Reklama

Reklama

Terminator Genisys

  • USA Terminator Genisys (více)
Trailer 2

Budoucnost je temná. Soudný den v devadesátých letech minulého století zlikvidoval polovinu lidstva a ti, kdo přežili, se od té doby snaží marně vzdorovat počítačovému systému Skynet. Nejsilnější hnutí odporu se zformovalo kolem Johna Connora (Jason Clarke), jenž pro Skynet představuje největší hrozbu. Problém má vyřešit Terminátor, stroj na zabíjení s lidskými rysy (Arnold Schwarzenegger), kterého Skynet vyšle do minulosti, aby zabil Connorovu matku Sáru (Emilia Clarke) dřív, než svého syna stihne počít. Jenže i lidští rebelové mají přístupu ke stroji času a za Sárou pošlou vojáka Kylea Reese (Jai Courtney), aby ji pro změnu chránil před Terminátorem. Až do tohoto okamžiku se výše uvedený popis shoduje s dějem prvního dílu. Návratem do roku 1984 však dochází k zásadnímu bodu obratu. Kyle Reese zjišťuje, že Sára není bezbranná a vyděšená servírka, ale pořádná ranařka, kterou žádný Terminátor nemůže vyděsit, zvlášť když jí jeden takový stroj už pár let dělá společníka a ochránce. Jenže tahle zdánlivá výhoda může být k ničemu, protože Skynet má „prsty" všude a rozhodně chce zabránit tomu, aby tahle nesourodá trojice namalovala lidstvu růžovou budoucnost. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

gegina31

Jop... jeden takovej se uhnízdil přimo pod tebou... tak bacha špulku. :D

 

Jop... V kině byli asi 12 lidí a z toho 8 děti a ani necekli.. Takže nevim jestli byli z toho tak natšený a nebo znuděn. :D

na příspěvěk reagoval gegina31

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no prosím sám řve že mu všichni zakazují názor a sám chce lidem brát jejich názor, no no :)) nic

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

gegina31

já to vim, jako i já sem viděl cam rip, lae to filmy na internetu začínali a já byl mladej a hloupej, ale teď buď kino a nebo počkat na blu-ray 

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

gegina31

jo aha :D takže když hovno je černé a já o něm řeknu že je zelené je to můj názor, nebo píčovina? vy všemu říkáte názor. to není názor, to je vulgarita.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

gegina31

já sem si tady připadal......no jak v blázinci na jedné straně artový kritici na straně druhé lidi kteří sou teda (údajně) sklaní fanoušci, ale film viděl v cam ripu se španělském dabingem, sem nechápavě tady koukal, takže je radost vidět že se někomu film líbil na plno

gegina31

gegina31 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Ale prostím tebe :) Tak náhodou zrovna na tomhle jsem v kině byla, ale s malým dítětem není zrovna lehké se někam dostat :) Jinak na Camrip se koukají jen kokůtci. Já si vždycky počkám na pořádnou kvalitku. Zrovna mě čeká 4GB zážitek ;)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

gegina31

hele já si teda salvation vůbec nepamatuju, ale říct o ostatních idioti pač mají svůj názor, tak toto mne ale pije krev. si jako myslíš, že všichni musejí mít nutně stejný názor, nebo co? tahle stránka je o komentování filmů a když se někomu film nelíbil, automaticky to není idiot. i mejm oblíbenejm filmům někdo napálil odpady a mám je na háku. důležitý je že film se líbil tobě. až tě někdo pošle s tvým názorem do prdele, tak se nediv pač tolerance ti značně chybí.

na příspěvěk reagoval gegina31

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Důkaz namísto KECŮ! Lístek

TOTO BY MĚLA BÝT POVINNOST KAŽDÉHO KDO CHCE PSÁT KOMENTÁŘE NEBO PSÁT O FILMU... KTERÝ ÚDAJNĚ VIDĚLI! LIDI CO ČUMÍ NA KAMERIPY Z POHODLÍ OBÝVÁKU BY SE K TOMU VŮBEC NEMĚLI VYJADŘOVAT. PROTOŽE CAMERIPY JSOU ZVĚRSTVO HORŠÍ NEŽ PIRÁCTVÍ!

na příspěvěk reagoval gegina31

gegina31

gegina31 (hodnocení, recenze)

No na tebe jsem fakt zvědavá. Zítra konečně uvidím Jurský svět, tak ti pak určitě napíšu, jak jsi hloupý, že se ti to nelíbilo. Ale nebudu předbíhat :)

Související novinky

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

01.09.2022

Režisér Miguel Sapochnik, mimo jiné tvůrce nejlépe hodnocených epizod Hry o trůny, se původně do světa Západozemí vracet nechtěl. Museli ho nakonec přemlouvat scenárista Ryan Condal a autor předlohy… (více)

Terminátor v kinech narazil

Terminátor v kinech narazil

03.11.2019

Den zúčtování je tady a Terminátorovi k vítězství tentokrát nepomůže ani Sarah Connor. A byť nemám nejmenší tušení, jestli ta věta ve skutečnosti dává smysl, protože tahle značka upřímně nikdy nebyla… (více)

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

05.07.2018

Fanoušci kultovního seriálu Rodina Sopránů mohou být klidní. Tedy, jak se to vezme. Prequelový film o mafiánské rodině v čele se zesnulým Jamesem Gandolfinim (Pravdivá romance, 8 MM) se po rocích… (více)

Terminátor po mexicku?

Terminátor po mexicku?

22.11.2017

Tim Miller (Deadpool) se chystá režírovat nového Terminátora v produkci Jamese Camerona. Zapomeňte na Salvation a Genisys, jež se ukázaly být slepými uličkami. "Šestka" se vydá vlastní cestou a… (více)

Reklama

Reklama