Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

a0001

Vtipná, klišoidná oddychovka plná akcie a kvalitných scén. Som spokojný. Určite x krát lepšie ako infantilný, detinský a trápny Zombieland. ()

Veskoslav

Tak to se nepovedlo. Ani jméno Snyder nezaručuje kvalitu. Promarněný potencionál zombii Las Vegas...Zapomenout a už si nevzpomenout. 2 hvězdy za bikinové šaty mrtvé tanečnice. ()

Lampasak

Když pominu občas to divně vypadající CGI, tak si nemůžu pomoct, ale mě to bavilo. Napětí a akce by se dalo říct, že bylo po celou dobu filmu. Rozjezd je trochu pomalý ale jakmile to najede na tu akční vlnu, tak až do konce tam není žádná část, která by vás nechala usnout. Bautista je takovej levnější The Rock, ale začíná mě poslední dobou docela bavit, je to takovej kliďas. Takže za mě to má až zbytečně nízké hodnocení, ale to občas dělá to přehnané očekávání. ()

vafio3r odpad!

Armáda mrtvých je pro mě obrovským zklamáním, které se snad nedá ani popsat. Přitom parta nájemných žoldáků, kteří se pokusí vyloupit trezor casina v Las Vegas uprostřed zombie apokalypsy, jakožto hlavní zápletka, nezní vůbec špatně. Bohužel film má naprosto odfláknutý a hloupý scénář. Šablonovité ploché postavy, mezi kterými není vůbec žádná chemie, z čehož vyplývá spousta nepodařeného humoru. Děj je naprosto předvídatelný bez jakýchkoliv zvratů. Místy až tak, že po 20 minutovém úvodu budete schopni odhadnout osud každé postavy a to i v pořadí, ve kterém zemřou. Neoslovily mě ani herecké výkony. Především Dave Bautista, od kterého jsem očekával mnohem víc. Z filmu, který měl potenciál na to být dobrou akční komedií plnou zvratů s jedinečnými postavami, se tak stal úplný opak, který navíc trvá nesnesitelných 2 a půl hodiny. Nelze ohodnotit jinak než odpadem. ()

Kosmoslav

Na to, jak pěkně to je natočené, jak hezky si autoři vyhráli s maskováním a CGI, se zvuky, s akcí na konci, tak... Mi přijde, že Zack jaksi postrádá nějakou úroveň logického uvažování. Krom začátku, který je unavující, tak je to pěkná podívaná, dobře se to sleduje i poslouchá, ale když se nad tím člověk zamyslí, většina scén nedává absolutně smysl a reálně by nefungovala. V tom ohledu mi to dost připomíná Star Wars 9.  Škoda no, od Snydera bych přeci jen čekal víc. ()

JasonV

Chce to byť veľmi niečo na spôsob Votrelcov (z ktorých pár scén nie veľmi šikovne vykráda) či nový Útek z Las Vegas (na to zase chýba schopný antihrdina), ale vďaka hlúpemu a prostoduchému scenáru a otravným telenovelovým pasážam je z toho Sucker Punch so zombíkmi. Prosím nenechajte už viac Snydera písať scenár. ()

Marcas

Od Army of the Dead jsem toho příliš neočekával, přesto jsem byl překvapen, jak špatný ten film je. Tu jednu hvězdu dávám za vizuál, který se celkem povedl. Ještě aby ne, když do toho Netflix hodil tolik peněz. Tím ale pozitiva končí. Příběh je naprosto katastrofický a vůbec nerozumím, jak mohl projít nějakou produkcí a jak mohl dostat zelenou. Těch nelogických ptákovin je tu neskutečně moc. Pomalu každých 10 minut jsem si ťukal na čelo a říkal si, že to snad scénáristé nemůžou myslet vážně. Poslední hodinu jsem vyloženě protrpěl a přál si, ať už je konec. Jestli má tohle být trilogie, jak jsem někde četl, tak všem přeju pevné nervy, protože budou potřeba. ()

husak_k odpad!

Zack Snyder, nejvíce přehodnocený režisér současnosti, který už asi 10 let nedokázal natočit nic plnohodnotného. ()

jack_scott

Není to špatné, trošku mi to připomínalo Oceans Eleven. Zombíci originální, inteligentní, a zombie kůň a tygr super. Je to jen trochu moc roztahané, tentokrát tam bylo fakt spousta zbytečných dialogů. 65%. ()

Pan.Antonin

Člověk očekává průměrný zombie snímek a těší se aspoň na Davea Bautistu (Plán útěku 3) a nedostane vůbec nic. Film totiž ani nechce být hororem, nýbrž akčňákem a to dost nudným a natahovaným akčňákem, kde se úvodní hodinu nestane téměř nic. Samotný Dave Bautista tu hlavní roli vůbec nezvládá a nejvíc zapamatovatelné momenty tak jsou úvodní titulky se zajímavou verzí Presleyho Viva Las Vegas a potom přítomnost zombie-tygra. Vůbec nedoporučuju. ()

Sebule

Čekal jsem to mnohem horší teda, ale nebyla to taková hrůza. Sice příběh je celkem nudnej a ničím zajímavej, ale dostali jsme alespoň pěknou dávku akce, hodně krve, brutality, to bylo fajn. Herecky to mohlo být lepší, obzvlášť Bautista, který asi nemá emoce. Na můj vkus hrozně málo hudby a občas ty kulisy atd. vypadaly bídně... Taky nechápu tu přestřelenou délku, jako 2 a půl hodiny?? Mohlo to být klidně o několik desítek minut kratší, zase na druhou stranu se mi to vůbec netáhlo, akorát druhá půlka byla taková nudnější. Konec mě docela potěšil. Hodnocení: 5,5/10 ()

Pitryx

Jeden z mála zombie filmů, který jsem sledoval bez znuděných pohledů na čas do konce. Bylo to skvělé na překvápka, ale i dějově. Hlucho jen občas, efekty na velmi dobré úrovni. Sympatický hlavní hrdina, děj, co má spád, spousta akce. Co více si ještě přát. ()

wowylgu313

Já jsem :D jako fakt chtěl dát dvě hvězdy... Jenže jsou prostě filmy u kterých bych to nedokázal obhájit ... 25-30% dávám ... Nezachránil to Bautista, nezachránilo to x víceméně povedených efektů ... Nezachránil to ani pocit v prvních pár minutách že se chystá mega loupež doprovázena s hordou zombíků... Nic z toho totiž nebylo ani průměrné. Zombie jsem hůř zpracovaný snad nikdy neviděl, příběh neskutečná nuda, scénář a dialogy neskutečná otrava a závěrečná bitka s "bossem" ? Co to kurva bylo? :D ... Jediný co to tu reálně opravdu zachraňovalo byl sympatický Matthias Schweighöfer ... Bohužel dostal úplné minimum prostoru. ()

MadyDollar

Po Zombielandu konečně fajnovej zombie film s troškou nápadu. Ani nebyla ke škodě ta delší stopáž a minimum otravnejch postav bylo víc než příjemný. ()

Ironhead

Bohužel tohle se moc nepovedlo... děsně přapálená stopáž, dost protivných a strašlivě dopředu čitelných postav a nejhorší scény jsou ty konverzační, kde si jednotlivé postavy vyměňují emoce, dojmy i pojmy... často se naprosto nesmyslně vykecávají, když se zároveň snaží tvrdit, že jim jde především o čas :oZ Takže je víc jak polovina filmu otravná nuda. Na druhou stranu je tu pár povedených akčních scén, ucházející vizuál a Bautista jako drsný sympaťák. Škoda, že se film nedržel ve stylu prvních minut, kdy je nám představena zkáza Las Vegas, to by bylo jiné kafe ;) ()

Feferonka1

Auuuu,to je ale odfláknutý, natažený a vyšumělý :( Jelikož jsem díky avízu čekal strašnou kravinu, tak jsem jsem ale nakonec dostal o trochu víc, ale to neznamená chvalu,je to pouhé konstatovaní. Zbytečně natahovaný,provoplánový,tupý film :( skoda. ()

Hopeman

Film stojí za zhlédnutí, Ale je tam spousta WTF momentů a jestli si Zack říkal to je v pohodě to divák řešit nebude - se spletl...no tak třeba koho nechal chladným nenarozenej mrtvej modře svítící zombie fetus??? a proboha Proč???nebo sociální hierarchie zombíků když se scházej u bazénu?? šetření si živejch asi na nějakej mejdan?? a do toho maj ještě vochočenýho zombie tygra voé jako že cool....hele a ještě mu daj jméno "Valentine"....no tak z tohodle už musíš kakat magi kostičky.....anebo mít u sebe flašu Jágra....no vlastně to taky nepomohlo......ale jo ty tři hvězdy si to zaslouží i když je to hrozná Magořina.... nebo právě proto. ()

Jemes

jsem fanouškem Zombie filmů, ale tohle je bohužel jedna velká hovadina. Film si hraje na něco, co vlastně ani není a ke konci jsem to už přeskakoval, protože to byla nuda. Mám rád i filmy od Zacka, ale tohle opravdu mu nesedlo. Příběh je nezajímavý a v ničem nepřekvapí, postavy nezajímavé ( tedy až na toho profíka přes trezory a toho vojáky, co ho hlídal, kde ta jejich chemie v celku i fungovala a ještě ta holka, co umřela jako první, kde jsem nechápal, proč jí v tom minutovém boji nikdo nepomohl a vlastně ten její boj se zombie byl asi na celém tom filmu nejzajímavější a nejpropracovanější souboj :D ), postavy se chovají, jak totální idioti, kde jsem ochotný to i ve filmech akceptovat, ale tady to přímo z nich tryskalo, až mi to oči trhalo. V neposlední řadě jsem měl asi halucinace nebo se mi zdálo u pár zombie, že při průstřelu hlavy měli robotické hlavy, což jsem vůbec nepobral :D.  každopádně za mě blbost, kde měli buď se víc zaměřit na příběh propracovanější a nebo na řežbu ve stylu Zombielandu. ()

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

Netflix ruší plány na Snyderovu zombie ságu

16.08.2024

Zack Snyder (Muž z oceli) se poslední dobou vehementně snaží dokázat, že stále patří mezi talentované režiséry, nikoliv mezi do sebe zahleděné autory, kteří neví, kdy přestat. Po kontroverzní a… (více)

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (více)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (více)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (více)