Představte si, že existujete v různých podobách v paralelních světech. Vaše alter ega prožívají rozmanité osudy a se smrtí každého vesmírného dvojníka se rozdělí jeho síla a energie mezi zbývající. Přechody mezi jednotlivými světy - kvantové tunely známé jako červí díry - hlídají speciální agenti multiversa. Jeden z nich, bývalý agent Yulaw, už zničil v paralelních světech 123 svých alternativních životů. Už zbývá jen poslední dvojče na Zemi, uznávaný veterán losangeleského policejního oddělení Gabe. Jeho život, spokojené manželství i čest se ocitnou v troskách, když Yulaw vnikne do jeho světa, hnaný touhou stát se nejmocnějším, neporazitelným jedinečným. Křehká rovnováha vesmíru je ohrožena, osudová bitva mezi dobrem a zlem vrcholí. (oficiální text distributora)

tranquill

Tahle sci-fi není nadstandardní, k tomu Jason hraje jen druhé housle, ale bojové kung fu scény jsou výborné a rozhodně povedená je i muzika. ()

alienemo

Neviem čo sa na tom nepáčí ľuďom. Skvelá akcia. Jet Li sa predváza v plnej kráse. A áno, scenár je sice biedny, ale nápad s paralelným vesmirom je určite lepší ako to biedne kliše o dvojčatach, ktoré kedysi dávno rozdelili. ()

Acrobat odpad!

Uff. Jedinečný mozno nazvom. ALE spracovanim, pribehom a hercami podpriemerny. Lanovy Jet Li v klisovitej kratkej zábavke. ()

BC

Člověk se chce podívat při klidném večeru po dlouhém dni v práci na úplnou blbost, při které nemusí přemýšlet a která není moc dlouhá, tak zkusí tohle. A vidí trochu divné triky s ještě divnější dějovou linií. A to mám teorie více vesmírů a tento žánr spolu s cestováním časem docela rád. Takže pokud jste v situaci podobné té mé, vyberte si jiný film. ()

Kingjiri

Už úvodní proslov napoví, že nepůjde o žádný promakaný scífko o cestování mezi paralelníma vesmírama a časem. Výsledkem je však lehce odschoolový akční béčko s dostatkem slušný akce (zpomalovačky byly tentokrát docela efektní), obstojnym herectvim (Jet Li má slušný charisma jako hlavní hrdiny i záporák) a trikama. Chyběj ale nějaký úderný hlášky. Stopáž je přiměřená a pořád se něco děje, takže žádná velká nuda nehrozí. Škoda, že se prostředí trestanecký kolonie využilo až v závěru - mělo slušnej potenciál. Sympatická žánrová jednohubka, tři slabší hvězdy. ()

Nix

I když je tu Jet Li dvakrát, bohužel jsem dvakrát nadšený nebyl. Film má pár dobrých scén, jinak příběhově je to nuda a akcí bohužel taky. Tohle se nepovedlo. ()

Zajija

Celkem dobré herecké obsazení i zajímavý nápad. Ale ani přes tohle vše mě tento snímek nějak moc nenatchl. Pro mě *. ()

aa12

Kdyby tam nebyl Jet Li tak bych se nato snad ani nedodíval, ale prostě tenhle číňan opět dokázal že stačí aby hráli jen jeho nohy a pěsti a nakonec z toho může vzniknout koukatelný film. Opět je trochu škoda že těch bojů tam mohlo být víc, ale zase každá bitka byla doplněna dost dobrými efekty a spomalenými záběry takže to tomu filmu vylepšuje reputaci. ()

Uhura

Krpy v logice nechme stranou, s tím se nejspíš musí počítat. Co mi ale vadilo byla absence příběhu, který měl zajímavé téma. V důsledku se všechno motá kolem bojového umění Jeta Li, které je samozřejmě Jedinečné, ale na celý film trochu málo. I tak je to ale dost koukatelná zábava. ()

sWONDER

Neviem prečo, ale toto mi pripadalo ako zaverečná časť nejakého seriálu, ktorý ak by som vydel, aj dojem s filmu by bol určite lepší ()

masekjc

Akční slátanina, která je podle mého názoru Jedinečná v tom že vykrádá Matrix vydaný o dva roky dříve. Jen ty efekty působí dost lacině a vůbec celé je to takové umělé. Co je ale hodně vtipný - Jason Statham vypadá furt stejně. 4/10 ()

Shitonit

Jo tak jako takhle na mě!?? Doporučuju všem shlédnout do konce. Tam je totiž někde schovaný děj a smysl. Nebo si pustit jen konec. Asi. Titulky se snad tak strašně vykurvit nedaj.. Děj: Malej čínskej zmrd Džetlí, dostal ve svý zamindrákovanosti spásný nápad, jakože se megamilionkrát obsadí do jednoho filmu. No a tak to udělá. Aby nikoho moc nesral, vraždí v tom převážně sám sebe. Jenže právě v tom je háček, protože právě To všechny sere. 123x se pozavraždí už na začátku.. Nejvíc to asi sere Stathama s mírumilovým černým zmrdem v podání..no teď mu nemůžu přijít na jméno, fakt mě sral.. No Statham s nedomrdlým černým zmrdem, honěj Džetlího skrz megagalaxie (asi by udělali líp dyby se honili navzájem - mělo by to děj :-) , ) no a Džetlí jim zdrhá, zdrhá,zdrhá,zdrhá,zdrhá,zdrhá,zdrhá,zdrhá,zdrhá, až v jednu chvíli fakt ztratím nervy, rozkousávám ovladač, rozkousávám šnůru od TV a bylo po všem.. ()

Clark_Kent

Pro dobrou akci, bych dal cokoliv. Jet Li ukazuje a potvrzuje svoje kreativní a účinné techniky. Ten konec, kdy láme Yulaw vezeňský prdlavky, jsem si tenkrát po kinopremiéře přehrával snad tisíckrát. ()

LuNaj

Jet Li je můj oblíbenec. Jeho přemetům a kopům se snad vyrovná pouze Tony Jaa. Příběh víceméně o ničem, ale přiznejme si to- na takové filmy se kvůli ději nedívá. Spolu s Utrženým ze řetězu jde jednoznačně o moji nejoblíbenější Jetovku. ()

Bigfuckman

Zde se jasně ukazuje, že duo Statham a Li není takové dobré jak bychom dle zvučných jmen čekali. V dalším snímku War to jen podtrhli. Těmto hercům jde nejlíp, když si každý kráčí po své pěšince. Jedinečný je pěkná ptákovina s (ne)dobrými prvky scifi, otravnou bullet kamerou, imbecilní hudbou, nepřirozenými efekty i chvaty. Tohle se fakt nepovedlo. ()

Elegnor

A co že to má horší triky a tuctovou hudbu? Jet Li je tu dobrej, Statham taky, akční scény slušný a délka tak akorát => Zábavy dost a dost.. ()

Pitryx

Efekty sice digitální, ale nic moc, stejně jako bojové scény. Film sebou nese něco ze SUPERMANA a něco z MATRIXE. Díval jsem se na něj do konce více méně ze zvědavosti, jak si autoři poradí se závěrem filmu. Byl jsem žádostiv, jak odliší hrdiny v boji. Nu, oděvem, jak jinak že? Nevím, co jsem čekal. Také jsem byl zvědav, jak oživí Gabeovu přítelkyni, k čemuž muselo dojít, protože konec byl částečně dán již na začátku. Kupodivu se mi nelíbila ani hudba, kterou dle titulků dělal Trevor Rabin. Celkově hloupý kung – fu snímek s „opelichaným“ dějem i prvky. Takže podprůměr. Prima????097620/8236 ()

Dračí koule Chowa Yun-Fata

Dračí koule Chowa Yun-Fata

21.12.2007

Uvědomujeme si, že to zní jako laciný fórek, ale pro název kung-fu fantasy Dragonball prozatím nemáme překlad, který by zněl méně dvojsmyslně (jsme docela zvědaví, jak si s tím poradí tuzemský… (více)