Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a jo vlastně, teď mi to došlo, ty si ho honíš nad tou hrou, fuuuj ty si odporný prase a ještě pedofil fůůůůůj :-\

Mukade (hodnocení, recenze)

myslíte že aj na tej hre niečo zarobili? Keď sa predsa vyžívam v hraní za postavu masového vraha vraždiaceho bez výberu kohokoľvek, nebudem predsa platiť za hru ako nejaký "svetec", čo som magor? Aj keď asi by sa nemalo podceňovať množstvo "aj múdry schybý" ľudí :)

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

ta hra je hlavně jenom laciná samoúčelná snaha něčím šokovat... A je po technické stránce naprostá sračka, hnus.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Deryll

Deryll

""The player-character is a misanthropic mass-killing sociopath who begins a "genocide crusade" to kill as many human beings as possible."" stavím sa že si za tú hru aj poctivo zaplatil, Deryll xD

na příspěvěk reagoval Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Samozrejme tam nestrilis jenom do civilu ale i do "Humen shilds" neboli cajti + neuveritelna destrukce vaeho moznyho!! ja rikam ze je to proste dobra hra urcite si zaslouzi pozornost!

na příspěvěk reagoval Mukade

Deryll (hodnocení, recenze)

Jo myslim presne tohle...neni nad to vystrilet si nebohe lidicky na zastavce:) Je to naprosto normalni akcni hra kterou musi brat clovek z nadhledem ty omacko!

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Deryll

to myslíš tu hru, kde chodíš a vraždíš lidi ? jdi do prdele a to jako vážně, já taky hraju, ale vražditi lidi a smát se u toho a bavit se tímhle, to fakt ne, i to gtáááčko sem poslal do prdele

Martin741

a čo tým chcel ďalší veľký básnik povedať?? xD Ako som už povedal, tam chodí (alebo niekde podobne) aj "najlepší film doteraz natočený" (individuálne) a keď nechodí tak len preto že im ani len za to nestojí (by mal taaakú sledovanosť :))

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

ambron

ako to napisal Zadek99, cijak sa zen uzivatel vola ... toto pojde o par rokov na Hovnacko -primackej zabave o00.010 alebo 00.50

na příspěvěk reagoval Mukade

tak tento jeden z tých (naj)významnejších, 14tich "A" kategórie. ----------

MM vyhral "In the vote 493 of the world’s top critics, who typically reward less mainstream art-house films" , pjekneee

senin

senin (hodnocení, recenze)

ambron

vzhledem k tomu, že filmových festivalů je po světě jak nasratejch, tak to zas tak moc neznamená. Jinak ale pěkný, že maj ti snobáli z "odborné" kritiky taky jednou rozumný názor.

(hodnocení, recenze)

Kobain

Přece toho dementa nebereš vážně.....vysmál se mi stokrát a screeny mi předhazuje pořád a neustále. Očem to tak může asi vypovídat?

O prvotřídní demenci!

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Kobain

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

21.05.2024

Vyjma hokejových komentátorů jsou v těchto dnech nejzaměstnanějšími pracovníky v celé Evropě nejspíš ti šťastlivci, kteří v Cannes drží stopky a měří, jak dlouho po skončení filmu trvají které ovace… (více)

Další Šílený Max je v přípravách

Další Šílený Max je v přípravách

02.05.2024

Již za pár týdnů nás v kinech čeká návrat do dynamického světa stvořeného vizionářem Georgem Millerem (Šílený Max). Furiosa: Sága Šíleného Maxe dorazí na plátna 23.5., tedy celých devět let poté, co… (více)

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi