Svižné, přesné, užitečné, tak hodnotí svou vlastní zpravodajskou relaci TV Prima. Ta má podle druhé nejúspěšnější komerční televize u nás přinášet přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí uplynulého dne doma i ve světě. (Paity)

honajz2

Těžko říct, proč mi z těch televizních zpráv nejvíc sedli ty z Primy. Souhlasím z komentářem uživatele Beckett51. ()

skrblik007 odpad!

Obsah zpráv ze dne 24. 4. 2011: Muži jsou závislí na pornu; lidé si myslí, že mají malý plat; spekulace o svatebních šatech na královské svatbě + návod jak chodit hodovat s pomlázkou. Pokud chcete Zprávy, ano s velkým ''Z'', přepněte na ČT 1. ()

kinghome

Ještě o kus horší než zprávy na nově. To jak si všechny zprávy upravují a dělají z lidí debily, to se jen tak nevidí. ()

Micione

Nevěřte všemu, co se vám k věření předkládá: Zkoumejte vše a přesvědčujte se o všem sami! Jan Amos Komenský ()

Dagoussek

Doufala jsem, že Zprávy na Primě budou lepší než na Nově, jsem zklamaná. Na Nově jsou sice samá negativa, ale tady se nedozvím už vůbec nic a Divácké zprávy katastrofa. Jednu hvězdu zachránily Krimi zprávy. ()

Henk123 odpad!

Vytváření strachu, vytváření zvrácených hodnot, záměrné manipulování věřejného mínění, objektivita = 0... PRESSTITUTKY. ()

BluT odpad!

V minulých letech bych Zprávy TV Prima přirovnal k takovejm horším Televizním novinám, ale co s tim prováděj poslední dobou je hrozný. Neobjektivní pořad populisticky cílený na průměrného diváka, kterému podsouvá pouze násilí, vraždy a znásilnění a sem tam i nějakou normální reportáž, kterou ale podbarvěj tak, aby útočila na city. Neutrální pohled na věc a onu objektivitu aby člověk hledal mikroskopem. 5% ()