Dredd

• Velká Británie Dredd

Budoucnost. Z Ameriky je ozářená pustina. Na jejím východním pobřeží, od Bostonu po Washington, D.C., se rozkládá Mega City One, rozsáhlá megalopole plná násilí, ve které více než 400 milionů obyvatel přežívá v neustálém strachu. Na pořádek v ulicích dohlíží takzvaní Soudci – vymahači práva, porotci, soudci i vykonavatelé rozsudku v jedné osobě. Takovým Soudcem je i Dredd (Karl Urban), který od svého nadřízeného dostává za úkol vyzkoušet v praxi novou Soudkyni Cassandru Anderson (Olivia Thirlby). Čeká je zdánlivě snadná práce – vražda v nechvalně proslulém dvousetpatrovém slumu, který provozuje bezcitný klan Ma-Ma. Když se ale pokusí zatknout jednoho z přisluhovačů klanu, Ma-Ma neprodyšně uzavře celou budovu. Oba Soudci se ocitají uprostřed brutálního a nelítostného souboje o přežití. (oficiální text distributora)

Diskuze

Feidias

Feidias (hodnocení, recenze)

PaliMan: jj tak jsem to myslel:). No trochu mě překvapujou ty auta a nepočítačový efekty. Oproti Blade Runner vizáži starýho Dredda jsem tohle nečekal. Působí to trochu "levně". Vzpomněl jsem si na Robocopa když jsem to viděl, ale vlastně proč ne...

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Gladiator15: tak ted teprve vidím tu prázdnotu a lacinost  toho nového Dredda... Opravdu dík za ten trailer, asi ted nebudu moct klidně spát, dokud ten film nezkusím :)

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Trailer zatial sklamanie, ale vdaka vraj dost brutalnemu R-ku sa na film tesim.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Síce zbytočne preefektované a tie spomaľovačky sa tu vôbec nehodia, ale inak to nevyzerá najhoršie, o dosť lepšie, ako nezáživný trailer na Total Recall. A navyše to má eRko a tie už v rámci blockbusterov ako jediné stoja za pozretie.

PaliMan

PaliMan (hodnocení, recenze)

Feidias: ak myslíš plnohodnotné 3D tak, že to natáčali na 3D kamery tak bude ;) žiadna konverzia

aj keď je to možno na škodu, keďže 3D je drahšie a mali dosť malý rozpočet, čiže museli viac šetriť na trikoch

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

http://film.moviezone.cz/dredd/trailery/ MZ

hm, tak chybí tomu nějaká hláška nebo něco, na co bych se opravdu těšil, ale nevypadá to špatně.. Vlastně mi to dost připomnělo Raid ve scifi špíně - a za Cersei taky plusové body, ta umí zahrát charismatickou záporáčku opravdu dobře

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Nemohu si pomoct, ale Urban vypadá s tím kýblem na hlase směšně. Dredd sednul Stalloneovi, i když film byl trochu jinde.

Feidias

Feidias (hodnocení, recenze)

Nevíte někdo jestli to bude v plnohodnotném 3D (komentáře - nemám rád 3D není třeba psát)?

Caszidy

Caszidy (hodnocení, recenze)

Euroboy: Díky za upozornění, nevím jaký šotek při nahazování zajímavosti řádil, ale o Robocopovi jsem tam při odesílání opravdu nic nepsal:-D Napíšu, aby to někdo opravil;-)

Corpsegrinder

Corpsegrinder (hodnocení, recenze)

SPOILER!: Narozdíl od předchozího filmu Soudce Dredd (1995) si Robocop (Karl Urban) stejně jako v komiksové předloze helmu nesundal. (Caszidy)

něco zde nehraje :D

nerdrage

nerdrage (hodnocení, recenze)

HD fotky

POciSEM

POciSEM (hodnocení, recenze)

Nikdy sem si v komixu nevsiml ze by Dreed mel takhle zarostlou drzku.

solid

solid (hodnocení, recenze)

Po Conanovi další film, kterého se bojím, ještě tak bay podobně dopadl nový Total Recall.

Habansz

Habansz (hodnocení, recenze)

Soudce Dredd se Slyem se mi libil, byla to proste 90´ scifi co si na nic nehrala a tak jsem ji taky bral tohle se mi moc nezamlouva. Hlavne na tom jedinym obrazku kterej sem zatim videl to je spis DOOM

Wodomi

Wodomi (hodnocení, recenze)

Film Dredd je odsouzen k nenatoceni. Dredd je jenom jeden a tak ho mame radi. Soudce Dredd :-)

korbitch22

korbitch22 (hodnocení, recenze)

už od začátku tohodle projektu,když jsem viděl nějaký ty fotky....tak jsem si řikal že to bude pěknej průser a on asi fakt bude dredd prokletej no :-)

Co dalšího chystá režisér Warcraftu?

Co dalšího chystá režisér Warcraftu?

16.07.2018

Duncan Jones (Warcraft, Zdrojový kód) má zkušenosti jak s malými indie projekty, tak i velkými studiovými blockbustery. Jeho nový film by pak měl být mixem obojího, jedná se totiž o adaptaci herní a… (více)

Natalie Portman čeká Anihilace

Natalie Portman čeká Anihilace

05.08.2017

Soudce Dredd dostane vlastní seriál

Soudce Dredd dostane vlastní seriál

11.05.2017

Pokud ještě pořád doufáte, že se Dredd z roku 2012 dočká pokračování, můžete to oficiálně vzdát. Produkční firmy IM Global a Rebellion totiž postavu přesouvají do televize, kde se drsný soudce z 22.… (více)

Dočkáme se pokračování Dredda?

Dočkáme se pokračování Dredda?

05.04.2014

Předloňská akční comicsovka Dredd bolestivě propadla. Podobně jako letošní Robocop ale dokázala vydařeně oživit sporadicky debatujícího drsňáka, který s velkým kvérem zjednává pořádek v… (více)