízí Jill, která byla očividně ve hrách zapojená, ale podle šestky to vypadalo, že ač o nich věděla, nebyly jí zrovna po chuti.

Žralok (hodnocení, recenze)

Pilda17: je to silnej kluk ale !SPOILER! tak moc se snažil zakrýt stopy a hodit to na Strahma až se sám prozradil takže silnej kluk a ukrutnej trotl :-D už se těšim na sedmičku sem hodně zvědavej jak navážou když tady bylo vyloženě řečený že tahly past byla poslední a Hoffmanův trest byla Johnovo poslední vůle. Tomu že bude pokračovat Jill moc nevěřim protože by to bylo moc průhledný po událostech v šestce ale fak že sem čuměl že Jill je v tom taky zamontovaná :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Killduke: Kdyby bylo 9 dílů tak je to super // mzss1: Jo bude žít tím jsem si víc než jistej..:) On neumře je to silnej kluk..:D

mzss1 (hodnocení, recenze)

Sakra,já si taky myslel,že je to pravda. Každopádně jsem rád,že začínám veřit tomu,že Hoffman bude žít :) Už aby byl Saw VII :)

(hodnocení, recenze)

nene cetl jsem rozhovot s Davidem Hacklem a vyznelo to tak ze 9.dil je posledni

Pilda17 (hodnocení, recenze)

killduke: Já myslel, že to víš, že bude 9 dílů..:D Už jsem myslel, že si to někde četl nebo něco..:D že mi uděláš radost.. a ona to jen představa..:D

(hodnocení, recenze)

bude 9 dilu, v 7 se rozjede nemilosrnda hra hoffmana, v 8 se nam vrati gordon , a vezme to do svich rukou, 9.dil jakozto posledni dil bude nemalo flashbacku ze vsech dilu a pointa na kterou vsichni cekame uz od 1 dilu..vcele to bude rezirovat James Wan... takze takto bych si to predstavoval ja :-)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

mzss1: Zvládl to, protože šel dál a tu hubu mu to neroztrhalo, ale jen natrhlo. Tím jak to zasekl mezi ty dvě tyče ve dveřích tím se zachránil ta past sklapla až na zemi, ale ne na jeho hlavě, proto si myslím, že přežil.

mzss1 (hodnocení, recenze)

Nebo by se mohl objevit někdo kdo přežil ještě-doktor Gordon. A taky mi vrtá hlavou Hoffman-tuhle past nemohl přežít. Roztrhlo mu to hubu,tak nevim. Všichni si myslí,že to hravě zvládl a přežil,ale já si myslim že ne.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

mzss1: Podle mě už ne.. Je to, ale škoda další díly bych ještě uvítal.. už bude jen 7 a konec. Ale taky je možnost, že by mohlo rupnout v bedně Jill a ject za Jigsawa..:D To by byl taky dobrý zvrat..:D

mzss1 (hodnocení, recenze)

No v Saw VII budou hlavně flashbecky a nevim jestli budou nový hry. To fakt nevim jak by mohli vzniknout.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

mzss1: Stím jsem počítal, že dostane zkoušku už nazačátku. Protože to říkala Amanda tak jsem si to už myslel, ale nečekal jsem, že se z toho dostane. A ani jsem nepočítal, že v tom má prsty Jill. Jen jsem zvědavej co bude v Saw 7, protože v Jigsaw díle se už nepokračuje. Jiný úkoly už nedostali. Poslední úkol dostal Hoffman tak mě to docela zajíma.

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Přesouvám diskuzi sem. Jigsaw je psychopat s velkým IQ a kdyby jeho žena Jill nepotratila tak on todle nedělá. V tom případě je to psychopat..:)

Baxt

Baxt (hodnocení, recenze)

Kdybyste radši uměli napsat proč nějakým pochopitelným způsobem a ne "fakt masakr" nebo "tahle scéna super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!".

mzss1 (hodnocení, recenze)

Pilda17:Tak to jsme dva. Saw VI byl opravdu nej díl. Jsem rád,že se ti to líbilo. Co si říkal Hoffmanovi ?? ?)

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Pro všchny fanoušky Saw jako je Drag66, mzss1, žralok apod. Tak že jsem rád, že jsem se rozhodl zrovna pro Saw a nešel jsem na 2012.. Prostě špica nic jiného se nedá ani napsat.. První scéna luxus až mi lezl mráz po zádech a dál to taky nemělo chybu.. Vyjasnění všeho a konec totální mazec prostě nevím co bych vytknul pro mě nejlepší díl s jedničkou bezkonkurenčně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!