Reklama

Reklama

VOD (1)

Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

(více)

Diskuze

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Mno já nevim teda. Mam doma origo a tenhle problém rozhodně nemam.

Redix

Redix (hodnocení, recenze)

-IRONHIDE-: A upravenou verzi seženu kde? BTW takhle je to fakt na originále domr**ný?

Redix

Redix (hodnocení, recenze)

Nevim jak vy ale já si stáhnul asi 6 verzí filmu a v každé verzi je víc slyšet hudba než řeč takže se na to nedá dívat. Jestli je to takhle i na originálech tak lituju lidi co si to koupili.

masw

masw (hodnocení, recenze)

movieband: Co se bonusů týče, tak u vydání od North Video ani není moc o co stát jde totiž o takové béčkové bonusy, jsou tam rozhovory (které se opakují u videí z natáčení, takže některé věci budou slyšeny několikrát) a b-roll takové to video z natáčení bez nějakého komentáře. Mě ty bonusy bavily, ale já nejsem náročný ohledně Expendables bych byl nadšený i z videa kde si herci vážou boty :D doporučil zahraniční vydání kde je Slyův komentář, dokument o natáčení, zkažené záběry. Tyhle věci se ale dají vidět i na youtube, snad kromě komentáře.

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Miuri: jojo s tím taky počítám, že mě to odrovná ... konkrétně za EX 1 dám 100 ,- ... jinak dál si chu koupit víc filmů a Warrior je mezi nima takej :) 

Miuri

Miuri (hodnocení, recenze)

movieband: jj, když ten film zaujme, tak proč si to origo nekoupit - přeci jen, 2-3 stovky nejsou moc. Já si teď plánuju zakoupit Warriora a později EX 2 (počítám s tím, že mě to dostane ještě víc, než tento díl)

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Miuri: tak já si to kupuju hlavně kvuli filmu .. mám to sice vypálené v ang. s cz titulky .. ale nekteré filmy prostě chcu na originálce a ty bonusy su akorát třešnička na dortu ... fanoušci v tomhle ohledu zostanu nepochopení :)

Miuri

Miuri (hodnocení, recenze)

movieband: no vidíš, já origo mám a ty bonusy jsem ještě neviděl - hned to napravím! :-D

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Miuri: jojo já takej ... teĎ v pondělí bych si snad měl kupit Eexpendables na original dvd s bonusy o natáčení :) 

Miuri

Miuri (hodnocení, recenze)

movieband: ten song jsem už od traileru žral jako svině... :-)

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

lidi nevíte náhodu jak sa menuje ta písnička co hraje v druhé části traileru ? 

shuster

shuster (hodnocení, recenze)

No preto, ze to malo tu 76% a niekedy ked je tuna film v cervenom tak je aj dobry ;) Aj kamos mi vravel ze je to dobry film a ze uz sa tesi na pokracovanie. Tak som to chcel vidiet ;)

MaedhRos

MaedhRos (hodnocení, recenze)

Testament: No aby sem mohl potom napsat, že to všechno bylo na hovno, a že tomu dává odpad...:-)

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Tak když jsi věděl, že tam budou "Áčkoví" herci, proč jsi na to teda čuměl?:D.

shuster

shuster (hodnocení, recenze)

Ten film bol neskutocna sracka. Ale co som mohol cakat od filmu kde hraje vela "Ackovych" hercov po kope. Hlasky na hovno, akcne sceny na hovno, dialogy (trapne prihody) na hovno, pocitacoe animacie total na hovno. Cely film: odpad.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Lacike: Ja som predsa žiadnu akčnú scénu neskritizoval. Myslel som zábery mimo akcie z prvej hodiny.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Suhlasim len s tym, ze su ovela horsie nove titulky, ale inak su nove zabery super. A nechapem ako sa ti nemoze pacit to, ze su akcne sceny prehladnejsie. Celkovo tie zabery naviac podla mna vobec tempo nespomaluju.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Od rozšírenej verzie som čakal trošku viac. Mierne vylepšila záverečnú polhodinu, hlavne ma potešilo predĺženie súboja medzi Jet Lim a Garym Danielsom, ktorí si tu vymenia viac úderov, čiastočné vylepšenie súboja Jet Liho s Lundgrenom a aj záverečná veľká prestrelka má o pár zabitých navyše a aj niektoré nové momenty v nej potešia, ale zase mi jej nové usporiadanie príde trochu horšie, ale to bude asi len zvykom. Ale zase horšie je na tom prvá hodina, v ktorej sa mi úvodné titulky vôbec nepáčia, viaceré scény sú o niečo dlhšie, ale práve tie, čo nemuseli a aj celkovo má podľa mňa celá prvá hodina pomalšie tempo ako predtým, čo je sklamaním. A viaceré krátke momenty sú len brané z iných uhlov alebo vzdialeností, no nepovedal by som, že z lepších. A sklamalo ma aj, že scény, ktoré som očakával ako napríklad druhý príchod na ostrov tu nie sú. Takže pozrieť sa to kvôli poslednej polhodine určite oplatí, ale inak zostanem verný pôvodnej verzii, ktorá mi ako celok príde trochu lepšia.

Melo4three

Melo4three (hodnocení, recenze)

No tak přiznám se, že sem neměl v plánu se na to koukat, ale tak navnadil si mě...

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Tak som si vcera konecne pozrel Extended verziu a rozhodne ju odporucam. Sice nove sceny su len 3. Z toho 2 trvaju par sekund (dozvieme sa ako sa dostal Lundgren na ostrov a este ja tam jeden kratky rozhovor medzi Slyom a Stathamom predtym ako vyhodii Sly Lundgrena z timu) a tretia je vlastne len iny uvod s novou hudbou (podla mna horsou a hlavne nekonecne dlhou), a skaredsim fontom titulkov. Vacsinu bonusovej stopaze tvoria pridane zabery pocas jednotlivych scen. Hlavne kopa novych hlasok (skvely je running joke s Lundgrenom o Vikingoch). Niektore stare su ale vynechane (scena na lodi, ked Statham dostane SMS). Trochu ma sklamali, ze scena so svätou trojkou ostala nezmenena. Takze aby ste postrehli rozdiel, tak je dolezite, aby ste si povodnu verziu dobre pametali. Ten rozdiel je najviac zretelny pocas uvodnej sceny na lodi. Co sa tyka brutality, tak nezmenili nic. Evidentne bol Sly spokojny uz s kinoverziou. Vacsina akcnych scen, tak väcsina ostala bez zmeny. Jedna zmala zmien nastala pocas nepodarenej bitky Lundgren vs. Li. Pridali tam viacero zaberov, aby bola prehladnejsia a aj ked jej k dokonalosti este kusisko chyba, tak vyzera ovela lepsie ako v kinoverzii. Dalsie väcie zmeny nastali pocas zaverecnej megabitky, kde pridali niekolko chvatov naviac medzi supermi a povodnu dramaticku hudbu nahradili pesnickou znamou z traileru. Tato zmena podla mna tiez vyzera ovela lepsie.
Takze chlapci hybaj na torrenty :-)

Související novinky

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (více)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (více)

Reklama

Reklama