Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

ARI50

Pár slušných vtipu a momentu ano a trošku dobrého příběhu a hlavně dobré dvojky ale dostal jsem málo téhle spravedlnosti. ()

Lucasion

No další z řady filmů na Netflixu, které si pustíte jen abyste si ukrátili čas. Butler s Aniston tvoří skvělou dvojku a oba jsou k zulíbání. Ale humoru tu je jako šafránu. Film je zbytečně dlouhý, trošku se táhne a těch opravdu vtipných momentů moc není. Škoda, mohla to být klidně zábavná tříhvězdičková americká komedie s nápadem. Není. (29%) ()

Morholt

Nevím proč, ale podobné blbiny mi poslední dobou dělají radost. Exmanželka není ničím výjimečná, ale duo Butler-Aniston prostě ladí a něteré gagy jsou vyloženě povedené. A mám za to, že tady ta romantika není tak přehnaná, jako v jiných hollywoodských produkcích. 50% ()

ScarPoul

Najviac ma asi potešila úloha Jasona Sudeikisa, ktorý momentálne vládne komediálnej scéne - aspoň u mňa. Aniston je výborná, hlavne keď uteká, alebo sa predkláňa a robí iné úkony, ktoré vytvárajú asi najfungujúcejší vzťah v celom filme a to medzi gravitáciou a jej prsiami. Inak dosť chabý príbeh, ktorý je namiešaný s určitou dávkou všakovakých klišé. Ale poriadnu a vtipnú scénu, aby tu človek hľadal pod nánosom prostoduchosti a nudy. Film, ktorý si obidvaja herci užívajú, ale ktorý nechrlí ani komediálnym potenciálom a ani dobre napísanými postavičkami. Keď sa Jennifer spojila v Zámene s Batemanom aspoň s toho vytrieskali perfektnú situačnú komiku. Tu ako keby režisér nevedel na ktorý plyn má tlačiť a tak mu celý film uletel kamsi do prázdna. Jedno pozretie bez ujmy na zdravý. Ďalšie by som neriskoval. ()

Kamca_

Mrzí mě, že si Jennifer Aniston stále vybírá tak stupidní role. Přitom si myslim, že hrát umí. Tenhle film mě ze začátku vůbec nebavil. V druhé půlce to bylo o něco lepší, takže nakonec dám 40%. ()

Fleur6

Strašná nuda. Gerard Butler vôbec nie je zlý, ale ten fenomén dávať ho do všetkých romantických komédií (trochu nadhľadu) mi už pije nervy. Aby som nezabudla, o Jennifer Aniston to platí viacnásobne. ()

Tommassi3

"Hele, kde jsi ?? Jako kdybys volala ze skříně.." ;) Smutná filmařina v rámci typicky tennantovského žánrového hybridu, který zde však dovádí k patřičné (ne)dokonalosti, a zoufale nevyužitá kráska Jennifer Aniston s jejím výjimečným komediálním nadáním v kontrastu k opravdu dřevěnému Butlerovi.. Protože výstižné vulgarismy zde dnes už jeden nesmí díky POMOcné rozkošně výchovné ruce adminů používat, nemohu vám vtipně a přesně říct, jakým směrem se definitivně vydala komediální tvorba Andyho Tennanta, který by mohl napsat učebnici hollywoodských klišé, od Hitche.. Že zhruba někam DO..háje..;) Ostatně více mě znepokojuje, jak hollywoodská minstreamová tvorba stále více a častěji postrádá kvalitní a zejména funkční dialog.. ()

draculca

Vtipná komedie na jedno podívání. Dva hlavní hrdinové mě velmi bavili a zápletka byla přinejmenším originální. Několikrát jsem se zasmála a několikrát pozastavila nad nevydařenou scénou. Myslím, že 60% přesně odpovídá kvalitě filmu. ()

Johny_fork

Suchý obhroublý humor Butlerovi sedí, Jennifer je sexy jako za mlada, přesto se nejedná o nic objevného, ale už kvůli ústřednímu duu Exmanželka za odměnu minimálně za jedno zhlédnutí stojí. ()

jh666

Další americká romantická komedie, která ničím nevybočuje z průměru. Pár vtipů se docela povedlo a Gerard Butler je opravdu sympaťák, ale to je asi všechno. 60 % ()

moviesfan

Ano, další průměr. Psal jsem to už několikrát - Jennifer je mi sympatická, sice bez velkých hereckých výkonů, ale i tady se mi líbila. Ovšem film si držel svojí linii po celou délku a ani jednou nevybočil do podprůměrnosti, či naopak do kvalitnější pozice. ()

Ajinka126

Ze začátku, asi tak prvních 50 minut, je to nepřekonatelná N U D A ! Potom se už konečně něco málo uděje a pak příjde na řadu rádoby romantika. Je mi osobně moc líto, že do něčeho tak scénaristicky slabého a bezduchého Jennifer šla. Celá tahle hloupost se dala odvyprávět za 10 minut. Příště už hodnocení na ČSFD poslechnu ! :-) ()

khedy

Místy tak nudné a zdlouhavé, že to ani sexy kočička J. Aniston s parťákem G. Butlerem nezachrání. Nemám tyhle akčně-romantické komedie rád a tenhle film mě v tom jenom utvrdil. ()

ConanVJ

Pěkná komedie, která nenudí a má i jiskru mezi hlavními představiteli. Příběh je jednoduchý a asi nikoho nepřekvapí. Akčních scén zde pár je a i vtipných. Za mě 60% :) ()

Marsik

HBO HD - Butler + Aniston - povedená dvojice. Sem tam se člověk pousměje, ale na druhé shlédnutí to už není. 55% ()

MartinezZ

17.4.2010 ~ Je to práce. Není v tom nic osobního. Tedy, možná jen trochu... Hraje v tom Jennifer Aniston a Gerard Butler, jde o romantickou komedii s puncem krimi. Čeká od toho snad někdo něco jiného než béčkový patos? ~ Tihle dva se kdysi milovali a to natolik, že si řekli ANO. Po nějaké době si ale řekli NE a od té doby si jde každý svou cestou. Nebojte, oni se zase znovu sejdou. ~ Jennifer, která pracuje jako reportérka, přijde na nějakého sólokapra, kvůli kterému jí začíná jít o krk. Bohužel tou dobou má také jít k soudu na projednání kauce, protože je řidička-střevo. Jenže když jde o práci, musí jít všechno ostatní pryč a tak se k soudu nedostaví. To má za následek vystavení zatykače. A když je na někoho vystaven zatykač,vypíše se odměna za jeho dopadení. A na tuhle práci tu máme lovce lidí. Gerard, její exmanžel, je bývalý policista, nyní lovec lidí. Po jeho krku jdou pro změnu vymahači dluhů z hazardu. A tomuhle chlapíkovi se do rukou dostane jeden takový zvláštní zatykač. ~ Je to komedie, takže se připravte, že si tihle dva budou vjíždět do vlasů a budou se snažit býti vtipnými. Ano, připouštím, některé situace jsou úsměvné, nikoliv ovšem vtipné. Je to romantická komedie, takže pokud jde o dva ex-, tak lze čekat asi co? Lochneska to není. A má to nádech krimi, tak se bude vyšetřovat Jennifeřin případ a odrážet dva imbecilní vymahače, jejichž epizodka je sice protkána skoro celým filmem, ale jsou tu naprosto zbyteční a celé tohle klišoidní funny-video shazují ještě hlouběji. ~ Možná se u toho budete místy bavit, ale rozhodně ne tolik, abyste film doporučovali známým a kamarádům a už vůbec ne tak, abyste si na to s odstupem času s nostalgií vzpomínali. ~ O Jennifer už toho není moc slyšet, asi tyhle komedie brát musí. Z Gerarda se ale oproti tomu stále dělá hvězda, kterou podle mě není. Ve 300 ukázal, že má vypracovanou postavu, od té doby ale pluje z jednoho relativního propadáku do druhého: Chceš mě, chci tě, Gamer, o něco lepší Ctihodný občan a teď zas tohle. Ale třeba zas přijde nějaká "třístovka", přeji mu ji. ()

Popluh

Trailer byl velice příjemný a obsazení si říkalo o jednu z komedií roku a vzhledem k datu vstupu do sálů kin i za příjemný předvoj léta. Nekoná se ani jedno, spíše naopak. Jen a jen hořká pachuť mi zůstala v puse po zhlédnutí snímku, který za 110 minut donutil mé koutky zvednout nanejvýš 5x. Celý děj filmu je i přes zajímavý námět neskutečně debilní a rozmělněný do série nevtipných eskapád, kterými pobíhají dva sympatičtí herci, kteří za prvé nemají v Exmanželce za odměnu nic k hraní a za druhé už se vyloženě opakují. Na Jennifer se alespoň z mužského pohledu dobře kouká, ale jinak velký sympaťák Butler v x-té komedii a typově prakticky stejné roli už působí poněkud.... "zvětrale". Díky pár "akčním" (ehm ehm) scénám navíc dostal do ruky i zbraň a bohužel musím konstatovat, že i Gerard Butler se zbraní v ruce a Jennifer Aniston po boku může vypadat směšně. Co hůř, on vypadá směšně i s Jennifer v ruce a zbraní po boku. Opravdu nemilé překvapení a 1* hvězda snad jen za těch pár skoro vtipných scén a alespoň rychle plynoucí konec filmu. Bohužel i většina vedlejších postav vypadá, jakoby jela na drogách, ale vtipné je to jen u Christine Baranski. Scénáristu za ty dialogy a některé zvraty zbavit všech prstů i hlasu, aby nemohl své další dílo nikomu diktovat, Tennanta jen vypráskat za unylou režii, zvolení neskutečně dementní a nehodící se hudby a hlavně výběr látky a odkázat ho zpátky do "Hitchovských" vod. ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)