Reklama

Reklama

VOD (1)

Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

(více)

Diskuze

Slasher

Slasher (hodnocení, recenze)

Ta wrestlingová kreace právě podle mě zachránila souboje od nezajímavosti, teda jestli tam počítáš i veškerý to lámání nepřátel o zem.

Vesman

Vesman (hodnocení, recenze)

příjemná vzpomínka na 80.léta, které bych vytknul jen pár věcí: 1) příliš málo prostoru pro Lundgrena, na kterého sem se těšil nejvíc 2) Rambo IV-struktura: krátká délka, jedna menší akce na počátek, jedna velká na konec a finito 3) digitální krev 4) wrestlingové kreace při některých soubojích...

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Pro krásnou ženu bych srovnal do latě i Stalloneho s celou jeho bandou :-)

vBaker

vBaker (hodnocení, recenze)

Mno asi jo, ale v těch filmech to je vždycky šíleně přehnané.

vBaker

vBaker (hodnocení, recenze)

V akčních filmech mě nebaví ba dokonce vadí nesmyslné chování téměř bezcitného hrdiny kvůli náhodnému setkání se Ženou. V tu chvíli přestane sledovat svůj cíl a začne magořit pro nic za nic.

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Sniper18: já bych neřekl... střih a liveinaction kamera to trošku kazí a znepřehledňuje, ale najdou se tam i silnější kousky

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

To sú naozaj tie súboje až také zbabrané? Ved´ ich v komentároch dokonca porovnávajú s Bournom, tak snád´ nie sú až také mizerné.

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Petr: V tom případě je to nejen oldschool nářez, lundgren má ránu a rozhodně je ve formě, ale asi trošku jinak než si představuješ. Těš se, užiješ si svaly, mrtvoly, ironii i kecy o ničem :-)

PetrVabruscak

PetrVabruscak (hodnocení, recenze)

Arbiter: Chci se těšit ještě víc. Když kámoš dá reparát taky si dáme už příští týden v Cinestaru 3 filmy vkuse - Čarodějův učen, Postradatelný a Resident Evil ve 3D :o)

PetrVabruscak

PetrVabruscak (hodnocení, recenze)

Tak jaký to bylo? Byl to oldschoolovej nářez? Chystam se do kina až začátkem září :o( a co Lundgren, dostal se znova do formy - jeho nejnovější filmy ukázali nějaký to zlepšení.

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Tak z toho co se dá odvodit z předchozí diskuze, tak záleží na tom, kde bydlíš... nenasazujou to očividně ve všech kinech řetězce

Viktooorka

Viktooorka (hodnocení, recenze)

Foxhound#1: Tak jaktože mám na dnešek na 21:00 rezervaci v Cinestaru? A kamarád tuším na 17:50 v Cinemacity? :o)

Foxhound#1

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

Neví někdo, proč v cinestaru zatim nejsou v nabídce? Ani vidu ani slechu. Cinemacity je sice má na hlavní stránce ale v rezervacích taky nejsou :(

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Asi budeme mluvit o té smé paní :-D korát že mně ten smích nijak nevadil..

Tsunami_X

Tsunami_X (hodnocení, recenze)

Mně spíš iritovala ta hloupá paní, co evidentně neumí zvládat svoje špičky a smála se jak kráva imrvere.

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Dík csfd za projekci :-) sice jsem pak platil 700 v nočce a málem zemřel strachy ve stromovce, ale stálo to za to! S lidma z csfd je ten kino zážitek vždycky lepší. Docela by mě zajímalo: čí byl ten ženskej nakažlivej smích zepředu? :-)

Melo4three

Melo4three (hodnocení, recenze)

Tomiku, to se stat proste nemuze.... Sly to mel pevne v rukou - Rambo IV tomu budiz dukazem

TomikZlesa

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

jak tady pořád zní "pocta 80´s" tak z toho až začínám mít strach, to samý se psalo o Predators a nakonec to byla katastrofa co udělala z predatorů tupé ovce, snad to z akčních hrdinů neudělá to samý

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

Fakt bych byl rád, kdyby od splnění testu bylo vyžadováno při hodnocení psát komentáře. Zajímaly by mě důvody, proč odpad, obzvlášť u Ducharme, jejíž komentář třeba k Inception mě fakt poplavil... Ale budiž.

Související novinky

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (více)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (více)

Reklama

Reklama