Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

heh, naši milovaní přátelé nikdy nezklamou.. Postrádatelní zní úplně skvěle, ale oni jako obvykle dělaj název sjetí :-o

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

re Expandable: tak to je fakt, Slyuv hlas je výborný, ale zrovna dabing u něho mi nevadí, ba naopak ho beru spís jako hodně povedeny, stejne tak jako u Arnieho :-)

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

To je hrozný Odepsanci? To snad v češtině ani nexistuje. Měli nechat Expendables, Cobru taky nepřekládali, Ramba taky ne a ani Demmolition mana. Pro mě to budou The Expendables a na český dabing a titulky kašlu, stačí mi to HD a v anglině, Stallonův hlas je nezaměnitelní a Stathamův taky.

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

Ježiš ten film bude možná nový kult akčních filmů jednou a oni tomu chtějí dát takový blbý název? Odepsanci, to zná spíš jak pro americkou romantickou komedii, radši ať nechají Expendables.. nebo ten Postradatelní by šel :-(

Slasher

Slasher (hodnocení, recenze)

To slovo vidím poprvé:) Proč to nenazvou třeba 'Akční orgie'? Sice to není doslovný překlad, ale přilákalo by to mnohem víc lidí.

Foxhound#1

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

Odepsanci? Na to mi posol bulvu, kterej jouda tohle proboha vymyslel? Postradatelní by byli fajn, snesl bych i Odepsaní, ale tohle je ptákovina.

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Originál znie viac cool a dosť tvrdo - Expendables.Takže radšej Expendables ako odepsanci :-)

Tony.cs

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Bože to ne. Když už, tak "Odepsaní", ale tohle je směšné. Není nad originální název

sniper18 (hodnocení, recenze)

oLí: No tak ešte Demolition Man je dosť slávny, ale Cobra a Tango a Cash podľa mňa nie sú až také kulty, s tými si myslím, že nebudú mať Expendables problém. Ale to je jedno, hlavne, že si Stallone pripočíta na zoznam další kult.

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

sniper: ano, myslím hlavně R+R, ale třeba takovej Cobra, Demolition Man, Tango a Cash jsou výborný kousky.

sniper18 (hodnocení, recenze)

oLí: Len tak pre zaujímavosť, ktoré klasiky samozrejme s výnimkou spomínaných teda Rockyho a Ramba to isto neprekoná? Podľa mňa už Stallone nemá nič, čo by mohlo tomuto filmu konkurovať. A v mojom osobnom rebríčku to bez problémov prekoná aj akéhokoľvek Rockyho, kedže jeho absolútna špička je Rambo 2,3 a 4.

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

Jeho klasiky to jistě nepřekoná, z těch novějších imho ani Rockyho rozlučku, Ramba možná. Ale to je tím, že jako režisér/scénárista/herec v jednom je pro akci prostě frajer.

Andersis

Andersis (hodnocení, recenze)

To jo, ale dobré obsazení není všechno a i mistr tesař se někdy utne. Já osobně tomu dávám obrovskou naději. Možná, že to skončí i v topce, ale ještě sem to neviděl takže nemůžu soudit.

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

Andersis : Tak já jsem sním viděl snad všechny filmy a nejvíc se mě líbil rambo první krev . A proč si myslím ,že Expendables bude jeho nej. film . Hrajou tam ty nejlepší akční hvězdy . Scénář si napsal Stallone a ještě režíruje . Co si můžem ještě víc přád ....:-) .

sniper18 (hodnocení, recenze)

BILI: S najväčšou pravdepodobnosťou nebude najlepšie ohodnotený, ale podľa mňa má veľký potenciál byť jeho najlepší film, aj ked´ neviem, či je správne povedať, že jeho, kedže každý vie, že len on na tom mať zásluhy nebude. Ale myslím, že pre mňa má veľkú šancu byť jeho najlepším filmom, alebo bude spolu s posledným Rambom na rovnakej úrovni.

Andersis

Andersis (hodnocení, recenze)

Pochybuju, že překoná jeho staré klasiky. Ale nejlepší jeho film po cca 15ti letech, možná.

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

Myslíte ,že to bude nejlepší Stallonův film ? .......Já osobně věřím ,že jo :-) .

sniper18 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.: Ale ja som svojim príspevkom nechcel poukázať na nejaké kvalitné akčné filmy, ale len povedať, že nostalgia sa netýka každého a klasické akčné filmy môže uprednostňovať pred novými, čo sa týka aj mňa. Ale ked´ si spomenul Prezidentovho muža, tak práve ten film sa mi od Norrisa páčil najviac.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

ad1: HK filmy: tak v tych sa velmi neorientujem videl som ich zopar a niektore sa mi pacili, niektore nie. Ale celkovo to zhodnotit neviem, nevidel som ich nejak vela, ale dik za tipy :))) ad2 Chuck Norris: Chuckove filmy z 80-tych rokov su pozeratelne, najma Delta Force sa mi pacilo, ale z tych "novsich" ako napr. Prezidentov muz, tak to je pre mna 0 bodov. ad3 MI. Priznam sa, ze MI som videl iba jednotku a dvojku, pricom na tu dvojku si uz ani velmi nespominam, ale tiez ma tato seria nejak "neberie" ... neviem cim to je, asi Tomom Cruisom... :)

sniper18 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.: Tak určite to takto u niekoho funguje, ale napríklad u mňa určite nie. Veľmi veľa týchto filmov sa ku mne dostalo až v poslednej dobe, takže žiadna nostalgia pre mňa nefunguje a páčia sa mi. Napríklad väčšina Hong Kongských akčných filmov ako série Red Force, Železní anjeli, Tygria klietka a podobne alebo aj mnohé filmy s Norrisom som videl prvýkrát až v poslednom období a sú to pre mňa veľmi dobré akčné filmy, ale ked´ si pozriem Mission Impossible a mnoho podobných filmov, tak pritom trpím od nudy. Záleži to od toho, kto čo uprednostňuje. A tiež som nedávno videl Živý terč a bavilo ma to rovnako ako ked´ som to videl prvýkrát.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Pravdu povediac, akcaky 80-tych a 90-tych rokov su kultove preto, lebo na nich mnoho z nas vyrastalo :))) Akurat prednedavnom som si pozrel Živý terč a ja normalne nechapem co sa mi na tom niekedy mohlo pacit...pripadalo mi to ako dve casti Walker, Texas Ranger zlepene dokopy...a tie Woo-ovske spomalovacky vzdy a vsade ma nesmierne srali... Ked si to tak vezmem, tak za poslednych 10 rokov natocili stari akcni klasici zopar dobrych filmov, Seagal Lovca policajtov, Van Damme Peklo, Arnie T3 ... akurat Slyovi sa teraz zacalo darit ... takze s tymi akcnymi filmami je to take vselijake ... ked sa podari jeden, dva dobre akcaky za rok, tak som rad, ale tohto roku to vyzera na trochu lepsiu "zatvu" :)))

JohnMatrixD

JohnMatrixD (hodnocení, recenze)

No tak já vím, ale horší jsou ty filmy třeba od schwarzeneggera, o tom herci sem se dozvedel z pocitacove hry a asi den potom sme sli do vydeopucovny a tam napsany velkym Schwarzenegger Protiuder a naky slova chvaly k tomu, tak sem si nejdriv pucoval takovydle filmy co sou uplne na hov.o, jackie chana sem taky nendriv videl v medailonu... No jo ale mladi lidi k tem starsim filmum nijak neprijdou kdyz se toci tet takovy, treba lidi rikaj sice videls ramba 4, parada, ale dvojku ani trojku nevideli, ty by se jim tim paem taky libily

sniper18 (hodnocení, recenze)

JohnMatrixD: O tomto sa tu diskutovalo už mnohokrát, ale Expendable má pravdu, od Mission Impossible úroveň akčných filmov šla radikálne dolu. Z komerčných akčných filmov sa mi ich páčilo len minimálne.

Expendable

Expendable (hodnocení, recenze)

Počínaje od Mission Imposible do filmu Turanj zabijáků. Je toho víc, ale nevzpomínám si na jména, ale líbí se mi málokterý.

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju