Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

Diskuze

Lenka.Vilka

Lenka.Vilka (hodnocení, recenze)

Já vím, už jsem v novém systému vložila několik příspěvků. Dokonce i k tomuhle filmu. Takže vím, jak na to. Dokonce jsem zkusila systém očurat, a příspěvek v recenzi upravila textem z diskuse. A tím se mi smazalo všechno. Asi tam je něco, co vadí, ale fakt nevím co :/

(Jo, a nemám tušení, na co kliknout v rámci odpovědi  :D ...)

Lenka.Vilka

Lenka.Vilka (hodnocení, recenze)

A teď mi povězte, proč mi nejde komentář vložit do recenzí a jenom do diskuse?!

Kouření může zabíjet a způsobit zombie apokalypsu? Jo, může... ***** Ok, takže v Las Vegas je hodně peněz, ale taky hodně zombíků. A na Las Vegas brzo vláda hodí bombu. Tak si pro ně dojdeme. Ízi? Totálka, ale asi ne tak ízi jako v přehraném plánu, jak to proběhne. Navíc to samozřejmě není jenom o penězích. Trochu toho dramatu, rodinnýho dramatu a dost předsudků. (Vtip na Japonce byl naprosto skvělej.) A upřímně, doufala jsem, že ten polda z kempu zařve jako první :D ***** Bavil mě výběr lidí, jeden větší magor než druhej. Prostě pohoda. Jenom ta smrt prvního skutečného člena bandy mě naštvala. Zasranej Terminátor! Jinak dobře natočeno, celé to dávalo smysl a nehorázně jsem se bavila. Přes zpracování úvodu, kde se představili některé z postav, po celou tu zombie heist akci. A vlastně i konec. Naprosto geniální :) jedno klišé za druhým, ale naprosto uspokojující ;) a otázka za všechny prachy: "Střelil se?" No... **** Hlavní problém, kvůli kterému může dost lidí remcat, že ta hierarchie zombíků nedává smysl, je ten, že nevíme nic o Alfovi. Zda ho někde našli nebo vytvořili. Proč ho převáželi nebo kam ho převáželi. Díky tomu má sice Snyder velký prostor k využití fantazie a může si vymyslet cokoliv. Ale taky to snadno svede k rejpání. Ale na druhou stranu? Je to podstatný vědět? Mě to bavilo. Sorry, ale zombík, kterej ví, co si chránit, aby neumřel, je prostě cool. A díky tomu byla ta debata u mříží trezoru nad mrtvolama tak vtipně a roztomile matoucí a já se pobavila. ***** Armáda mrtvých je film, který se nebere vážně. A dívák by to neměl taky tak brát. Navíc mi přijde zvláštní ten nepoměr myšlenek sledujících. Je to zombie film, musí tam tedy být: zombie, sympaťák, kterýmu budete přát, aby prošel peklem bez úhony, sexy kočka, šílená kočka, hajzl, ještě většího hajzl, divnej týpek, šílenej týpek a tajemnej bouchač. Kdyby to tam nebylo, komentáře by byly: proč tam není všechna ta klasika? Když to tam je: proč tam je všechno to klišé? Je to prostě strašně komplikovaný a náročný bejt filmař, co? :D Navíc mě bavilo, že každá z postav má svoje opodstatnění. Nikdo tam nebyl do počtu. Každý byl správně uplatněné žrádlo pro zombáka ve správný moment, aby se děj mohl posunout dál, a ne aby byla krev. Teda, tý tam bylo hodně, ale z jiného důvodu. A když postavy dělají věci, za které jim budete přát, aby zařvali, tak proč, sakra, ne? Ať zařvou. A drsně. Celou dobu jsem se těšila na efektní využití zombie tygra a to bylo vážně skvělé. Srdíčko! Ty hajzle hnusnej! **** DÁL SPOILERY ;) ***** Mám v sobě teď trochu problém. Já mám vždycky ráda pokračování dobrých prvních dílů, když se to povede, a dvojka je taky super. No, ideálně ve stejném obsazení, což by zde fakt nešlo. Tenhle film totiž končí naprosto geniálně. Ne úplně na naštvání geniálně, kdyby nebyl druhý díl. Ale geniálně, že by ani druhý díl být nemusel. Je tam totiž použit prvek, kvůli kterému si často všimám brblání u konce povídek. To nejsou otevřené konce. To jsou konce, které se mají dohrát ve vaší hlavě. Geniální konce, které to nechají na vás. Jak se vyspíte a podle nálady si to domyslíte. Přeci jen, on ten konec na záchodě byl skvělej. Ano, je pravda, že to nejspíš věděl každý divák, co se v tom letadle stane, už při nástupu do něj, ale co? Co film neřekl a vy si musíte domyslet je, zda se tam zabil nebo ne. A upřímně? Nebyla by to sranda, kdyby ne? ;)

na příspěvěk reagoval Spiker01

Uživatel Lenka.Vilka smazal svůj příspěvek.

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Dadel

Netflix... možno sa to o pár týždňov doplní. Čo si všímam, tak novinkové Netflix filmy nemajú vytapetované galérie.

Uživatel neurochirurg smazal svůj příspěvek.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Sice jsem neviděl Legendu o sovích strážcích a Sucker Punch (ale z toho co vím, je to dobrej film), ale asi můžu s klidem říct, že tohle byl nejhorší Snyderův film. Opravdu nechápu tu míru klišé. Je to předvídatelný a úmorný. Některé postavy jsou hodně sympatické (bohužel zrovna ty to nepřežijí) a je to hodně dobrý můstek pro rozjezd post-apo série, ale ty debilní a stokrát viděné zvraty, ty byly na prd. Alespoň že smrt jedné z nejzápornějších postav (prostě toho kreténa Martina) byla dostatečně uspokojivá. Slova jako SPOILER tady netřeba. Cokoliv vás napadne, to se tam stane.

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Tak nakonec tři hvězdy, vadili mi ti zombie jak se vyhýbali kulkám jak v metrixu a ještě si vyrobí neprůstřelnou helmu :D

Ostatní se promění do pár minut a ten černoch na konci se neproměnil jak dlouho? Týden, měsíc? :)

W.Dow (hodnocení, recenze)

Petrmachovec

Vyproštění má ale aspoň slušně  akci a drive, prostě to šlape a má tempo. Jako není to nijak extra skvělý film ale prostě jednohubka kde prostě jde o to pif, pif, pfi, pfi. Tady jsem se fakt nudila podstatnou část stopáže.

Petrmachovec

Osobně si nemyslím, že by Vyproštění bylo nějak extra debilní, ale i kdyby, bylo mnohem zábavnější a lépe natočené. Takže tam jsem neměl problém hodnotit 4/5 :)

Petrmachovec (hodnocení, recenze)

TheD3jv

1. Mám pocit, že zombie s modrýma očima byli ti, kteří byli děckama "kápo" zombie, jelikož to děcko, co se narodilo zářilo.
2. Dle mě si to tam dal Snyder jen tak for fun, aby to bylo cool.

3. No, určitě je mrtvý, asi ho buď pokousali a sejmula bomba nebo sežrali, nebo je třeba živý, u tohoto filmu nikdy nevíš.

4. Yoshitsume už odpověděl.

Petrmachovec (hodnocení, recenze)

W.Dow

SPOILER ALERT: Lépe bych to ani neřekl, strašně mě sralo, jak se postavy pořád obětovávali, totálně nelogický. Moc se mi líbilo gore, původní jsem z toho nebyl nadšený, ale to jak si dávají práci s kostmi, zuby- lahoda. To s vrtulníkem (tedy odlet a přílet pro cool moment) bylo strašně zbytečný. Jinak ten konec, ha ha, mám pocit, že by ten černoch zemřel na radiaci.
Za mě 4/10, bohužel, ale tolik debility jsem viděl naposled ve Vyproštění.
Odteď si budu pouštět jen ten trailer, ten je pořád fantastický.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

Tak pro mě strašný zklamání, postavy nijak nevýrazný a nezajímavý, příběh strašně se táhnoucí, akce bez nápadu a nudná, ten rozmazaný vizuál byl místy až nesnesitelný.

na příspěvěk reagoval Petrmachovec

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

Môj názor.batista nevýrazny podla mňa nema na hlavnú postavu pardon.bodycount luxusny!inteligentný zombii super nápad ale nevyužitý.prilis vela priestoru dostáva dcéra ktorá je nudná a nezaujímavá..môj názor.super popcorn s mega bodycoutom a množstvom nevýrazných postav

TheD3jv

Problém tohohle filmu byl i v tom, že jsme se pořádně o těch zombies nic nedozvěděli, i když tady hráli mnohem větší roli než hrají v zombie filmech obvykle. Místo toho se Snyder většinu filmu věnoval tisíckrát ohraným klišé zápletkám..

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

TheD3jv

4- Už viděl, nějaký zombie film, seriál anebo hrál si někdy, nějakou hru kde sou zombie ? V tom posledním směru, nejvíc známé hry sou Resident Evil. Pokuď ne, tak virus se u každého člověka, projeví po jiné době, je to dáno, tím že každý má jinou DNA. Pokuď máš něco nakoukáno a nebo nahráno, no táááák :))

TheD3jv (hodnocení, recenze)

můžete mi někdo vysvětlit pár věcí asi jsem je přehlédl nebo nevím :D

1. Co ty modrý oči sem tam u různejch zombíků?
2. Co ten zombí terminator?
3. Kam zmizel ten němec?
4. Proč černoch vydrží několik dnů než se začne projevovat kousanec a D. Bautista asi tak minutu?

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, TheDarKnig, Petrmachovec

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Tak spíše zklamání, nevím se momentálně rozhodnout, zda za 2 nebo slabší 3 hvězdy.

OBU4JDLB

OBU4JDLB (hodnocení, recenze)

Čo píšeš, nedáva zmysel.

Buď som niečo videl (jedno či v camripe alebo inak), alebo nevidel.

Nemôžem zároveň aj vidieť aj nevidieť.

Pravidlá som neporušil, lebo v tých sa vyslovene píše, že prehreškom je hodnotiť hviezdičkami.

Ja som hodnotil odpadom.

na příspěvěk reagoval mm13

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

V Traileru je zombie tygr, zombie královna co tomu velí a vy to tady srovnáváte s Usvit mrtvých to je konečná :D

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Hlavně nezapomeňte napsat recenzi, to aby jste se stali "čteným a uznávaným filmovým kritikem"

Příspěvek byl smazán administrátorem.

rowdys

rowdys (hodnocení, recenze)

fanboys to asi pozerali na 4x playback, ked  uz o 9:00 su prve hodnotenia :)

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

16.08.2024

Zack Snyder (Muž z oceli) se poslední dobou vehementně snaží dokázat, že stále patří mezi talentované režiséry, nikoliv mezi do sebe zahleděné autory, kteří neví, kdy přestat. Po kontroverzní a… (více)

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (více)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (více)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (více)