Reklama

Reklama

Scooby-Doo a Batman

  • USA Scooby-Doo Meets Batman

VOD (1)

Obsahy(1)

Akce začíná! Joker a Tučňák se pokusí vydělat na nekalém padělatelském podvodu, který ovšem zmaří dynamické trio Batman, Robin a Scooby—Doo! Joker s Tučňákem se nedají odradit a pokusí se ukrást létající oblek, ovšem Scooby-Doo a jeho parta, s drobnou pomocí, dokáží přivést tyhle nebetyčné darebáky zpátky na zem. (oficiální text distributora)

Recenze (31)

Han22 

všechny recenze uživatele

Scooby-Doo to je totéž co Snoopy, něco co mě nikdy moc nebavilo a to ani v dětství. Fred, Vilma a Daphne jsou na stopě tajemna, přičemž neustále běhají sem a tam aniž by to bylo extra vtipný, Shaggy a Scooby jsou nenažraní a srabi a dojíždí na to a monstrum je vždycky nějaký podvodník v masce. Tohle v podstatě není film, jen dvě spojené epizody ze seriálu, ve kterých si zahostovali Batman s Robinem a Joker s Tučňákem. A obě dvojice jsou stejně vtipné/trapné jak v hraném seriálu z 60. let. Výsledkem je typická Scooby-Doo dvojepizoda bez čehokoliv navíc, u které jsem se sice nenudil, ale na víc než 3* to není. Animovaný film roku 1972. ()

fiLLthe3DD 

všechny recenze uživatele

Jedná se o kompilaci dvou epizod seriálu "The New Scooby-Doo Movies" - tomu ostatně odpovídá nikterak zvlášť propracovaný scénář a poněkud "levnější" animace, nicméně... Pro Batmana mám slabost, pro Scoobyho zrovna tak a onen "horor" umocňující styl kresby těchto starých animaků je mi více než sympatický, slabší čtyři. ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Celkom zaujímavá kombinácia hlavných hrdinov - rozprávková legenda Scooby-Doo a komiksová legenda Batman s Robinom. Na detské publikum to určite zafunguje na výbornú, ale mňa to už samozrejme tak nebavilo, tobôž nie s tak pradávnymi animáciami. Každopádne pobavilo pokračovanie sarkastického prevedenia dvojice Batman-Robin ešte z posledného seriálu zo 60. rokov. Myslím, že dve hviezdičky sú primerané. 35 % ()

Němi odpad!

všechny recenze uživatele

Tezko hadat, komu se tohle ma libit, protoze mnou odhadovana cilova skupina jeste neumi mluvit. Vsechny ostatni, vcetne nejmensich deti, to musi urazet zpusobem, jake dementy z vas film dela (nebo spise nez film 2x40 min epizody serialu). Pokud neco stoji za pozornost, je to perfektni prevedeni naivnich charakteru Batmana a Robina z sedesatkoveho filmu (a serialu) do animovane podoby, vcetne vsech nezbytnych Bat-blbosti. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Dva příběhy: V prvním Joker a Tučňák unesou profesora do úkrytu v jeskyních, a když je profesor zachráněn, musí Batman, Robin a Záhady, s.r.o. zachránit jeho úžasný vynález - létající oblek. Ve druhém objeví Záhady,s.r.o. a Batman s Robinem padělané bankovky v záhadném domě, přežijí bitku na autovrakovišti a honí pak Tučňáka s Jokerem v zábavním parku, aby přišli na to, že za paděláním peněz stojí někdo jiný. --- Animace 70. let, žádné velké myšlenkové kotrmelce, občas hapruje i logika, ale na odreagování to ujde, i když chvílemi je to už zdlouhavé a nudné. ()

Zajímavosti (3)

  • Jedná se o první film, ve kterém se objevuje postava Scooby-Doo. (t.mon)
  • Jediný Scooby-Doo film, ve kterém Frank Welker nemluví Scoobyho. Mluví zde jen Freda. (t.mon)
  • Jedná se o kompilaci dvou epizod seriálu The New Scooby-Doo Movies (od r. 1972). Konkrétně The Dynamic Scooby-Doo Affair (1972) a The Caped Crusader Caper (1972). (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama