Obsahy(1)
Wrestlemania s pořadovým číslem 25 se konala 5. dubna 2009 na Reliant Stadionu v Houstonu, Texas. S návštěvností 72 744 je tahle Wrestlemánie osmou největší v počtu diváků. Na této show se konalo devět zápasů.
1) The Cólons vs. John Morrison and The Miz (Unified Tag Team Championship)
2) Mark Henry vs. CM Punk vs. Kane vs. Shelton Benjamin vs. Kofi Kingston vs. Christian vs. Finlay vs. Montel Vontavious Porter (Money in the Bank Ladder Match)
3) Miss Wrestlemania Battle Royal
4) Chris Jericho vs. Roddy Piper, Ricky Steamboat and Jimmy Snuka (Handicap Elimination Match)
5) Jeff Hardy vs. Matt Hardy (Extreme Rules Match)
6) Rey Mysterio vs. JBL (Intercontinental Championship)
7) The Undertaker vs. Shawn Michaels
8) Edge vs. Big Show vs. John Cena (World Heavyweight Championship)
9) Triple H vs. Randy Orton (WWE Championship, pokud Triple H bude diskvalifikován, ztratí titul)
(TheSpearCZ)
Účinkují
Mark Calaway
USA
Nejlepší filmy:
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Divoké vlny 2 (2017)
Shawn Michaels
USA
Nejlepší filmy:
Opravdové country: Má láska (2017)
The Marine 6: Close Quarters (2018)
Paul Levesque
USA
Nejlepší filmy:
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Blade: Trinity (2004)
John Cena
USA
Nejlepší filmy:
Legendary (2010)
Ferdinand (2017)
Sebevražedný oddíl (2021)
Paul Wight
USA
Nejlepší filmy:
Souboj s rodinou (2019)
Knucklehead (2010)
Vodonoš (1998)
Steve Austin
USA
Nejlepší filmy:
Expendables: Postradatelní (2010)
Trestná lavice (2005)
Zabij, nebo budeš zabit (2007)
Mickey Rourke
USA
Nejlepší filmy:
Vyvolávač deště (1997)
Štamgast (1987)
Muž v ohni (2004)
Mike "The Miz" Mizanin
USA
Nejlepší filmy:
Souboj s rodinou (2019)
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Randy Orton
USA
Nejlepší filmy:
That's What I Am (2011)
Changeland (2019)
12 kol: Reloaded (2013)
CM Punk
USA
Nejlepší filmy:
Rabid (2019)
Girl on the Third Floor (2019)
Jakob's Wife (2021)
Maria Kanellis
USA
Nejlepší filmy:
Sázím na sex: Vítěz bere vše (2014)
Army of the Damned (2013)
Maryse Ouellet Mizanin
Kanada
Nejlepší filmy:
Santův malý pomocník (2015)
Voják 5: Bitevní pole (2017)
Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film)
Eve Torres
USA
Nejlepší filmy:
Detektiv z Hongkongu (2016)
Král Škorpion: Cesta za mocí (2015)
Brianna Garcia
USA
Nicole Garcia
USA
Kofi Sarkodie-Mensah
Ghana
Nejlepší filmy:
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Smrt čeká (2016)
Zázračný wrestler (2020)
Anthony Carelli
Kanada
Nejlepší filmy:
John Layfield
USA