Reklama

Reklama

Sitcomový herec David H. Pierce oprášil snobské maniere na postave psychopata Warwicka, ktorý je pre dokonalosť ním chystaného večierka ochotný spraviť hocičo. Párty si nenechá prekaziť ani kriminálnikom Johnom (Clayne Crawford), ktorý sa ukryje pred políciou v jeho dome a na zvyšok večera sa stáva Warwickovým rukojemníkom... (rowdys)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (39)

kaylin 

všechny recenze uživatele

„The Perfect Host“ nedám závratně vysoké hodnocení, protože přece jen mohl být ještě zajímavější, mohl se udávat v jiném tempu, trochu víc vybudovat atmosféru, ale tak, jak je nám předváděn, je to přesto nadprůměr, kde je patrné, že tvůrcům šlo v první řadě o to, aby natočili dobrý film, což se povedlo. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Heh ...!! Velmi vydařená taškařice, která bohužel trpí rozdělením na dva zcela nesourodé party a tím u mne ztratila od poloviny na atraktivitě. Každopádně, sympatický zlodějíček je fajn týpek, kterýmu držíte tak nějak "od přirození" palce. Jeho "zákeřná" návštěva a snaha o vyjebávku s "mírně" podivínským obyvatelem vily se však jak jinak než zvrtne. David Hyde Pierce jako pán domu předvádí neuvěřitelné divadlo, kdy se z přitepleného blbečka mění na vychcaného teploušského hajzla a ... a pak příjdou hosti na návštěvu a začne párty ... a to jsem šel fakt do kolen !!! :))) Co se tam děje mi hlava nebrala a herecký výkony jsou na jedničku. Fakt jsem se skvěle bavil, ale zvrat asi ve 3/4 filmu byl sice zajímavý, překvapivý, ale následné dějství nudné a zdlouhavé. Každopádně je to moc fajnovej film, kterej doporučuju naprosto všem, je to zábava ... děkuju uživatelce EMMA53 za inspiraci, vůbec jsem ten film neznal ... 3,5/5 ()

Reklama

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Ujetá, psychopatická komedie, říznutá thrillerem a troškou toho krimi. David Hyde Pierce si to dává, předvádí zábavnej výkon, Clayne Crawford mu sekunduje jako charismatickej zlodějíček a když se na něčem shodnou, perfektně se doplňují. Pokud se ocitáme na párty, je to neutichající jízda - po hodině začne Nick Tomnay tasit zvraty a i když mi to přijde lehce nedodělaný, nemůžu upřít tvůrci lásku k filmu a díky kvalitním hercům a nepředvídatelnému ději, jsem se bavil královsky. Stálo to jeden meloun a dostal jsem víc, než u většiny předražených ptákovin. Snad Tomnay vydá ještě nějakej filmek, protože má evidentně talent a baví ho to. A po celou dobu hraje kvalitní soundtrack. ()

Niles 

všechny recenze uživatele

O tomto filme som sa dozvedel úplnou náhodou a pozrel som si ho len preto, lebo som bol veľmi zvedavý ako dokáže David Hyde Pierce, ktorého poznám hlavne z môjho obľúbeného seriálu Frasier, zahrať úplne iný typ postavy. A podarilo sa mu to na jednotku. Táto rola mu očividne sadla a teraz už viem, že je schopný zahrať čokoľvek. Nezaostáva za ním ani Clayne Crawford. Film ponúka jeden nečakaný zvrat za druhým a nenudí ani chvíľu. Zakaždým totiž príde niečo nové čo vás šokuje. Miestami trochu bláznivý, ale nadmieru originálny psychologický thriller s kvalitným scenárom. ()

DoubleJo 

všechny recenze uživatele

Tento film patri rozhodne k nekonvencnejsiemu typu thrilleru, aj ked do tej to skatulky by som ho az tak nedaval, kedze mu trochu chyba poriadne napatie, ake ma v tomto zanri byt. A momentalne hodnotenie (54%) je prilis nizke na to, ake kvality snimok ma. Ak od neho necakate prilis, dockate sa prekvapenia. Dr.Niles Crane sa zhostil ulohy "svojho pacienta" naozaj brilantne. Poslednych 20 minut cakate klisovite zakoncenie a vtedy vam tvorcovia dokazu, ze finis zvladli nad vase ocakavania a vy im mozete gratulovat, ze odviedli skvelu pracu a prihodit filmu hviezdu naviac ako to robim ja. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (4)

  • Tetovanie na Johnovej ruke obsahuje 3 hebrejské písmená, ktoré sú iniciálami pre kabalský výraz "Ura Riva Yerivi", ktorý znamená istotu a má zvýšiť dôveru a vieru. (Niles)
  • Natáčalo sa v Los Angeles, v Kalifornii. (Niles)
  • Film mal rozpočet len 1 milión amerických dolárov. (Niles)

Reklama

Reklama