laura123

Mám veľmi rada filmy o zombie a tento je hlavne hororovo-zábavný. Nemám moc rada krvavé horory, ale tento sa mi páčil. Herci sú veľmi sympatický. ()

asdfasdf

Po ne moc dobrém dnu jsem se prostě musel podívat na nějaký film a volba padla právě na tento. To, co se stalo s celou mou náladou po pár minutách filmu se dá říct jedině tak, že se zlepšila a to brutálně. Film je ukázkou toho jak se dají v pohoně propojovat různé žánry, ač na první pohled úplně rozličné, o kterých si člověk řekne, že to zkombinovat nejde, ale zjevně se to dá a tady se jim to podařilo velice dobře. Motiv je takový sice ,,obyčejný´´, pouze začala zombie apokalypsa, ale tím svým komediálním a hereckým výkonem dokáže film doopravdy zaujmout a jeden a půl hodina je ta tam. Doufám, že pokud vyjde dvojka (a to tedy doufám, že vyjde, ne doufám ona musí vyjít!) bude alespoň podobného charakteru, ne-li ještě lepší. ()

Skylwalker42

Docela vtipná zombie komedie, zejména ta vložka s Billem :) A po vzoru Snydera, zombíci opět sprintují, a to se mi líbí. Ale podruhé už to nepotřebuji vidět. ()

jimik13

Jazda! Dnes už klasika Jesse Eisenberg v roli týpka, která je mu vlastní jako by hrál sám sebe. Drsňák Harrelson se slabostí pro čokoládovou tyčinku. Jednoduchá zombie apokalypsa, která se pomalu, ale jistě stává kultovní. Vzhledem k možnostem technologie a elektroniky v postapokalyptické Americe byl film reálný před 10 lety a bude i za dalších 25 let. 4. hvězda jde čistě jen za Billem Murrayem , protože ten si ukradl film během svých 5 minut. ()

Viler

Chcete zombíky? Chcete ujetý humor? Potom je tu velice zdařilá zombie-komedy pro Vás, celým filmem se táhnou zábavné hlášky ač se právě nacházíme ve stavu konce světa .Woodyho Harrelsona jako citlivého tvrďáka a smrt Billa Murrayho prostě musíte vidět. Už se těším na další pokračování . ()

Chlo0opek

Tak tohle mě dostalo. V podstatě jsem od toho nic nečekal a dostal jsem takový nářez. A to mi ty zombie filmy připadají stupidní! Ale když se z toho udělá taková povedená komedie, tak to je vskutku jiné a dá se na to dobře koukat. Holky hezké, sympatické, chlapíci zas od rány :), vtipní, akční, zkrátka supr podívaná s hlavními herci, kteří se tam dokonale hodí. A ještě nesmím zapomenout na grafické doplňky pravidel - ty se také moc povedly. Možná trošku slabších, ale 5*! ()

LucillaP

Ale jo, tohle mě bavilo. Dobrá popcornová zábava na sobotní večer, trocha zombíků, sympatický drsňák Woody Harrelson, správný ňouma Columbus... Tahle komedie/parodie mi vyhovovala a klidně se k ní někdy vrátím. ()

Feacher

Neočekával jsem nic velkého, ale musím říct, že jsem velmi příjemně překvapen. Film se nedá brát ani na desetinu procenta vážně, je to ryze odpočinkový film, kde se proste některý věci přehlíží. Bylo to jednoduchý - akce+láska bez větší zápletky, ale vtipný a opravdu mě to bavilo. Takže proč ne :) ()

Bragi66

Dost vtipných kvavých momentů a hlášek, ale na celý film to nevydrželo. Na Deapool (2016) to nemá ani do pasu. Začátek s těmi titulky a pravidly je dost dobrý, ale pak se to dost ohraje. Woody Harlesonovi ta role opravdu pásne, ale podle mne to kulhá na obě nohy Jesse Eisenberga. No a ty dvě slívy to také moc nerozsvítili ani v oblasti sympatií, ani v jejich opaku, bo tam chybí alespoň zdání lidské uvěřitelnosti, bez které se ani hororokrejzykomedie neobejde. ()

Jenda1cz

Milá parodie na zombie filmy, která naštěstí nežije jen z toho, že by byla pouze parodii. Prostředek trochu skřípal, ale tolik jsem se nasmál, že 4 hvězdy zůstanou. ()

Thalin

Zábavná zombie záležitost, kde se apokalypsa nebere zase tak vážně a někdo je i schopný si z toho udělat hon za oblíbenou sladkostí.( Tomu, že se twinkies mohou zkazit ale nevěřím. Umělejší kus "pečiva" jsem nikdy nejedla) Spojení ňoumy, ostříleného tvrďáka a vyčůrané potvory se stejně vyčůranou malou sestrou funguje skvěle a baví po celou dobu. ()

uMča

parádni horrová komedie , dost napinavý a taky fascinujici atmosféra ... projižďka hollywoodem a nakonec zastávka u pana B.M. ne neni to Bob Marley ale Bill Murray :) co vic si přát... kdo tento film neviděl o hodně přicházi , humor v tomto filmu je fascinujici a myslim že to hodně lidi pobavi proto dávam full five (5) ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku