Hismael

Odlehčená zombie verze kde se celkem plýtvá municí, hlavní postavy mají občas zvláštní nápady, ale jde o zábavu která se nechce brát moc vážně, takže se to povedlo. ()

Ouwen

No ne že bych postrádal zábavu, aj přes velkou absenci akčních scén (ano není jich zas tolik i když má film příjemnou stopáž) - snímek nenudí, zaujalo mne to. Proč ale průměr?! Problém ani není v postavách, ani v pravidlech a ve vypravování, která nám přednáší po celou dobu Columbus, mně tu prostě chybí moment překvapení. Film se rozjede a už si nastaví slušné tempo, chytne za oči, ale nemá to jediný nápad, jedinou scénu, na kterou bych si druhý den vzpomněl, anebo po skončení filmu přehrával. Je to striktní průměr a ani komediální žánr na mně nezapůsobil. Dost mi toho tady chybí. 6/10 ()

CiTrus007

Hezká horrorová zábava na víkend. Doporučuji, pokud jste se v řadě dívali na alespoň 5 vážných zombie-laděných filmů za sebou. Tohle je zombie-horror z perspektivy puberťáka (aka Zuckerberg) a prvky připomínající Eurotrip... Jak jsem říkal, dobrá věc na odlehčení (některé scény jsou ale fakt nechutné - ale to se snad od horroru čeká, ne?) ()

evilmind

Byť zombie nejsou zombie, a vetsina tradicnich zanrovych veci prave proto nefunguje, je Zombieland porad v zaplave naprosto nevtipnych veci jeste docela dobra podivana. Oproti Doghouse jsem se sice bavil o stupinek mene, ale nektere napady byly opravdu dobre, a je skoda, ze se v druhe pulce filmu treba tvurci vic nevyradili na pravidlech apod. Mozna vic pravidel v dvojce? ()

corpsy

Ako tak pozorujem, ZOMBIELAND u väčšiny stráca na bodoch tým, že zombies sú tu len ako doplnok. Pravdu povediac je mi jedno, z akou háveďou by sa ústredná štvorica naťahovala, ich charizma a sympatie by tým vôbec neutrpeli. Šikovný predstavitelia - cool Harrelson, zamilovania ( a aj niečoho iného ) hodná Stone, stotožnenia vhodný Eisenberg a little hero Breslin - posúvajú tento vtipný snímok do celkom inej kategórie, ako iné zombie snímky. Na nich je postavené celé toto divadlo a vďaka nim má to všetko iskru. Pôžitok zaručený. ()

JohnCZ

Já ten film mám prostě rád. Díky krátké stopáži je to jízda od začátku do konce, bez hluchých míst a vatových scén. Příběh sice neohromí, je to v zásadě road-trip s nejasným koncem, ale zábavně napsané postavy a jejich dialogy všechno zachraňují. Nenáročné, krvavé a i po letech stále vtipné. ()

joehot

Co na tom, že je ve filmu několik nelogičností a obehraných scén, když se člověk prostě baví? Sledování těchto dvou týpků - NEJvětšího drsňáka Harrelson a vychrtlýho pičuse - je, především právě díky Harrelsonovi, vtipné, nenudné a jednoduše skvělé. Cameo Billa Murraye každého pobaví, přičemž v jedné jeho scéně kinopublikum dokonce samou radostí zatleskalo :) Samozřejmě, tu a tam se najde i nějaká nudnější chvilka, kterou však divák jistě rád přetrpí, protože konec, to je prostě bomba! :) Vyzdvihl bych hlavně dokonale poskládanou hudbu (co jiného taky k úvodním scénám zombie filmu, než For whom the Bells Tolls od Metalliky?), naprosto famózní začátek, skvělého Woodyho, oživení v podobě Billa Murraye a jednu scénu, jež dokázala smích diváků změnit v tichý, posmutnělý pohled - přesně tu scénu, díky níž doufám v prequel tohoto výjimečně nářezového filmu.. ()

jahol

Pád dobrých nápadů v téhle zombie parodii opravdu najdete ( třeba soubor pravidel života v zombie světě a jeho časté grafikou zvýrazněné citace) a Woody Harrelson/Tallahassee je se svou nutkavou touhou po buchtičkách perfektním originálním týpkem, jenže tím mi odkazy na originalitu vysychají, protože stopadesát různých způsobů jak zombie ustřelit nebo urazit hlavu mě příjemným procítěním originálního zrovna nenaplní. Pasáž s Billem Murrayem je ale opravdu kulervoucí a bezpečně vytahuje hodnocení filmu na tři hvězdy. Soumrak mrtvých pokládám za mnohem lepší (stačí si porovnat scény, kde se hlavní hrdinové v obou filmech seznamují s novou zombie realitou). ()

Revanx

Zombieland nie je bezchybný a miestami je aj dosť zdĺhavý, ale napriek tomu je ako celok zábavný. Ku kvalitám Shaun of the Dead má ďaleko, avšak na jednorázové odreagovanie úplne postačuje a Harrelson v ňom hrá jednu z najsympatickejších postáv roka. Bohužiaľ treba dodať, že všetci ostatní za ním dosť výrazne zaostávajú. A v dvojke chcem viac akcie a menej vzťahov ! ()

liquido26

Takovouhle jízdu bych teda nečekal. Hnedka na začátek zazvnonila hrana od Metallicy a už tím si mě Zombieland získal. Pak přijel frajer Woody Harrelson a začal perlit ("Nechce se tomu věřit, ale i buchtičky mají datum spotřeby.":-)), následovaly dvě kočky a celý to završilo zabití týdne před kostelem. Skvěle jsem se bavil, možná ještě víc než Shauna (i když to byl trochu jiný druh humoru a jiný druh zombie parodie) a byl jsem rád, že se tady fakt nehrálo na city a neřešilo se to, že došly náboje a prostě byla to taková příjemná zombie pohodička. ()

PauloZ

Hodně jsem se na tento film těšil, ale jsem zklamaný, dopadlo to hůř než jsem čekal. Čekal jsem vetší zombie řež a ujetinu, první 2/3 jede film na půl plynu, přitom by to mohlo hned od začátku pěkně sypat! Posledních 20 minut je výtečných, Woody je borec, Emma je kus baby a Bill mě dostal na lopatky. I to, jak jim ty mařky 3krát ujeli byla prdel, ale škoda, že to od začátku nejelo do plných, těch posledních 20 minut to nezachrání :-( ()

F.man

Jednoduchý film, který od diváka neočekává naprosto nic a naopak má za úkol jednu jedinou věc - 80 minut bavit. Místy to vychází skvěle, místy torchu méně. Přesto se opět nemůžu zbavit dojmu, že když už eRko, šlo z toho vytáhnout ještě více. Problém mám taky trochu s věnovaným prostorem postavě Jesseho Eisenberga. Daleko radši bych viděl kdyby se byl příběh postavený okolo Woody Harrelsona a Jesse spíše přicmrndával. I tak se však jedná o hodně cool-současnou hororovou komedii, která má co nabídnout. Ať už to je vychytaný nápad, Woody Harrelson nebo třeba prvotřídni cameo Billa Murraye. Ze Zombielandu tak sice není snímek který by stál za to vidět více jak jednou, avšak při onom prvním vidění pobaví skvěle. Ale opravdu - mohlo to být ještě o třídu lepší... Fuck this clown. ()

Astaroth12

Aha veľkej šéf Tallahassee vytiahol nožnice a hovorí,poď chlapáku ja si ta len troška zmenším,Aj v zombie krajine ľudia možu byt šťastný,zdemolujú nejaký obchod so suvenírmi a hneď je ten den krajší.A niektoré tie dialógy sú neskutočne parádne a veľmi srandovné.Taky odľahčený zombie horor som ešte nevidel.MA TU NIEKTO HLAD V TUTO ROĆNÚ DOBU SOM FAKT CHUTNÝ,TO KRIČAL NA ZOMBIE ABY SI HO VŠIMLI.Tento film je najlepšia paródia akú som kedy videl,je tam veľa filmov ktoré sú tam spomenuté či slovne alebo nejakou scénou,alebo hudbou.Ten začiatok ako Columbus hovorí o pravidlách a hlavne ich dodržiavaní,najviac ma zaujalo pravidlo dat si bezpečnostný pás a vzápetí vyletela z auta tá zombie,to bol asi jeden z najsilnejších momentov vo filme.Všetky hlavné postavy boli sympatické a parádne to aj zahrali ale mňa hlavne bavil W.Harrelson ten exceloval a na ňom som sa bavil najviac a ja si myslím ze to je jeho najlepšia rola akú kedy hral.Je to jedna šialená a bláznivá jazda aj s akciou,troška s napatým a hlavne s humorom,ktorý vás nenaštve a ani neomrzí. ()

Kryton

Tento rok mě neskutečně pobavil Woody Harrelson už podruhé. Nejprve v 2012 a pak v cool zábavné variaci na zombikárny alá Romero. Pravidla - funny! První spojení mužské dvojice - funny! Konfrontace s dámskou verzí - funny! Bill Murrey - funny! City a romantika - not funny! Tolik k hodnocení. Ted musím zmínit, že Emma Stone je opravdu fuckayble! Film jsem si skvěle užil a přeju si pokračování bez citů - více akce - více zombíků. AWEZOMBE! ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku