Česká policie může zůstat v klidu, veškeré silniční běsnění se bude odehrávat v rozpálených ulicích brazilského Ria. Až sem utekli před spravedlností notorický zločinec s dobrým srdcem Dom Toretto (Vin Diesel) a Brian O´Conner (Paul Walker), bývalý polda, který mu naposled pomohl utéci z vězení. Ne však náhodou. Do města pod obří Ježíšovou sochou je přivedl plán, na jehož konci na ně čeká vstupenka ke svobodě. Potíž vězí v tom, že ten plán, v nominální hodnotě 100 miliónů dolarů, které na ně čekají v sejfu policejní stanice, je naprosto šílený. Brian a Dom povolají do Ria bývalé parťáky, aby zvýšili své šance na úspěch, jenže proti nim nestojí jen zkorumpovaný narkobaron a jeho bojůvka, ale také drsný federální agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson). Hobbs je typ člověka, který bere svou práci smrtelně vážně, a když dostane nějaký úkol, tak ho vždycky splní. A to je pro oba hrdiny smrtonosná kombinace. Ještě že mají auta a schopnost dostat z nich pokaždé to nejlepší. (Bontonfilm)

Jops

Super film :) Sice u prvni sceny, kdy autobus dela kotrmelce diky narazu o auto, tak jsem se prastil do hlavy a rikal si ty voe, to zas bude. Potom tam jeste par podobnych scen je, ale da se to bez problemu prekousnout. Nevim proc, ale porad mam chut tenhle film prirovnat k Expendables :)) Oddychovka u ktere se nemusi premyslet a Vin Diesel spolecne s The Rock (a nebudu to sklonovat :)) ) to rozjedou na plne kule. Jeste musim pochvalit zenske osazeni, obzvlast policistku, ktera tam je fakt k nakousnuti a zbytek take stoji za to. Takze nohy na stul, colu a bramburky, zatahnout zaclonu a jenom si to uzit :) ()

sakrij

Tento snímek konečně dal sérii pořádné grády. Naprostá spokojenost a skvělé herecké obsazení. Těším se na nový díl ()

krummerl

Stylová akční jízda plná klišé, hláškujících drsňáků, sexy koček, velkých bouchaček...a samozřejmě krásných aut. Herci skvělí, atmosféra taky a napínavý akční scény doplňuje hudba která tam dokonale sedí. Pro mě rozhodně akční film roku :) ()

hakutu

akční nářez, i když místy už hodně přehnaný... škoda jenom, že směr serie se čim dál tim víc mění z řádění okolo nabušených strojů k čistokrevné akci a víc než zvuk silných motorů se ozývá střelba - to už neni rychle a zběsile. nadruhou stranu se mi líbil nápad zapojit do hry 3 strany které si jdou vzájemně po krku i účast všech kdo něco znamenali v předchozích dílech 4 hvězdičky protože na 1 RaZ to prostě nemá.. ()

The Count

Hezkej film a závěrečná honička. Akorát ten PaulWalker je takovej divnej, takovej nepřesvědčivej. Nějak mi tam neseděl. Naštěstí co on zkazil Vin Diesel vynahradil a to vrchovatě. ()

Whipper

Parta superzlodějů během cesty za svobodou (teda vlastně penězi) zabije minimálně 150 brazilských policistů, 50 civilistů a 100 maskovaných lidí, kteří mají výjimečný talent objevit se vždy na tom nejméně očekávaném místě. Ale co už:-) Kdyby autoři na začátku filmu napsali, že budou využívat fyzikálních zákonitostí Marsu, nebo přinejmenším Měsíce, tak by to bylo na čtyři hvězdy. Skvěle natočené bouračky, Diesel vs Rock super, a snad všechny ty věci nebude nikdo zkoušet na našich silnicích. Teda, když už, tak jen na tom Marsu. ()

Mazmen

Dost dobrý akčňák. To je že děj popírá fyzikální zákony a má předvídatelný děj je asi v tomto případě jedno. ()

Mortex

Nemôžem pochopiť ako môže mať toto na CSFD 81 percent , to si môže pustiť akékoľvek americké akčné béčko a budem sa baviť viac a trvať to bude menej. Otrasný scenár o tom ako skinhead , američan, ženská ktorá je s američanom tehotná ,ženská na motorke ,černoch , japonec ,dvaja brazilčania, americký policajt a bloňďatá policajtka kradnú peniaze mafiánovi v Riu a celá podplatená polícia z Ria a priľahlích okresov ich nemôže chytiť. Inak keď za športovým autom ťaháte 20 tonový trezor tak ho za žiadnych okoľností nespomalí. Jednu hviezdičku dávam zo súcitu. ()

webster105

Je to dobrý film ale nečakal som chyby ako keď sa na konci naháňajú napáli do neho motorka rozbije čelné sklo a potom sa strieda po chvíli ma rozbite sklo a po chvíli čisto nove. A podobne aj s trezorom keď tam je neviem ak sa volá komu patrí trezor je na konci poloplný a keď ho oni otvoria tak je plný že sa to z neho sype. Ale určite najlepší diel série  ()

may23

Obyčejně platí, čím víc dílů, tím horší. Tady tomu však určitě není. Nejlepší díl celé série. I když teda mě trochu zklamal náhon na další díl, protože tohle by bylo skvělé zakončení. Občas teda i nesmyslné scény, hlavně s tím trezorem po městě. Ale to k tomu prostě patří. Velmi jsem se bavil a hodnocení tudíž nemůže být jiné. ()

Romulos

Ze všech dílů série měla pětka to nejlepší ze všech, auta, akci i zábavu ve správném poměru. Žádné přehnané honičky v autech za milióny ani trapné a dlouhé vykecávání o ničem. Příběh vás opravdu vtáhne do děje a přesvědčiví Vin Diesel opět oslní svým umem za volantem a mimo jiné zde máme parádní bankovní loupež, kterou bych hodnotil jako grandiózní tečku za vydařeným filmem. ()

mrzo

The Rock a Vin Diesel v jednom filme? Čo viac si u akčného filmu želať… Možno len to aby ste ich v ňom videli bojovať proti sebe (mimochodom skutočne lahôdková akčná scéna, kde proste ich ako stroje bojujúce telá nedokázala zastaviť ani žiadna stena) aj spolu proti niekomu inému :-) Diesela mám rád od Pitch Black a The Rock (Dwayne Johnson) tiež veľmi potešil, myslím, že veľmi dobrá voľba. Podla mňa rozhodne najlepší diel série a jeden z najnadupanejších akčných filmov čo som mal možnosť v poslednej dobe vidieť. ()

Pattrick

Nikdy mě rychle a zběsile nebralo, páč zápletka stála za nic, ale tohle předčilo vše.. Skvělý děj a natřískaná akce.. The Rock vs Diesel a jejich souboj byla slušná nálož. Jen finální scéna, byla přepálená. ()

Hrmak

Výrazný odklon od témy predošlých snímkov. Nie je to však vôbec na škodu! Práve naopak! Jednoznačne najlepší diel celej série. Výborná herecká zostava, super akčné scény, hudba a čerešnička na torte Dwayne Johnson. ()

Chuck_69

Další z perfektních automobilových akčňáků. Výběrem role s "The Rockem" tomu dali dávku testosteronu,která sahá do nekonečných výššin. Parádní podívaná, která zaujme nejenom skalního fanouška této série. ()

elgato

Tak jsem si říkal omg už po páté se budou krást auta ... a ono milé překvapení. Když pominu pár úsměvných dialogů zábava od začátku do konce. ()

Nilten

Super film, je sice pravda že tam chybí ten tuning ale příběh je super, ale totálně mě dostalo že se tam na konci objevila ta Letty doufám že šestý díl série nezklame a protože jsem opravdu velký fanda všech dílů rychle a zběsile mám tu pro vás takové video http://www.youtube.com/watch?v=0Z09zg46Tz0 když tak pak napište jestli se vám to líbí a měl bych v této činnosti pokračovat jinak přeji pěkný den. ()

Smrtonosná zbraň 5 s Chrisem Hemsworthem?

Smrtonosná zbraň 5 s Chrisem Hemsworthem?

09.05.2014

Akční série Smrtonosná zbraň patří vedle Smrtonosných pastí nebo Mizerů k základům žánru. Její čtvrtý díl jsme viděli v roce 1998 a od té doby si detektivové Riggs a Murtaugh užívají zasloužený… (více)

Agent Hobbs bude rychlý a zběsilý samostatně

Agent Hobbs bude rychlý a zběsilý samostatně

22.03.2013

Byl vydatnou posilou v Rychle a zběsile 5. Vlastně kdykoliv byl na plátně, kradl si show pro sebe (není divu, že právě on měl privilegium pronést jedno povolené „f*ck" v PG-13 filmu). Drsný agent… (více)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest