Vyměřený čas

jasiska

Za nejaký čas :-) ma to asi prejde, ale teraz, tesne po vzhliadnutí dávam 5 hviezdičiek. Takí filozofickí scifi Bonnie & Clyde s dobrým koncom... ()

Lionheart

Příjemné akční sci-fi, aneb jak jedna šikovná scénáristova myšlenka dokázala vytvořit z celkem provařené romantické zápletky vysoce napínavou podívanou. Za to jsem velmi rád "utratil" svých 109 minut :) ()

Figy

Myšlenka skvělá, ale to zpracování? Nemastné neslané... škoda... a velká. Hvězdička navíc za Amandu Seyfried :) ()

Hanes88

Musím říct, že mě to dvakrát neuchvátilo, ale hodnocení menší by byla zase hloupost. Bral jsem to jako průměrný filmek, protože natočeno i zahráno to bylo ok, ale za ten ten nápad musím dát ještě o jednu hvězdu více. 70% ()

Prochy38

Teda, zase jedna povedená sci-fi pecka. Opět jde spíše o jednohubku, než nějaký celovečerní trhák, ale po Zdrojovém kódu nebo Všemocném u mě opět pořádná spokojenost. J. Timberlake zase dokázal, že je rozhodně lepší herec než zpěvák a krásná O. Wild bohužel dělala radost mužskému oku jen pár desítek minut. Naproti tomu, a já to prostě musím říct, A. Seyfried!! Proč? Já vím, že je to můj subjektivní a možná ulítlý názor, ale to je tak strašně škaredá ženská, že mě to v tom filmu až bolelo. Jinak bych neváhal dát i 5*. Je pravda, že herečka je dobrá, ale ... Radši nic. Kromě dokonalé myšlenky, skvělého zpracování, dobře udělaných aut a fakt dobré akce, bych ještě rád zmínil parádní výkon C. Murphyho. Ten mě překvapil a fakt mi bylo líto jeho smrti. Tyto filmy z blízké budoucnosti mám prostě rád! A zase se jim to povedlo. Už ten nápad je na nějakou cenu! ()

Schuldiner

Sere mě, že se dnes tvůrci snaží téměř každý film dělat pro teenagery. Chci říci, že se snaží, aby se to líbilo právě teenagerům. A sere mě to proto, že díky tomu zabíjejí skoro každou dobrou myšlenku nebo nápad. Nejde ani tak o výběr herců (i když by se samozřejmě našli rozhodně lepší), ale o pojetí. Zbytečně moc akce, zbytečně moc honiček, zbytečně moc líbání ústřední dvojice, prostě klasická nuda. Tohle je k vidění v miliónech filmů... Ten vyměřený čas, čítající 109 minut, mohla režie využít rozhodně lépe. Protože myšlenka té zvláštní paralely s naším světem je fakt docela dobrá... ()

Marrty3

Povedený sci-fi akčák s výbornou ideou. Futuristický pohled na novou měnu, kterou potřebujete jak k placení tak i k tomu, abyste přežili. Námět filmu je vážně prvotřídní. Zpracování jak by smet . Očekával sem to trochu přemrštěný, ale dopadlo to dobře. Je tu bohužel i pár menších chyb, které nejdou přehlédnout. Ale i přesto, je to vážně super podívaná. Nenudí to, má to spád a fajn atmosféru. Ukázka toho jak byrokracie, buržoazie a pouliční gangy bojují o přežití a o svůj čas. In Time je úhledný snímek s trochu ošizeným dějem, rozhodně by nebylo špatné, to trochu víc rozpitvat a udělat tomu trochu větší zápletku. Herecké výkony jsou ovšem skvělé Justin, Amanda a Cillian mě bavili každou scénkou. Rozhodně tenhle snímek stojí za shlédnutí. 75 % ()

Angelino

Logické nezrovnalosti som prestal vnímať už v úvode. Veď ako mi už v minulosti istí filmoví nadšenci povedali, v takýchto filmoch to nevadí. Tak ok. Množstvo klišé, na ktorých sa tu naozaj nešetrí som tiež ako tak prekúsol. Ale Amanda Seyfried s asexuálnym účesom behajúca kilometre vo vysokých lodičkách s ihličkovými podpätkami, to už nedávam. A Justin tiež nijak nežiaril. Aj keď po Intouchables by mi možno väčšina filmov prišla slabá. ()

Káronoš

Film naplnil moje očekávání. Ještě, že jsem si nepřečetl oficiální text distributora! Jakej kok.t to sem dává? Stalo se mi už párkát,že mi to zkazilo celý film. Od kdy se lidé rádi dozvídají hlavní myšlenku a děj mi. první poloviny filmu ?! ()

Drirr

Skvělý nápad utopený v chladných vodách průměrného herectví a neschopnosti zapůsobit jakýmkoliv způsobem na emoce. Řemeslně solidně natočené, ale příliš odtažitě šablonovité. Při filmu jsem se bavil a ta myšlenka stojí za to, takže... 71,1 % ()

Bingos

"Hej, hej, víš jak se říká, že čas jsou peníze... Natočíme o tom film." "To zní zajímavě. A o čem to má jako být?" "No jako, že budou lidi platit časem a tak..." "No jo, ale o čem to má jako být?" "No prostě, že člověk třeba v sámošce místo prachama zaplatí časem. Třeba si z života odkrojí 10 minut za rohlík..." "Jo jasně, ale potřebujem příběh nebo něco takového." "Jo tak... Tak jako něco proti systému. Víš jako proti boháčům a tak. Že bohatí mají víc než chudí, to je přece špatné ne?" "Ale takových sraček už jsou tucty!" "No jo, ale tady se bude jako platit časem a když někomu dojde čas tak umře, chápeš? To bude bomba!!" Oceňuji originální koncept, který tam však byl....jen aby byl. Moralizovat je sice strašně cool, ale když to nemá ni hlavy, ni paty, člověk akorát tak dostává chuť opéct si pandu a vychcat se na hlavu nějaké té nižší sociální vrstvě... ()

peetriss

Vyměřený čas těží především, ze skvělého a skličujícího nápadu, který vykresluje svět, kde jedinou měnou je délka vašeho života. Můžeme si tak vzít poučné a pravdivé poselství, že si máme vážit každé minuty života, která je mnohem víc než vůně peněz, za kterou se tak dychtivě honíme. Andrew Niccol vsadil na styl vyprávění, které zůstalo na pomezí atmosféričnosti a popcornové zábavy, a tato volba se ukázala ve výsledku jako správná, dokáže tak zaujmout a pobavit větší spektrum (nejen) sci-fi fanoušků. Příběh je také na poměrně dobré úrovni a zadrhává trochu až v samém závěru. Co se obsazení týče, film táhnout především Justin Timberlake, kterému role sedla a tradičně výborný Cillian Murphy. Něžná polovička bonnieclydeovské dvojice budoucnosti je sice obsazena neherečkou Amandou Seyfried (nechápu ten povyk kolem její údajné krásy), ale v tomto filmu mi ani tak nevadila, zřejmě proto, že její role má pouze doplňkovou povahu a film na ní nestojí. Přesto měl Niccol v obsazení Amandu Seyfried přehodit s Olivií Wilde (ale to jen názor). Vyměřený čas patří k těm lepším sci-fi poslední dekády. ()

J*A*M*A*L

Skvělé sci-fi a pro mě i jeden z nejlepších filmů roku 2011. Skoro celá hodina a padesát minut čistého napětí a adrenalinu navíc s dobrým příběhem, Andrew Niccol teď přišel opravdu s něčím originálním a když se ve filmu zrovna nestřílelo a , opravdu se mi to líbilo.podobně, tak jsem se i tak skvěle bavil a nenudil. Navíc Timberlake a Amanda Seyfried předváděli i skvělý výkon. Konečně zase nějaké dobré sci-fi. ()

Dzonysek

Občas některé situace nedávají úplně smysl, ale jinak dobrá akční podívaná. Hlavní zápletka je jasná a nenutí moc k přemýšlení, to však vůbec není na škodu. Herecké výkony slabší, ale vyvážené zjevnou nadsázkou v některých momentech. In Time nevnímám jako snímek s nějakým hlubokým poselstvím, o kterém bych musel přemejšlet následující dny. Možná právě proto si rád tenhle film pustím někdy znova. ()

Haymar

První dvě třetiny úplně vynikající, bohužel v tý poslední to nějak celý přestává dávat smysl a celé předchozí snažení jde tak trochu vniveč (achjo). Každopádně výbornej nápad, svižně natočeno a i ten Timbrlejk tam nebyl vůbec špatnej! ()

dormouse

Thriller, v němž se místo peněz platí časem, krade se čas a o čas běží. Není to ale nijak převratná myšlenka a na film do rána zapomenete, pokud vás ovšem nebude trápit otázka, jak mohla Amanda Seyfried běhat v kratičkých minišatičkách sahajících sotva pod Venušin pahorek, a ve vysokých podpadcích, na nichž většina z nás, obyčejných lidí nedokáže ani rovně chodit. ()

kobe6

Originální, zábavné :) Ikdyž nejsem fanda JT, tak tady mi nevadil...slušný film na páteční večer - 80% ()

Dámské posily...

Dámské posily...