300: Vzestup říše

• USA 300: Rise of an Empire (více)

Pokračování epické ságy podle nového komiksového románu Franka Millera Xerxes, vyprávěného úchvatným vizuálním stylem úspěšné série „300", se přesouvá na nové bojiště – na moře, kde řecký generál Themistokles, usilující o sjednocení celého Řecka, vede bitvu, která zvrátí dosavadní vývoj války. Themistokles čelí masivní invazi perské armády vedené božským Xerxesem a Artemesií, pomstychtivou velitelkou perského loďstva. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

kapsomut

kapsomut (hodnocení, recenze)

Neví někdo kdy má vyjít konečně nějakej rip bez čínskejch titulků a s celkem dobrou kvalitou?

na příspěvěk reagoval Martin741

Zodiak455

Zodiak455 (hodnocení, recenze)

Vypravil jsem se na to do našeho městského 3D kina a jsem spokojen.Čekal jsem od toho oddychovou řežbu a toho se mi dostalo na plno takže jasný 5*

Disk

Disk (hodnocení, recenze)

Hlavně tam ani nemusela být, nikdo by během těch třiceti sekund o nic nepřišel. :D

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

nejlepší na tomhle filmu byla ta postelová scena...ta je aspon natočena z gradancí:)

na příspěvěk reagoval Ištván87

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Vy s tím naděláte :-) No nic tak já to radši smažu aby vás to nepohoršovalo :-)

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

ty vole, u nás až za měsíc a takovou sračkoidní kvalitu u tohoto ryze vizuálního filmu fakt nedám, to si opravdu raději počkám.

na příspěvěk reagoval alchac

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

A pro 73 dalších lidí co tomu dali palec nahoru, jak je vidno taky a je to celá verze filmu žádnej kinorip, takže v tom nevidím žádnej problém.

na příspěvěk reagoval Segrestor

Uživatel Wacoslav1 smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

Tak podľa čoho hodnotíš? DVD vonku nie je, nechceš tu snáď propagovať warez?! Inak - akákoľvek warez kvalita sa 20 dní po uvedení nemôže ani zdaleka blížiť kvalite ani normálneho DVD. To akožeže chceš hodnotiť film založený na vizuále na základe toho, že si to videl v takej kvalite?

na příspěvěk reagoval ywo666, Wacoslav1

Ondro1112

Omyl v kině jsem na tom nebyl. Každopádně kdybych šel, tak na 3D určitě ne. To nasrat na 3D je míněno ve stylu, že všechny ty domrdaný zpomalovačky jsou tam jenom vůli tomu aby vyniklo, že je to ve 3D Jenom zbytečnej efekt nic víc.

na příspěvěk reagoval Ondro1112

Ondro1112 (hodnocení, recenze)

A načo niekto chodí na 3D, keď nakoniec aj tak napíše "nasrat na 3D"? 3D stojí o nejakých 30kč viac(+brýle, pokiaľ nejdeš na IMAX), prečo neušetriť?

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Nechápem: načo niekto lezie na film o námorných bitkách, keď ho námorné bitky nudia? Ja si síce myslím, že to nebolo ako cez kopirák, pretože každá bitka mala iné počasie, inú taktiku, inú dobu dňa(SPOILER - ten obranný kruh bol vraj dokonca historicky presný), ale OK, len by ma zaujímalo, čo si od toho očakával, že tam vybehne Čierna Brada v polovici filmu a rozstrieľa ich všetkých kanónmi v roku 480 p. n. l.? Vieš, že vtedy vpodstate nebola iná taktika námorných bitiek iná, než taran?

Chystá se Snyderův návrat ke Sparťanům

Chystá se Snyderův návrat ke Sparťanům

02.06.2024

Když to s originalitou nevyšlo, je potřeba se vrátit k osvědčeným postupům. Právě tak asi přemýšlí Zack Snyder (Armáda mrtvých), který se po nepříliš vřele přijatých dvou dílech své vysněné sci-fi… (více)

Eva Green znovu u Burtona

Eva Green znovu u Burtona