Filatov

Návod jak přežít zombie apokalypsu podle Rubena Fleischera mě teda hodně pobavil. Největší síla Zombielandu je právě v tom, že se nebere moc vážně a dokáže si ze sebe utahovat, takže zombíci tu vlastně nejsou braný zas až za takový nebezpečí, ale jako prostě terč a jako by se soutěžilo o to, kdo a jak je zabije a čím efektněji tím líp. "Zombie kill of week" je toho jasným důkazem :-D Jesse Eisenberg zahrál dobře jako vždycky, kovboy drsňák Woody Harrelson je správnej magor jak má bejt a k tomu nádherná Emma Stone, co byste chtěli víc? :-) Jako komedie výborný :-) ()

Eisenmann

U některých filmů je již znát náznak renesance amerických filmových komedií, které ve své valné části, přiznejme si tento fakt, v určité době často nestáli ani za ohodnocení. V tomto případě máme však před sebou skvělou záležitost, která pobaví neotřelým humorem, a přestože se již díváme na ohrané téma, je vidět, že jej lze pojmout i velmi pěkným způsobem. ()

RomanBond007

Fajn film, čakal som horšie. Na efekty je tento film bohatý, rovnako ako aj príbeh nie je napísaný zlý, ale niečo mi na tom trochu prekáža. Bolo to celkom zábavné, veľakrát som sa zasmial, hlavne vtedy keď sa hlavný hrdinovia stretli. No niečo mi bráni dať filmu 5 hviezd. Možno nevyužité scénky, alebo tak. Ale v celku nadpriemerné. 80%!!! ()

Dvyt

Pravdou je, že jsem u toho neusnul, na druhou stranu je taky pravdou, že počáteční "wau efekt" z komedie v oblíbeném žánru velmi rychle mizí v hlubinách průměrné občasné zábavy. Znovu už bych si to nepustil. ()

2Bullets4U

Zombie brainwash, který nějak nenadchne svou originalitou, ale ani neurazí. Navíc je to dobrá odreagovačka, u které se pobavíte i s celou rodinou. Příběh nikterak originální, avšak film splnil účel, za jakým byl stvořen. Skvěle zapadající sarkastický Tallahassee doslova mastící zombie na každém kroku, které neměly sebemenší šanci proti jeho pálce, kytaře, natož jeho dvěma Coltům. Už jsem jen čekal, kdy budou chodící mrtvoly naopak utíkat před ním. A pak nám tam i on ukáže svou citlivou stránku... To bylo hezké. Nakonec jsem velice ocenil vsuvku v podobě Billa Murrayho. U jeho hlášky o Garfieldovi jsem se musel zasmát. Film mě potěšil. ()

Wolfvater

Někdy jste "nuceni" shlédnout něco, co není šálek vaší kávy. Nu dobrá, když už tedy, budeme hodnotit: Kdyby se náhodou stalo to, co v této tragické komedii plné zombie (jak originální), a vy přežili tak dlouho, vlezete například ve Vídni do Prátru a pustíte všechny atrakce? A jak nasednete na rozjetou atrakci se také neřeší, že? A kde se stále bere ta elektřina po tak dlouhé době? Ani jádro nepoběží bez lidských zásahů bezchybně tak dlouho... Ano, jenom v této části je tolik "kojotin", že všechny předchozí v tomto (čím to jen nazvat) promíjím. I když se na to kouknu jako na parodii, je to odpad. Jediná skutečně světlá chvilka je Bill Murray, to byl alespoň nějaký nápad, bohužel zcela ojedinělý. Za něho dávám jednu hvězdu, jinak si to zasluhuje hodit do hajzlíku a spláchnout! ()

BretaKiller

Jeden z mála hororů, kde se rád směju... Kombinace Eisenberga a Harrelsona filmu docela prospěla. Škoda, že to je takové nedodělané, žádný pořádný začátek...... ()

exotman

Něco co svět již dlouho potřeboval. Konečně pořádná komedie ze zombie světa. Výborná podívaná bez minuty znudění. ()

Pythonator

Woody Harrelson je king a Bill Murray je bůh. Zní to sice blbě, ale z filmu to tak nějak vyplývá. Woody se stává nečekaně špičkovým akčním hrdinou a je to prdel k popukání. Zombieland je nejspíš nejlepší film se zombíkama vůbec. Jediná jeho chyba je krátká stopáž. ()

Sashmen13

Oh yeaaa, tohle mám rád. 2009 to byla zombie mánie totálně na vrcholu a tenhle film toho patřičně využil. Perfektní mix humoru/akce/ale i trochu děsu (fucking klauni, nejseš v tom sám kámo). Bill Murray už byl jen twinkie na závěr. ()

Doffy

Zábavný a originální. Bohužel má tenhle film jedno mínus. A to je délka. Na rozdíl od ostatních filmů které jsou zdlouhavé a tím pádem úmorně nudné, je Zombieland pravým opakem těchto filmů. Je poutavý, bohužel ovšem dost krátký a sotva se do příběhu ponoříte už se musíte opět vynořit protože prostě začínají běžet titulky. Film má určitě potenciál. Další věcí která mě zároveň zklamala ale zároveň potěšila byla finalní čast kdy jsem nepochopil myšlení hlavních hrdinek které jdou do zábavního parku a vůbec je nenapadne, že by jejich kratochvíle mohly přilákat armádu zombie (což se opravdu stane). Nakonec z toho ale vznikla celkem povedená zábava kdy Woody Harleson kosí zombíky na horské dráze ve velkém, takže se ani zas tak moc nezlobím. Doufám, že dvojka bude delší. ()

Michal118

Zombieland, zábavná a přitom nereálná rádoby komedie. ,,Zombíci" narozdíl od Walking Dead běhají, což je více nereálné než samotná chůze pro hromadu shilého masa. Překvapil mě výskyt Billa Muraye, jenž hrál sám sebe. Pro milovníky zombie filmů, jako mě, film rozhodně doporučuji shlédnout. + Excelentní práce maskérů a vizážistů. 85% ()

baron156

Velmi milá zombie komedie s příjemnými herci a příběhem. Zombie vraždy týdne jako například pustit na ně klavír, umlátit je golfovou holí atd. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku