Radovánky v Mexiku byly fajn, ale bujarý dívčí prázdninový víkend skončil a nadešel čas vrátit se domů. Proto také nyní Jules (Cameron Goodmanová) a Mel (Peyton Listová) stojí promáčené deštěm na téměř liduprázdném, do tmy se halícím letišti. A to někomu, kdy by se rád ke své rodině dostal živý a zdravý, navíc když je ten někdo dvojice velmi pohledných slečen, rozhodně nepřijde jako nejbezpečnější místo k přenocování. A jelikož nikde nejsou ani taxíky, rozhodnou se dívky ještě s několika dalšími spolucestujícími přijmout lákavou nabídku na první pohled sympatického a neškodného řidiče transportního minibusu, který je ochoten všechny opozdilce odvézt blíže k městu. To, že někdo vypadá neškodný, ale neznamená, že je takový i ve skutečnosti. A stejně tak není nikde psáno, že noc, která začala obyčejně, musí nutně i obyčejně skončit. Tenhle spoj totiž míří přímo do pekla v děsivém americkém autorském thrilleru Edwarda Andersona z roku 2008. (oficiální text distributora)

jondoe

Za prvu hodinu to bolo maximalne na dve hviezdicky. Ked sa to vsak prestalo tvarit ako nepodareny horor zacalo ma to bavit viac. Na filme odcenujem, ze je tak trochu nepredvidatelny. Skoda je, vsak prvej hodiny, ked sa postavy chovaju nadmieru nedoveryhode. Zaverecna polhodina sa mi vsak velmi pacila a konecny nestandartny zaver bol tiez celkom fajn. Myslel som si, ze to bude ovela horsie, ale celkom ma to prekvapilo. ()

Jara.Cimrman.jr

"Vzhledem ke všem objížďkám nebude dost času kochat se krajinou. Ale užijeme si to." Mám takový divný pocit, že v nočním autobuse si to neužil vůbec nikdo a moje zvrhlé JÁ taky nebylo úplně uspokojeno. Padouch mi totiž připadal celkem neschopný, cestující pitomí a komplic byl i mně jasný od prvního okamžiku. Navíc mi bylo celkem jedno, koho přejede autobus, kdo má kvasinkovou infekci i kdo skončí v bedně. Takže hvězdy úchylně dávám jen za týrané holky, za inspiraci a poučení z řidičových chyb. A jdu si hned koupit sexy růžový minibus vybavený sedadly s pouty. Chce někdo svézt? ()

LIVINGDEAD

Maximálně 2 hvězdičky. A proč? ZA 1) skoro černobílý film, nekvalitní zvuk, 2) Nesympatické herecké obsazení 3) Ačkoliv měly holky 100 x možnost únosce zlikvidovat, neudělaly to! Takže jsem po celý film říkal : "těm kurvám to patří"! 4) Film se táhl, děsně táhl a tak jsem se musel při sledování zabavit internetem...... Jednou větou : "DĚSNĚ BÉČKOVÝ FILM !!!!"OBSAH: Jules a Mel se právě vracejí z dovolené, kterou prožili se svými nejlepšími kamarádkami. Unavené z cesty dorazí na letiště, kde je přinutí deštivé počasí změnit způsob dopravy. Cesta z neznámým řidičem se ukáže opravdivým horrorem. Ten může skončit tragicky..... ()

mysiak

Pomalé, zdĺhavé ale s dosť dobrým koncom...samo o sebe je film tuposť, pretože hrdinovia sa chovajú ako čistí debili, pri nomálnom myslení už by bol hlavný padouch dávno mŕtvy...chýbala tomu nejaká razancia, videokliposť a hlavne lepšie filtrovanie a strihy..je to len obyčajný nudný thriller, s fajným koncom... ()

Heroine

Jojo, filmaři někdy vědí, že jistá autentičnost dodá hororu na děsivosti. Povýší se tím nad béčka, a nutí diváka dávat si zvýšený pozor při běžných činnostech. Jako je například jízda autobusem. Není ani podezřele omlácený, ani nejede bez řidiče, ani není zcela prázdný, zkrátka normální autobus. Kam ale ve skutečnosti jede?? ()

• Natáčení probíhalo převážně v americkém Bostonu. (Terva)
  • Při výměně kola nejsou utaženy šrouby. Auto ale přesto odjede. (Duoscop)
  • Snímek měl premiéru 8. března 2008 na hudebním a filmovém festivalu v Austinu v Texasu. V omezeném vydání na dalších festivalech až v roce 2009. (Terva)