Diskuze

Conspi

Conspi (hodnocení, recenze)

Pajaindian: Ono vzhledem k tomu, co se autory již naznačilo, nemyslím si, že "příběh", natož pořádný, jako takový bude tím hlavním, co k filmu diváka bude lákat. :-)

Pajaindian

Pajaindian (hodnocení, recenze)

Tak ještě si rok počkat a budeme to mít tady. Snad se dočkáme pořádného příběhu a bude to stát za to!

ywo666 (hodnocení, recenze)

Haha. Ale celkom podarené. Keby som tie spomenuté filmy nevidel asi tiež naletím. Inak by som sa veľmi smial keby sa prvý teaser podobal na tento zostrih

sniper18 (hodnocení, recenze)

kozakon1: Veď to sú len zábery z iných filmov ako Kniha prežitia, Súdny deň, Cesta a pár ďalších.

max cady (hodnocení, recenze)

Dokazal bych si ho predstavit v Blade Runnerovi od Ridleyho Scotta.Hardy mel malou rolicku od Ridleyho(cerny jestrab sestrelen).To by byla kombinace!!!!!Ridley a Hardy v Blade Runnerovi 2!!!!!!!!!!!!!!!!!

max cady (hodnocení, recenze)

Filmu se dockame v roce 2013  a spolecne s Counselor od R.Scotta to budou moje nejocekavanejsi filmy pristiho roku.Hardyho se uzijeme letos v TDKR a ZEME BEZ ZAKONA.Kdyz nepocitam film Tohle  je valka! Tak si Hardy vybira dobre filmy.A  MAD MAX je to mu dukazem.Let´s go Hardy!

max cady (hodnocení, recenze)

Tak prece jen se uz nataci.Hardy zhubl 15 kilo,Theronova se zase ostrihala.Musi to byt v eRku!!!!!!!!!!!

DEADek

DEADek (hodnocení, recenze)

Tak to se těšim! Obsazení perfekt(určitě přibudou další * ) & série Mad Max se rozroste..

sniper18 (hodnocení, recenze)

Tak ak to má mať takúto zápletku, potom mi to ženské obsadenie ani neprekáža. Ale nad tým PG-13 nech ani nerozmýšľajú, zase by to bola len nejaká rozprávka.

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

No, děj s těma modelkama mi tam docela smrdí. A jestli to bude kombinované s PG-13, tak to bude těžký průser = klasicky impotentní záporáci. Já chci kozy, krev a špínu jako tomu bylo ve dvojce. :-(

ywo666 (hodnocení, recenze)

Anarvin: Znie to dobre, až na to PG-13. Už ma s tým serú. Snáď nie je film kde by sa toto neriešilo.

Anarvin

Anarvin (hodnocení, recenze)

Vše o Fury Road - nejnověji definitivní start natáčení, obsazení dalších hereček, ultra krátký sestřih Charlize Theron, její náročná role a potenciální hrozba přístupnosti PG13

hypnos11

hypnos11 (hodnocení, recenze)

sniper18: ehm, promin, ale co to zvanis? proc by to melo naco narusit? v the road ti postapo atmosferu narusoval mortensen, v children of men owen, mooreova a caine? to je preci blbost. hlavni je, aby umela hrat, a to theronce jde docela dobre

sniper18 (hodnocení, recenze)

hypnos11: Hlavne nejaká úplne neznáma, žiadna hollywoodska hviezda. Čím menej známych tvárí, tým lepšie. Inak to narúša tú postapokalyptickú atmosféru.

hypnos11

hypnos11 (hodnocení, recenze)

sniper18: tak pokud by tam mela byt nejaka postava drsne, osudem zkousene devy, kdo by se na to hodil vic nez theronka?

ywo666 (hodnocení, recenze)

sniper18: No z PG-13 by som tiež nebol nadšený. Keď nad tým rozmýšlam tak pri sto miliónovom ropočete sa bude R producentom presadzovať ťažko.

sniper18 (hodnocení, recenze)

ywo666: Neviem, prečo by vizuál postapokalyptického sveta mal byť finančne náročný. Samá púšť, jedno menšie mestečko, nejaký ten tábor zabijakov a stačí. Prvoradá je správna surová atmosféra. Veď dobre vidieť, ako dopadol Terminátor Salvation, finančne nákladný postapokalyptický veľkofilm a bol to presne len ten ulízaný Hollywood, kde po nejakej atmosfére neboli ani stopy. Veď už len uvidím, tento film si nenechám ujsť, ale omnoho pokojnejší by som bol, keby stál päťkrát menej, aspoň by bolo jasné, že to je pre fanúšikov žánru a nie pre divákov blockbusterov. Už som len zvedavý, či to bude eRko.

ywo666 (hodnocení, recenze)

sniper18: Asi vizuál postapokaliptického sveta bude náročný na peniaze. A tiež tvrdili niekde, že vozidlá zhltnú časť rozpočtu. Plus Hardy aj Theron sú celkom v kurze tak treba počítať s vysokými honorármi. Záleží aj či bude stopáž 85 minút, alebo budú produkovať 140 minutový film, čo je oveľa drahšie. Millera dlho presviedčali aby to natočil, ale stále sa mu nepáčil scénar alebo produkčné podmienky. Teraz na to kývol tak hádam preto, že má pocit, že môže natočiť dobrý film. Dúfam, že súčasť rozpočtu nie je obravská suma pre režiséra aby bol ochotný natočiť nejakú debilinu.

sniper18 (hodnocení, recenze)

No som zvedavý, ako to dopadne, túto tématiku mám rád, chválim, že režisér zostal rovnaký, to sa teda stáva málokedy, v obsadení neviem, čo tu robí Charlize Theron, tá mi tu vôbec nesedí, ale najviac ma desí ten rozpočet, neviem, na čo im je 100 mil. Len aby z toho zase nebol nejaký typický ulízaný blockbuster v štýle Hollywoodskej produkcie, chcem pravý špinavý postapokalyptický film. Ale pri tomto rozpočte o tom pochybujem.

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

Filmoví velikáni v Cannes budí rozpaky

21.05.2024

Vyjma hokejových komentátorů jsou v těchto dnech nejzaměstnanějšími pracovníky v celé Evropě nejspíš ti šťastlivci, kteří v Cannes drží stopky a měří, jak dlouho po skončení filmu trvají které ovace… (více)

Další Šílený Max je v přípravách

Další Šílený Max je v přípravách

02.05.2024

Již za pár týdnů nás v kinech čeká návrat do dynamického světa stvořeného vizionářem Georgem Millerem (Šílený Max). Furiosa: Sága Šíleného Maxe dorazí na plátna 23.5., tedy celých devět let poté, co… (více)

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi

Godzilla -1.0 dostane i černobílou verzi